Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 A kérdező kommentje:
Gondoltam...Gondoltad, akinek ilyen "erkölcstelen" a szexualitása, az csakis hülye lehet, tehát nyilván a corvinusra jár valami büfészakra...
2014. aug. 10. 17:10
 102/105 A kérdező kommentje:
Naivak vagytok, ha azt hiszitek, hogy pl a BME-n nem "ilyenek" :)... Hallottatok már a BME napokról?...
2014. aug. 10. 17:13
 103/105 anonim ***** válasza:
Már kifejtettem neked itt a kérdésben is, meg üzenetben is, hogy nem tartalak erkölcstelennek. Meg hülyének sem tartalak. Azt meg nem tudom milyen szakok vannak a Corvinuson, csak hallottam hasonló történeteket.
2014. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 A kérdező kommentje:

Elég sokan válaszoltak, meg üzentek, nem tudom, hogy te most éppen melyik vagy...


De nem, nem Corvinus.

2014. aug. 10. 17:19
 105/105 anonim ***** válasza:
Én láttam BME GTK gólyatáboros képeket. El tudom képzelni hogy milyenek a BME napok. :)
2014. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!