Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
 51/105 A kérdező kommentje:
Na már megint csak a nőket szidod, látod ez zavar ...
2014. aug. 9. 20:32
 52/105 anonim ***** válasza:

Nem tartom semminek. Látod pont ezért nem lehet ebben a kérdésben végérvényesen egyetérteni.

Mert egy nő akkor szexel amikor akar, egy férfi pedig akkor amikor erre lehetősége adódik.


Ugye van egy férfi és egy nő, mikor lesz közöttük szex? Majd akkor, ha a nő azt akarja. Egy férfi fejre is állhat, ha a nő nem akar szexelni akkor ő sem fog (logikusan kizárjuk az erőszakot) Tehát az a férfi aki sok nővel le tudott feküdni komoly erőfeszítéseket tett azért, hogy ez összejöjjön neki. Tisztában volt a saját pozitívumaival és megdolgozott a sikerért.


Azt a férfit viszont aki már vagy 50 különböző prostival dugott és erre felvág semmivel nem tartok többre.

2014. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 A kérdező kommentje:

Istenem...najo. Akkor leírom mégegyszer.


Na és ezt honnan veszed ?:) Olyan okos vagy ...lehet magadból indulsz ki de nem minden pasi ilyen. Én egy jó csaj vagyok, (anonim oldal nincs értelme szerénykedni) . Hosszú egyenes haj, 75C sportos és vékony vagyok, az arcom is szép.

Nem tudnám megszámolni hányszor volt az, hogy kinéztem magamnak egy pasit és le se szart :)


Volt egy olyan is, hogy még csak nem is tetszett a srác, de unatkoztam mert a barátnőm eltűnt valakivel, odamentem hozzá, hogy táncolunk -e és lerázott... :)


És most mondhatod, hogy biztos nem vagyok olyan szép, mint gondolom. De rossz úton jársz :)

2014. aug. 9. 20:38
 54/105 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, mert félreneveli a társadalom a nőket, akik emiatt azt hiszik, hogy akkor értékesek ha nehezen adják magukat, meg ha minél kevesebb férfival szexelnek. De már eleve az is rossz elképzelés, hogy egy nő "adja magát", mivel a szex nem a jutalmazás eszköze, amit akkor kell adni ha eleget vártak rá, hanem mindkét nem számára ugyan olyan örömforrás és szükséglet. Ezért a szexualitás minden formája legitim, amennyiben kölcsönös örömszerzésként működik. Ha mindenkit ez alapján az elv alapján nevelnének, akkor ez a probléma nem mereülne fel.
2014. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 A kérdező kommentje:
Igy van. De jó lenne, ha ezt észrevennék végre :/
2014. aug. 9. 20:46
 56/105 anonim ***** válasza:
Élj így ha akarsz, de nem várhatod el másoktól, hogy ezt elfogadják. Nem mindenki gondolkodik így szerencsére, mint Te meg az előtted szóló. Vannak akik ezt nem fogadják el. Pont. Ha ilyennel találkozol, egyszerűen nincs jogod felróni neki, amiért undorodik tőled, mert egy futball csapatnyi ember végigment rajtad. Én nem tudnék hozzányúlni egy ilyen nőhöz. Ennyi. Amúgy pont ez a laza erkölcs az ami annyira undorító az egyetemeken/főiskolákon. Meg a gondolat, hogy ezek az emberek lesznek fontos beosztásokban. Na mindegy, ez már egy másik téma...
2014. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 A kérdező kommentje:
;) grt. Azt meg megnézném, ahogy nem nyúlnál hozzám :D
2014. aug. 9. 21:07
 58/105 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, miről beszélsz. Manapság a nők úgy élnek, ahogy akarnak. ellenben sok férfi nem, mivel nem kelendőek és emiatt elég ritkán is tudnak lefeküdni valakivel.
2014. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
Paul Tailor, ha valaki a szexualitás terén lazább, azt nem kötelező elfogadni, de ebből nem lehet következtetéseket levonni arra vonatkozóan, hogy felelős pozícióban jól vagy rosszul fognak-e dönteni majd. A szexuális szokások ugyanis nem tartoznak az erkölcs témakörébe, kivéve a nemi erőszakot, ami valóban elítélhető erkölcsi értelemben is. A promiszkuitás viszont nem. Ettől függetlenül neked persze meg lehet a saját véleményed róla, de nem írhatsz le egy embert csak azért, mert neked nem tetsző szexuális szokásai vannak.
2014. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérdező... :) Nagyon el vagy szállva magadtól az előző kommented alapján. Az a fajta vagyok, aki előtt lehetsz akár szépségkirálynő is, ha nem kedvellek, hozzád sem nyúlnék. ^_^ Hidd el, nem minden férfi egy állat-szintű ösztönlény.
2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!