Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
 71/105 anonim ***** válasza:
89%
Na látod. A kérdésed ezzel okafogyottá is vált. Mindenki öhrül...:) Keress magadnak egy pinavadászt, aki elfogadja, hogy te is össz-vissz kúrtál. A többieket meg hagyd békén, és ne háborodj fel, ha ez nem szimpatikus nekik. :)
2014. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
Mert milyen jogon nézi le bárki is mások életmódját? Egyáltalán nem létszükséglet a szexualitás, de nem is szükségből csinálják az emberek. Egyszerűen jól esik fizikailag örömet okozni az ellenkező nemnek. Én elhiszem, hogy vannak olyan férfiak, akik csak azzal képesek lefeküdni, akibe szerelmesek, de te meg azt értsd meg, hogy olyan is van, hogy valaki nem csak ösztönként meg dugásként éli meg az alkalmi kapcsolatokat, hanem akár idegennel is tudna úgy szeretkezni, mintha évek óta szeretné az illetőt. Én ilyen vagyok például.
2014. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
#71-nél a pont.
2014. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
100%

"Mert milyen jogon nézi le bárki is mások életmódját?"


Mi az hogy milyen jogon?? Tiltja valami jogszabály a lenézést?? :DD

Kb. mintha megmondanád, én min nevethetek. Azon amin akarok! És azt nézek le, akit akarok! Te is megteheted. Pont.

2014. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 A kérdező kommentje:

És ki mondta, hogy össze vissza kurogatok ? Nem értelek. 2 év alatt volt 11 pasi. Igen, ez egy szám, ami igy lehet soknak tünik,. De ha azt nézed, hogy 2 év... ha minden második hónapban fekszel le valakivel, akkor jön ki ez a szám, ha az össze egyéjszakás tegyük fel.de nem azok voltak. Ezek közül volt 3-4 egyéjszakás és többi meg szexkapcsolat, volt akivel 1,5 volt akivel fél évig , volt akivel 8 hónapig jártunk össze (és a mai napig járunk)...


Nem összevisszab ész nélkül dugogatok.. Nem azt csinálom, hogy minden héten lemegyek pityókásan a diszkóba és az első pasival lefekszem. Már 8 hónapja nem volt egyéjszakásom, pontosan ezért, mert én nekem erre is a megfelelő személy kell....Ez akkor hol "össze-vissza" meg "átment rajta a fél város"...?

2014. aug. 9. 21:46
 76/105 anonim ***** válasza:
Nem jogszabályra gondoltam. Hanem úgy általában, mi az a tényező/elért eredmény/vagy bármi más amire alapozva le lehet nézni más életmódját? Mert ilyen szerintem nincs.
2014. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
89%
Kérező, most nekem nemm kell mentegetőznöd. Azt csinálsz amit akarsz. A tizen-akárhány igenis sok két év alatt! Ráadásul, ha olyan bomba jó nőnek tartod magad, mint ahogy itt felvágtál vele, miért nem egy darab komoly kapcsolatod volt inkább? Ott is élvezhetted volna a szexet. Amit te csináltál, az egy önként választott életforma, hadd ne fogadjam már el, ha nekem ez nem tetszik.
2014. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
Szerintem amit felvázoltál, az nagyon is kimeríti az össze-vissza fogalmát... :D
2014. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
Jóhogy nem már úgy számolod, hogy "Háát akinek komoly kapcsolata van, az mindennap dughat, akkor az havi 30, de ha én csak 28 pasival fekszem le egy hónapban akkor az nem is sok és így nem is vagyok ribi"...:DDD
2014. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ribi :) De ha a ribi fogalma ezt jelentim, akk jó felőlem lehetek az,.. jó annak lenni :D


Volt egy komoly kapcsolatom 4 évig,...ez nem jött be :)

2014. aug. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!