Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni több férfivel egyszerre mondjuk4-5pasival, állandóan ezen jár a gondolatom. Milyen lehet ha többen kényeztetenek egyszerre?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla.de mi lesz ha a férjem megtudja félek,meg atól is hogy elválik tölem és elveszi az 3gyerekünket mit tegyek?
2008. jún. 24. 14:43
 71/98 anonim ***** válasza:
Birono!=))
2008. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:
EGYSEM!SZABIN VAGYOK ÉS UNATKOZOK KICSIT.
2008. jún. 24. 22:12
 73/98 anonim ***** válasza:
aki azt írta, hogy azért kamukérdés mert ha meg akarta volna tenni,akkor már rég megtette volna ahelyett, hogy itt irogatna, az azért is hülyeség,mert vannak olyanok,akiknek éppen elfolyt a magzatvizük, meg mindenféle bajuk van és mindjárt meghalnak, de inkább megkérdezik a sok hülye véleményét
2008. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 A kérdező kommentje:
NA TETSZETT SZÉP ESTE VOLT NEKTEK?JÓ ÉJSZAKÁT GYEREKEK.
2008. jún. 24. 22:15
 75/98 anonim válasza:

Bocsi te "érett bírónő"! hallottál már arról hogy erkölcs???

ha nem ideje lenne gyakorolni... engem is megcsalt a barátnőm mégse gondolkoztam azon h akkor most végigkefélem pestet... milyen beteg elme lehetsz te jó ég... gondolkodj már kicsit h ez neki mennyire fájhat... ja mellesleg sztd miért akarja végignézni?:D jót röhögni h megteszed aztán indul a válóper...

2008. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 A kérdező kommentje:
KAMU KÉRDÉS VOLT NEM JÖTETTEK RÁ?
2008. jún. 24. 22:46
 77/98 anonim ***** válasza:
Bazmeg de hulye vagy!!!!!!!!Jauuu jon hogy most nem is tom megtepnelek legszivesebben!Pfffff!Hulye,liba,agytalan,anyaszomorito TILTSAK KI!!!!!!SZEGYELD MAGAD!!!!
2008. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 A kérdező kommentje:
DE AMUGY DUGJ FÉRE TE IS EZ A DIVAT MOST SAJNA...
2008. jún. 24. 22:50
 79/98 anonim ***** válasza:
nem kell mindig a divatot követni... gondolom egy kis 10 éves hülye pina lehetsz aki itt szórakozik... Na várjacsak addig amig neked lesznek gondjaid. Akkor fog rajtad mindenki röhögni.. Hülye picsa
2008. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:
Nekem sose voltak gondjaim.Ugy kell viselkendi az életünk szerelmével hogy ne legyen,imádom a férjemet és alig várom hogy megszülessen a negyedik babánk.
2008. jún. 24. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!