Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
 61/105 anonim ***** válasza:

Ezt egyszer már leírtam, de akkor mégegyszer:


A nők miért nem nézik le, és miért nem közösítik ki az ilyen pinavadászokat? Sőt még imponál is nekik. Ez nem a pasik hibája, hejj! :D

Na a pasik nagytöbbsége meg lenézi a faxvadászokat, és ha fejre állsz is így marad!

Szóval utáljátok ti is az olyan pasikat, akiknek sok szexkapcsolata volt, és meglesz az egyenlőség! :D

2014. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
#59, itt az a probléma, hogy az én értékrendemben a szexualitás is az erkölcs része. De nem csak az enyémben. Gondolj pl. egy politikusra, aki ugye kimeríti a vezető beosztás fogalmát. Most tekintsünk el a politikai helyzettől és nézzük magát a tényt. Ha lesz valamilyen botránya, pl megcsalja a feleségét és ez kitudódik... elég pl Bill Clintonra gondolni a 90-es évekből. Érted már mire gondolok, ugye? Az ilyen emberektől az ember példamutatást vár el. Ugyan ez igaz a hírességekre is, mint pl közszereplők. Rengeteget számít ezeknek a viselkedése és az a hatás, amit pl a fiatalságra gyakorolnak. hiszen őket látni a médiában. De nem erről szól ez a topic, csak érveltem az álláspontom mellett.
2014. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 A kérdező kommentje:
Én nem nézem le az olyan pasikat. Mert én is olyan vagyok. Lenézhetném, de nem teszem, mivel nem "dolgozok" kettős mércével. Pont ezért kva zavaró, ha ők meg igen.
2014. aug. 9. 21:25
 64/105 anonim ***** válasza:

Paul


Én annyit várok el a felelős pozícióban levő emberektől, hogy olyan döntéseket hozzanak, amivel segítik azoknak az embereknek az életét, vagy annak az ügynek az előmozdítását akikért vagy amiért felelősek. Ha ezt megteszik, akkor szívük joga olyan szexuális életet élni, amilyen jól esik nekik. A megcsalás pedig más téma, de én még azt is el tudom fogadni, amennyiben képes ellátni a pozícióját az illető.

2014. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 A kérdező kommentje:
Egyébként van olyan nő, aki lenézi ezeket a pasikat és nem tetszik neki ez az életvitel. De az fix, hogy akkor az a csaj se él ilyen életet. Viszont a pasiknál sokszor van olyan, hogy úgy érzik ők megtehetik, de egy csaj az maradjon otthon és kaparja a falat inkább.
2014. aug. 9. 21:29
 66/105 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként te is el vagy szállva magadtól Paul, ha különbnek gondolod magad azért, mert szigorúbb szempontok alapján válogatod meg a partnereidet. Lehet a szexualitást is erkölcsi kérdésnek tekinteni, de egyáltalán nem célszerű. Sokkal célszerűbb akként tekinteni rá, mint az étkezési szokásokra vagy a zenei ízlésre.
2014. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból amúgy érthető a felháborodás kérdező és jogos is. De hülyék mindenütt vannak és kész. Ezzel nem tudsz mit tenni. Az "érveik" általában elég szánalmasak ezeknek a "férfiaknak".
2014. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
#66 miért elszálltság az, ha én lenézem ezt a fajta életmódot? Pontosan erről van szó, hogy a szex nem az a fajta szükséglet, mint az evés vagy az alvás. Már a gondolattól is kiráz a hideg, hogy így tekintsek rá. Nekem pl nem menne olyannal, akit nem szeretek. Mármint fizikailag biztos képes lennék rá, de nem hinném, hogy hajlandó is lennék rá. Tudom, hogy ez férfiban ritka, de van ilyen, hidd el.
2014. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:

"Én nem nézem le az olyan pasikat. Mert én is olyan vagyok. Lenézhetném, de nem teszem, mivel nem "dolgozok" kettős mércével. Pont ezért kva zavaró, ha ők meg igen"


De téged valszeg nem az egyéjszakás pinavadászok fognak lenézni, ahnem a többi férfi. Az meg engedtessék már meg nekik! Megengeded? Köszi! :D

2014. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 A kérdező kommentje:
Ha ezért lenéznek, csak tessék :) Én meg ezért sajnálom le őket.
2014. aug. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!