Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
Én elfogadok minden perverzitást mert én is az vagyok.. szóval azt hiszem én a "normális"-ba tartozok amire rákérdeztél.
2014. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:
De én most nem feltétlen a perverzségtől beszélek... szexkapcsolatok, egyéjszakások stb, ilyenek.
2014. aug. 9. 16:27
 3/105 anonim ***** válasza:
100%
én nem mérek kettős mércével... elítélem az ilyesmit és én sem csinálom
2014. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
100%

Lehetek őszinte Veled? Felőlem azt csinálnak amit akarnak a nők,de amikor barátnőt szeretnék magam mellé,akkor bizony nálam számít,hogy volt-e egyéjszakása vagy hány pasival volt együtt.Azért,mert én még egy lánnyal/nővel sem voltam együtt,illetve ilyen szempontból kicsit régimódi vagyok lehet mondani.Komoly kapcsolatban gondolkozom csak,és nálam sem férnek bele ilyen dolgok,mint szexkapcsolat vagy hasonlók.

Így aztán szerintem jogosan keresek olyat,akinek hasonló a gondolkodása és nem feküdt össze fűvel-fával...

23/F

2014. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, ha saját viselkedésem látom egy nőben, mivel én sem élek azzal a hatalmas "szexuális szabadságommal". Elítélem ezt mind nőben, mind férfiban.
2014. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
Na várjál, nekem eddig 3 nővel volt szexuális kapcsolatom, ezek szerint fogadjam el, hogy neki esetleg 130 férfival?
2014. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom azzal ha egy nő bárkivel megéli a szexualitását akivel csak kedve támad, legfeljebb nem szivesen járnék vele. Te hogy vagy ezzel?
2014. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 A kérdező kommentje:

Hát a nők is kénytelenek elfogadni, ha a pasi benyög egy 50 feletti számot.


De egyébként, ha ti sem éltek ilyen életet az oké. Engem az bosszant, ha a pasi fűvel-fával, de elvárja, hogy a lánynak akivel összejön mad 3-4 legyen...

2014. aug. 9. 16:46
 9/105 anonim ***** válasza:
Miert Jaguar, mi lenne ha te mondjuk 3 novel lettel volna, a baratnod meg mondjuk 6-al? Elviselhetetlen lenne?Hatalmas problema lenne?
2014. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:

Én nem mérek kettős mércével!

Nekem nem voltak egyéjszakás kapcsolataim, sem szexuális kilengéseim, szóval neki se legyen. Így korrekt, nem?

2014. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!