Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 A kérdező kommentje:
Aha...szóval akkor most már ugyanolyan könnyű dolga lett a pasinak hirtelen, mint a nőknek ? ;)
2014. aug. 9. 19:16
 32/105 anonim ***** válasza:
Ezt hol írták? Csak annyit, hogy ugyanannyi nő vesz részt az egyéjszakásban, mint férfi. De amíg a nő csak csettint egyet, és akár minden napra jutna neki egyéjszakás, addig a pasinak teperni kell érte rendesen, és vagy összejön, vagy nem.
2014. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
De szerintem érted te angyon is, csak játszod a tudatlant. :)
2014. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 A kérdező kommentje:
Igen...pont erre írtam, amit írtam. Hogy miért kell jobban tepernie egy pasinak. De látom afelett átsiklottatok.
2014. aug. 9. 19:26
 35/105 anonim ***** válasza:

Pont azért kell mert kettős mérce van, de épphogy a nők javára.

Van egy lány ismerősöm, teljesen átlagos, egyáltalán nem egy bombanő és pont azt ecsetelte hány pasit koptat le egy buliban, általában minden héten kavar valakivel. Oké, nincs ezzel gond, megteheti mert semmi nem tiltja, viszont, ha magamból indulok ki akkor jó, ha 3 perc után nem küldenek el a fszba.

2014. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 A kérdező kommentje:
Már megint csak fújod a hülyeséget, mikor leírtam, hogy miért van ez így. És egyébként nyilván a jó pasikat nem könnyű nekünk sem megkapni, mert ők ugyanúgy, ahogy egy nő : válogatnak.
2014. aug. 9. 19:34
 37/105 anonim ***** válasza:
Ha van egy pasi, és megtetszik neki egy nő egy buliban, és dugni akar, korántsem biztos, hogy fog is. Viszont ha egy nő néz ki magának egy pasit, és a nő akar dugni, ott tuti lesz szex, mégha annyira nem is jön be a srácnak.
2014. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 A kérdező kommentje:

Na és ezt honnan veszed ?:) Olyan okos vagy ...lehet magadból indulsz ki de nem minden pasi ilyen. Én egy jó csaj vagyok, (anonim oldal nincs értelme szerénykedni) . Hosszú egyenes haj, 75C sportos és vékony vagyok, az arcom is szép.

Nem tudnám megszámolni hányszor volt az, hogy kinéztem magamnak egy pasit és le se szart :)


Volt egy olyan is, hogy még csak nem is tetszett a srác, de unatkoztam mert a barátnőm eltűnt valakivel, odamentem hozzá, hogy táncolunk -e és lerázott... :)


És most mondhatod, hogy biztos nem vagyok olyan szép, mint gondolom. De rossz úton jársz :)

2014. aug. 9. 19:39
 39/105 anonim ***** válasza:

Én nem élek és nem is élnék ha tehetném sem olyan életet, amit "szabadosnak" neveznek. Egy, azaz egy partnert szeretnék csak, de egy életre. Ennélfogva nem kéne olyan nő, akin végigment a fél város. Nem várok olyat, ami nem igaz rám, így a mérce nem kettős. Aki ezt magára veszi, bizonnyal okkal teszi. Meg lehet sértődni, de mindenkinek vannak elvárásai egy kapcsolatban. Ez az elvárás nem csak külsőség lehet.


23/F

2014. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 A kérdező kommentje:
Birom... szal 12 pasi az már a fél város :D oké
2014. aug. 9. 19:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!