Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak normális pasik Magyaror...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális pasik Magyarországon? Akik nem kettős mércével mérnek?

Figyelt kérdés

Tehát akik azt vallják, hogy a nőknek is jár az a fajta szexuális szabadság ami nekik és ettől nem lesz a szemükben "értéktelen". Nem tárgyak vagyunk, ami elhasználódik.


Van olyan pasi itt, aki ha a saját viselkedését látja egy nőben, az nem taszítja?


Azt tudom, hogy a fejlettebb országokban, északon leginkább normálisan viszonyulnak ehhez a dologhoz. Ott egyenlőség van. De itt...?


2014. aug. 9. 16:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
Nekem az sok lenne például. De a kommenteket nem olvastam végig, lövésem sem volt, hány emberrel voltál együtt. Keress olyat, akit ez nem érdekel és kész. Engem zavarna.
2014. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
Azt meg lehet tudni hány éves vagy? 15 évesen például elég sok lenne...
2014. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 A kérdező kommentje:
22 vagyok és egyetemre járok, ott elég lazák az emberek :)
2014. aug. 9. 20:10
 44/105 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom pontosan mivel van problémád, látszólag nagy ívben teszel azokra akik azt mondják hogyan kellene egy lánynak viselkedni, szóval?
2014. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 A kérdező kommentje:
Csak próbálom ignorálni, de igenis zavar az igazságtalanság...
2014. aug. 9. 20:16
 46/105 A kérdező kommentje:
És elég kellemetlen lenne, ha összejönnék egy pasival, akibe teljesen beleszeretnék, majd mikor megtudná, mennyi pasival volt dolgom otthagyna. Persze nekem sem kell ilyen pasi, de ugye ez külsőből nem jön le...
2014. aug. 9. 20:17
 47/105 anonim ***** válasza:

Tehát meg akarod mondani hogyan gondolkodjon az összes férfi, milyen ideológiák szerint éljen, mit tartson helyesnek és mit fogadjon el, de oly módon, hogy neked ebből hasznod származzon vagy legalábbis ne érhessen negatív kritika.


Akkor áruld már el, mégis miben jobb vagy másabb ez mint a könnyűvérű nők iránti előítélet? Nekünk vagy leendő párodnak miért lenne ez jó?

Egyébként nem minden férfi van egy agyatlan kefélőgép szintjén. Vannak akik ugyanezen elvi okokból nem élnek hedonista életmódot mint amiket te oly bőszen támadsz és kikérsz a nők védelmében.

2014. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
De jaguar, mi rossz van abban, ha valaki sok nőnek/férfinak szerez örömet? Nem mindenki csak kefélésként éli meg az alkalmi szexet. Ha te igen, akkor jobb is ha nem csinálod, de csak az esetleges patnered érdekében.
2014. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
Aki túl sok férfinak szerez örömet az ne csodálkozzon, ha utána örömlánynak tartják, ennyi.
2014. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
És akkor aki túl sok nőnek okoz örömet, azt minek tartod?
2014. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!