Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexuális szabadság az egyik legalapvetőbb dolog, nőknek is úgyan úgy jár, és nem zavarna az sem, ha a barátnőm előtem 100 férfival feküdt le.
2014. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
Kettős mérce pont egyenlőséget tesz. Mi se vagyunk tárgyak mégis sok nő úgy kezeli a férfiakat. Én is megkérdezném akkor hol itt az egyenlőség? A nők se hajlandóak rá...
2014. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:

"Engem az bosszant, ha a pasi fűvel-fával, de elvárja, hogy a lánynak akivel összejön mad 3-4 legyen"

Szóval fűvel-fával csináltad, ezért a 'normális' pasik nem akarnak tőled semmit, te pedig itt panaszkodsz. Egy hp vagy. Aki fűvel-fával csinálja az nem 'normális', egyik nemnél sem.

2014. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy k...a nagy alszentseg, ugyanis ha egy ferfinak nem volt egyejszakas kalandja, az 99%-ban azert van, mert nem jott neki ossze, es nem azert, mert o nem akarta! Ugyhogy ne jatsszuk mar meg a nagy erkolcscsőszt, amikor mindenki tudja, mirol is van szo.
2014. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 A kérdező kommentje:

Hol olvastad, hogy fűvel-fával csinálom...? Birom mikor jönnek az okostónik és kiforgatják a szavaimat meg a sorok között olvasnak :)...


Nem. Pl a srácnak 70 nővel volt dolga, nekem 12-vel és ő ezt már sokallja...Na eza gáz.

2014. aug. 9. 17:02
 16/105 anonim ***** válasza:

"Ez egy k...a nagy alszentseg, ugyanis ha egy ferfinak nem volt egyejszakas kalandja, az 99%-ban azert van, mert nem jott neki ossze"


Őőőőő, vagy azért, mert mindig hosszú távú komoly kapcsolatai voltak csak, és nem volt köztük nagy szünet?

2014. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:

9#

Ezzel nincs semmi gond, természetes, hogy egy átlagos nő többször jut szexhez mint egy átlagos férfi.

De elég érdekes néznék, ha egy nő egyenlőségről papolna és kiderül, hogy ilyen nagy mértékű különbségek vannak. Én nem érezném egyenlőnek és pont ezért nem is kellene.

2014. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudod, amit a pasi bevall, mindig osztani kell 3-mal, a nőét meg szorozni...szóval...:D
2014. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:

"Nem. Pl a srácnak 70 nővel volt dolga, nekem 12-vel és ő ezt már sokallja"


Ez minden ripacsra igaz, akár férfi akár nő. Aki falja a másik nemet vagyis csak szexre kell neki az mind ilyen. Azok félnek és féltékenyek. Képmutató a férfi is és a nő is. Szánalmas mindegyik.

2014. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ezt hiába mondják a nők, nem lehet azonos mércével mérni!

Ha fogadna egy férfi és egy nő, hogy egy év alatt kinek lesz több egyéjszakása, mindig a nő nyerne, mégha rusnya is.

Szóval nem egyenlő feltételekkel indulnak, miért mérnénk azonos mércével akkor?

2014. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!