Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezért ki van akadva rám a párom, vagy túl reagálja?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören most a szexuális életünkrol lesz szó, úgyhogy csak jártas emberek kommenteljenek légyszi, de azon belül bármilyen meglátást szívesen veszek! A karantén miatt elkezdtem edzeni itthon, van pár súlyzó, illetve alap gyakorlatok, de már több helyen olvastam és elismert kutatók alapján ha nem élvez el sokaig a férfi, akkor javul a teljesítménye edzés téren. Éppen ezért az elmúlt másfél hétben egyszer sem kezdeményeztem szexet, és mikor párom kezdte mindig leállítottam. Eleinte kicsit húzta a száját de úgy tűnt megérti, mostanra teljesen ki van borulva és olynsoakt vágott hozzám hogy neki több kell és hogy majd a haverjaimat fogja áthivni mikor nem vagyok otthon stb... Nekem ez nagyon rosszul esett, de úgyis tudom hogy nem hívna senkit, mert karantén van és mindig otthon vagyok, csak el van keseredve.

Szóval a lényeg, mit gondoltok, jogos hogy megvonom nem csak magamtól, de tőle is a szexet? Ha igazán a parom lenne akkor támogatná hogy elérjem az álom fizikumom, amihez szükséges a maximum teljesítmény.

Voltatok már hasonló helyzetben?



2020. ápr. 29. 15:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a felfogásoddal, de ha már mindenképpen meg Ónod tőle a szexet, legalább elégítsd ki máshogy. Ujjad meg vagy nyald ki. Egyébként meg borzasztóan önző dolog amit csinálsz.

És képzeld, az nem működik hogy "ha igazán szeretne még igazán a párom lenne akkor megértené". Ennyi erővel ha te igazán szeretnéd és igazán a párja lennél akkor nem vonnád meg tőle a szexet. Szóval ez a logika megbukott.

Ami párkapcsolatokban viszont működik:

KOMMUNIKÁCIÓ KOMMUNIKÁCIÓ KOMMUNIKÁCIÓ

Alkalmazkodni kell egymáshoz és sokat beszélgetni, nem eldönteni hogy neked ez a jó és akkor ő meg kapja be.

2020. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora barom vagy!
2020. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
20%

12-es valaszolo jol osszegezte.

Mindketten kicsit hibasak vagytok. Mindkettotoknek kell aldozatot hoznia a masikert, nem csak most.


A tobbi valaszolonak valoszinuleg sosem volt tartos kapcsolata.

2020. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
80%
Az áldozat nem arról szól, hogy én mit vonok meg a másiktól. Ez milyen fordított melfogás? Mellesleg 8 éve boldog házasságban élek....
2020. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
*felfogás
2020. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Banyek!

Én rendszeresen edzek, kardiózok, szabadban mozgok stb..

Neked ez a fizikum mint ami nekem JELENLEG van neked nem lesz! 😂

És nekem ugyan úgy megvan heti 3-4 szex és fejlődik az izomzatom!


Neked inkább az agyadat kellene erősíteni!

És az edzés fokozza a tesztoszteron szintet.. Azaz jobban fog állni a bré..

De azt hittem már izomlázad van! Azzal sírsz! Az nincs? 😂😂😂😂😂

Hölgyek kitartást az idiótához!

2020. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nagyon rosszul esne amit csinálsz, fontosabb neked hogy javuljon a teljesítményed az edzésben, mint a párod. Eleve ha most elkezdtél alap gxakorlatokat, meg kicsit súlyzózni na ez mind szép és jó, de hogy az egy indok egy kezdő kis otthon edző fiúnak hogy emiatt nem szexel, na az nevetséges. Remélem talál valakit akinek az első lesz a sorban ez a lány, mert nyilván neked nem az.
2020. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Eric Griffin ***** válasza:
84%
Nem olvastam végig a kommenteket, lehet, hogy valaki tanácsolta már (akkor előre is bocs), de szerintem a legjobb megoldás, ha megdugsz egy 10 kilós súlytárácsát.
2020. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
12-essel nagyon egyetértek! Pasi vagyok szóval pasiktól nem kérek privátot:) Abból indulj ki hogy ha mondjuk ő hasonlót csinálna veled az hogy esne neked? Nem ismerlek lehet hogy könnyebben viselnpéd. Ha kutatásokat olvasol, akkor olyat is olvashatsz és ez az én tapasztalatom is mert volt hogy amikor párom volt nekem sem volt annyi energiám, hogy igen is a nő részére legalább mentálisan de lehet hogy hormonálisan is hátrányos a szex megvonása. És nem ítéllek el vagy meg, de ha igazi sportoló vagy akkor amikor őt kielégíted uralkodj magadon! Mire készülsz? Lesz világbajnokság vagy mi? Azt kell eldöntenetek hogy menyire fontos a kapcsolatotok egymásnak, mert a karantén egyszer véget fog érni és ha véglegesen kikészítitek egymást, akkor majd egyedül lesztek, te egy jó "karosszériával" tehát bármelyik erre vágyó csajt megkaphatod de az nem ő lesz. Hidd el az idősebb rókának, engedj picit és becsüld meg őt, nem a levegőbe beszélek én is elkövetem és elkövettem a magam hibáit. Mégegyszer hangsúlyoznám hogy semmi rosszindulat nem vezérelt. Én is jártam így az exemmel, fogyni akart és nagyon elkezdett sportolni munka vagy tanulás után esténként, és mire hazaértem, használhatatlan volt, nekem meg az nem együttlét hogy ledöntöm bedugom és kész. De link a kutatásokhoz hogy mekkora volt a mintavétel és volt-e kontrollcsoport és egyebek nagyon érdekelnének. Sok erőt kívánok hogy érd el az álomformád, de tartsd meg a "kislányt"!
2020. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom. Ha te komolyan hetekig húzod ezt akkor 1. Önző vagy. 2.Le is mondhatsz a csajról, mert én tuti megcsalnálak ilyen idiótaság miatt holott én hűséges tipus vagyok. 3.ez h a szexmegvonástól jobb lesz az edzés hülyeség. Szemelyi edző vagyok 5 éve így tudom miről beszélek. 4. Nem érdemled meg a csajt
2020. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!