Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni több férfivel egyszerre mondjuk4-5pasival, állandóan ezen jár a gondolatom. Milyen lehet ha többen kényeztetenek egyszerre?

Figyelt kérdés
nem tehetek róla.de mi lesz ha a férjem megtudja félek,meg atól is hogy elválik tölem és elveszi az 3gyerekünket mit tegyek?
2008. jún. 24. 14:43
 21/98 A kérdező kommentje:
ö keztde minek csalt meg egy undoritó féregel?nekem most is lenne pasim ha akkarnám -de nem akkarom mert a férjemet szeretem!azt mondja ö is szeret és megbánta amit tett..
2008. jún. 24. 17:37
 22/98 anonim ***** válasza:
Te sztem hulye vagy mért nem gondolkoztál elobb ha ezt kiakartad probálni mért nem elobb tetted? most gondolj bele mi lenne a ha a férjed akarna 5 lánnyal egyutt lenni és téged kihagy. Ne csald meg mért nem elég az ha olyannal vagy egyutt aki szeret és csak ő kényesztet nem elég az o kényesztetése?
2008. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 A kérdező kommentje:
de nekem böven elég mindig van orgazmusom töle.azért teném csak bosszuból nem érted?
2008. jún. 24. 18:16
 24/98 anonim ***** válasza:
100%

ha bosszúból akarnád minek kell ahhoz 5 pasas? Azt akarod, hogy rongyosra kúrjanak? Akkor állj be a kurvák közé és akkor naponta 15 faszi is simán átmegy rajtad. A bosszút nem azzal kell kifejezni, h te is megcsalod meg mittomén, főleg többszörösen. Vágod? Mit szólnál ahhoz, hogyha munka után mész haza és már vágysz egy kis kényeztetésre azt amikor belépsz a szobába látod, h a férjed ott van 4 csajjal. Egyiket dugja a máikat nyalja a másik kettőt ujjazza. Jól esne? Ha igen akkor meg se kellett volna kérdezni ezt az idióta kérdést hanem simán megcsinálni aztán ne csodálkozz, hogyha ott hagy téged és ráadásul elveszi az összes gyereket. Megérdemelnéd, ha ilyeneken fantáziálgatsz!


Jah és nyugodtan lehet lepontozni!

2008. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
Örülj, h van férjed és gyerekeid. (Előző)
2008. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 A kérdező kommentje:
nem pontozlak le.de szerintem ugy lenne édes a bosszú nem ha több pasival lennék egyszerre.nem állok ki az utca sarokra mert nem érdekel ugy -csak amugy vagy nehéz megérteni?aki előző válasz adó az,te pasi vagy?
2008. jún. 24. 18:47
 27/98 anonim ***** válasza:
lány vagyok
2008. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 A kérdező kommentje:
amugy meg dughat több nöt is felölem ha arra vágyik..de ö neki nem kell azt mondta mivel márt montam neki ha szeretné lehet több növel is.de neki csak én kellek mikoir megtudtam hogy megcsal kidobtam erre ö öngyilkos akart lenni.lehet bakkor is öngyilkos lesz ha több pasival leszek egyszerre?szerinted,inkább akkor nem.
2008. jún. 24. 18:51
 29/98 anonim ***** válasza:
ha így fölajánlod neki, h nyugodtan lehet több nővel akkor nem is szereted. Azért akart öngyilkos lenni, mert megbánta amit tett. Jogos volt, h kidobtad. De akkor minek fogadtad vissza?
2008. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem .de ha ö arra vágyna akkor ugyse tudnék mit tenni..inkább akkor ugy hogy én is tudjak róla az nem megcsalás szerintem,csak ha titokban csinálná.Azért fogadtam vissza mert nagyon szeretem meg nem akartam hogy végezen magával.
2008. jún. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!