Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezért ki van akadva rám a párom, vagy túl reagálja?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören most a szexuális életünkrol lesz szó, úgyhogy csak jártas emberek kommenteljenek légyszi, de azon belül bármilyen meglátást szívesen veszek! A karantén miatt elkezdtem edzeni itthon, van pár súlyzó, illetve alap gyakorlatok, de már több helyen olvastam és elismert kutatók alapján ha nem élvez el sokaig a férfi, akkor javul a teljesítménye edzés téren. Éppen ezért az elmúlt másfél hétben egyszer sem kezdeményeztem szexet, és mikor párom kezdte mindig leállítottam. Eleinte kicsit húzta a száját de úgy tűnt megérti, mostanra teljesen ki van borulva és olynsoakt vágott hozzám hogy neki több kell és hogy majd a haverjaimat fogja áthivni mikor nem vagyok otthon stb... Nekem ez nagyon rosszul esett, de úgyis tudom hogy nem hívna senkit, mert karantén van és mindig otthon vagyok, csak el van keseredve.

Szóval a lényeg, mit gondoltok, jogos hogy megvonom nem csak magamtól, de tőle is a szexet? Ha igazán a parom lenne akkor támogatná hogy elérjem az álom fizikumom, amihez szükséges a maximum teljesítmény.

Voltatok már hasonló helyzetben?



2020. ápr. 29. 15:52
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem vagy normális! Teljesen igaza van. Attól még hogy te nem akarsz szexelni mert te úgy gondolod hogy ettől javul a teljesítményed, őt még kielégíthetnéd akár kézzel akár szájjal. Az én volt párom is edzett, mégsem talált ki ilyen baromságokat.
2020. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, amit leírsz, és hadd bocsássam előre, hogy egyikőtöknek sincs igaza. Mindketten önzőek vagytok.


Te: ugyan már, nem hiszem, hogy versenysportoló lennél, akinek az a plusz 0.001% plusz teljesítmény hiányzik, ami a szex megvonása miatt van. Amúgy is ez csak egy hipotézis, lehet, hogy semmi valóságalapja nincs. Emiatt kiszúrsz a barátnőddel, önző vagy.


A barátnőd: megtapasztalja azt, hogy milyen az, amikor valakit visszautasítanak. Férfitársaim, mindenki tegye a kezét a szívére: hányszor volt, hogy kezdeményeztetek volna, de a párotok elutasított. Nos, ilyenkor nem az a helyes viselkedés, hogy kiakadunk, és azt mondjuk, hogy akkor fűvel-fával ágyba bújunk... Valahogy a problémát meg kell érteni, megbeszélni...aztán ha nincs megoldás, akkor külön utakon folytatni.

2020. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Az a te dolgod, hogy magadtól mit vonsz meg. Se az, hogy tőle, az kettőtől dolga. Nincs jogod tőle megvonni semmit, nem az apja vagy. Vagy akkor az nem egészséges párkapcsolat. Ha így gondolkozol, akkor meg is érdemelnéd, hogy megcsaljon. Én is megcsalnálak, pedig soha nem tettem ilyet.
2020. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
92%

Álom fizikum a karantén alatt, otthon, pár súlyzóval.

Ekkora luzer dumát.

2020. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

#8

Ez nem csak a szexről szól, egy teljesen új életet mutattam neki, régen sokszor hajnal 1-2 kor aludtunk csak el, össze vissza ettünk, most pedig sokkal egészségesebb életmódot követünk, és másra is lehet energiát fordítani mint szexre. Az pedig hogy nézegessen magam a tükörben nem elsőszámú, inkább nézhetnek majd a csajok az utcán engem, nem csak magam hanem a világ miatt is csinálom, de párom eddig nagyjából támogatott, csak most erre van kiakadva... Volt már veletek hasonló?

2020. ápr. 29. 16:02
 16/42 anonim ***** válasza:
88%
Én leszek a haverod. :D
2020. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
60%
Ne etesd a Trollt!
2020. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

#9

Biztos hogy nem, mert már több mint egy hónapja folyamatosan otthon vagyok. Maximum vásárolni megy el egyedül , és eddig kétszer volt csak hogy kicsit tovább maradt, azt mondta zárva volt a közeli bolt és így érthető 60-80 perc csúszás minden utazással. O nem olyan, szeretjük egymást és bízunk a másikban , sosem volt másról kép a telefonjaban stb

2020. ápr. 29. 16:03
 19/42 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem jogos. Semmit sem javul a teljesítményed, ha nem élvezel el szexnél.

Ha csak azért nem hív át senkit sem mert karantén van, meg mert otthon vagy az már régen rossz. Ne hidd azt h majd ez elfogja tántorítani, h más megadja neki azt amire te képtelen vagy.


Mit hiszel, h évekig fog majd rád várni?

2020. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

#11

Igen ezt felvetette O is, hogy akkor elégítsem ki máshogy, de az megint nem lenne jó, mert most a tesztoszteron mellett ha beindít akkor biztos nem tudnék megállni , és buknam a majdnem 2 hetes emelkedett erőnlétet , mert atmenne szexben

2020. ápr. 29. 16:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!