Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni több férfivel egyszerre mondjuk4-5pasival, állandóan ezen jár a gondolatom. Milyen lehet ha többen kényeztetenek egyszerre?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla.de mi lesz ha a férjem megtudja félek,meg atól is hogy elválik tölem és elveszi az 3gyerekünket mit tegyek?
2008. jún. 24. 14:43
 11/98 anonim válasza:
egyetértek:)
2008. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
Ez tökre kamu.
2008. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 A kérdező kommentje:
kedves válaszadok.nem vagyok se cigány se 13éves.én 27 éves nö vagyok.és komolyan érdekel milyen lehet több pasival egyszerre-amugy szerintem több csajt érdekel ez csak sokan nem merik felvállalni.most gondoljatok bele milyen jó lehet ha több pasi egyszerre rád mászik és mind téged akar egyszerre.ez nagyon jó érzés lehet mind puszilgatnak simogatnak,kényeztetnek most mi rossz van ebben?
2008. jún. 24. 17:18
 14/98 anonim ***** válasza:
100%

ez nem így müködik ahogy te elképzeled!

de amúgy mért kell az állandó kólizás?

2008. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:
megbeszélem inkább valahogy a férjemmel hátha beszáll hatodiknak,vagy szétszedi a fejem.ja azt elfelejtettem mondani az öt pasi márt megvan akikkell együtt lenék.Szerintetek hogy beszéljem rá a férjemet hogy engedje meg ö is beszállhat felölem...
2008. jún. 24. 17:21
 16/98 A kérdező kommentje:
mi az a kolizálás?
2008. jún. 24. 17:22
 17/98 A kérdező kommentje:
mért szerintetek hogy müködik?ha nem ugy ahogy leirtam?
2008. jún. 24. 17:24
 18/98 anonim ***** válasza:
100%

Először: meg akarod csalni a férjed, nem is egy,hanem több pasival is. Ez szerintem elitélendő dolog, erősen nem tolerálnám, ha velem csinálná ugyanezt a barátnőm / feleségem / élettársam.


Ha több idegen pasival próbálkozol, valószinűleg nem kényeztetést fogsz kapni, hanem kihasználnak, csak egy nő leszel (több luk halmaza), akin levezethetik a feszültségüket, hidd el.

Én úgy gondolom, hogy egy kényeztető szeretkezéshez belső vonzalom is szükséges. Amit te akarsz, azt dugásnak hívják.

Jelentkezőből biztos nem lesz hiányod, ha valami szexhirdetésben feladod magad.


Ha okosan csinálod, nem fogsz lebukni, de erkölcsileg már az is a mélypont szerintem, hogy ilyesmit "nyélbe akarsz ütni".


Hogy néznél a férjed szemébe, miután megtörtént a többes hancúr ? Korábban már megcsaltad ?

2008. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Még nem csaltam meg sose amióta együtt vagyunk azmeg jó rég óta van-ö az elsö pasi a férjem nekem minden téren!Azóta jár ez a fejemben amióta megcsalt engem a férjem ez az igaszság-én is szeretném viszonozni az ö hütlenségét de ugy lenne a legjobb ha ö is ott lenne vagy végig nézné hogy öt pasi egyszerre fog megdugni.érted?ez a bosszum?
2008. jún. 24. 17:32
 20/98 anonim ***** válasza:
100%

kiegészítés:

ha már megvannak a jelentkezők, az azt jelenti, hogy már el is rendezted a dolgot, már csak egy hely, meg egy időpont hiányzik.

Akkor mire vársz ? Már mindent megtettél, már csak veled nem tették meg.

Ha egészséges ember a férjed, akkor semmiképp nem fog belemenni, egy ember nem kívánja megosztani a feleségét más férfiakkal, ez nem egy internet hozzáférés, hogy: na gyertek fiúk, én fizetem, és ti is használhatjátok...

Nem tanácsolom a bevonását a dologba, de sürgős szétválást javaslok, mert undorító dolog ilyet művelni egy másik ember háta mögött, az egész házasságot tönkre teszed (már tetted) vele.

2008. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!