Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezért ki van akadva rám a párom, vagy túl reagálja?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören most a szexuális életünkrol lesz szó, úgyhogy csak jártas emberek kommenteljenek légyszi, de azon belül bármilyen meglátást szívesen veszek! A karantén miatt elkezdtem edzeni itthon, van pár súlyzó, illetve alap gyakorlatok, de már több helyen olvastam és elismert kutatók alapján ha nem élvez el sokaig a férfi, akkor javul a teljesítménye edzés téren. Éppen ezért az elmúlt másfél hétben egyszer sem kezdeményeztem szexet, és mikor párom kezdte mindig leállítottam. Eleinte kicsit húzta a száját de úgy tűnt megérti, mostanra teljesen ki van borulva és olynsoakt vágott hozzám hogy neki több kell és hogy majd a haverjaimat fogja áthivni mikor nem vagyok otthon stb... Nekem ez nagyon rosszul esett, de úgyis tudom hogy nem hívna senkit, mert karantén van és mindig otthon vagyok, csak el van keseredve.

Szóval a lényeg, mit gondoltok, jogos hogy megvonom nem csak magamtól, de tőle is a szexet? Ha igazán a parom lenne akkor támogatná hogy elérjem az álom fizikumom, amihez szükséges a maximum teljesítmény.

Voltatok már hasonló helyzetben?



2020. ápr. 29. 15:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Mint 19 èves nőnemű mondom, hogy nem lennèk szívesen a barátnőd helyèben. A szövegből úgy vettem ki, hogy magadtól kezdtèl el edzeni, nem ő kèrt meg rá. Ebben az esetben èn is mèrges lennèk, ha a napi "adagomat" leredukálnák nullára, főleg olyan ilyen hirtelen. Persze èrtèkelnèm, hogy erősebb akarsz lenni, de nem igazán èrtenèm, hogy mièrt? Kinek akarsz imponálni? Hiszen így is szeretlek, szexinek tartalak. Vagy kell a beach body? De úgyse mehetünk strandra. Miattam csinálod egyáltalán az edzèst, vagy magad miatt? Mert ha csak magad miatt, akkor ne várd, hogy jókèpet vágjak a hirtelen kiszabott cölibátus miatt. Persze támogatlak, de ez ne azt jelentse, hogy teljesen elhanyagolsz szexuálisan.
2020. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Lacc80 ***** válasza:

Élsportoló vagy?

Ha nem, akkor tök mindegy.

És nem igaz mindekire a teljesítménynövekedés.

Ha meg itt trollkodsz ezzel a baromsággal, akkor egészségedre.

Korona niatt nem hív át mást?

Ennyire ismered? És ha nem lenne vírus?

Hülye...

2020. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Ez nagy baromság szerintem is így. Erdekes mikor az exem kondizott minden masnap dugtunk es szepen fejlödött az izomzata es én is jartam evekig kondiba de ezt egyik szemelyi edzötől se hallottam söt fittness wellness aszisztensnek tanultam de ezt meg ott se mondták... szerintem dugd meg végre rendesen a csajod jobb lesz neked is es beki is 😉. 26 L
2020. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztó gáz vagy, miért nem jó neked úgy edzeni ahogy minden normális ember. Amitől jól érzi magát. Milyen teljesítmény maximumrol beszélsz? Mihez viszonyítod hogy jobb és erősebb vagy? Amikor szexeltel akkor tudtál nyolc fekvőtamaszt nyomni most hogy nem szexelsz így már majdnem meg van a kilencedik is. Szerintem jó haverom fejezd be ezt az irdatlan nagy hülyeséget és kapd el az asszonyod! Mert hamarosan egy felszarvazott izom agy leszel.
2020. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

A válaszaid olvasva, úgy gondolom, hogy senki válaszára sem vagy kíváncsi.


Tévúton jársz, nem is kicsit. Simán lehet szeretkezni, edzés után ,semmivel sem fog csökkeni a teljesítményed! Sőt a szex is lehet edzés kiegészítő, szeretkezés közben azt is lemérheted magadon, mennyire volt hasznos az edzés, javult e a teljesítményed.

2020. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Szerintem a jogos, hogy a párod ki van akadva. Egy párkapcsolat része a szex, mindkét fél örömére és ezt te egyik napra a másikra megvonod tőle, hogy a saját céljaid elérjed. Nem foglalkozol azzal, hogy neki mi kell, csak magadra gondolsz és azzal takarózol, hogy ha szeret, akkor el kell fogadnia, hogy te ezt a célodért teszed.


Mellesleg szerintem teljesen értelmetlen, amit csinálsz, valami netes oldalon találtál egy ökörséget, hogy a szexmegvonás jót tesz a teljesítménynek? Ha még élsportoló lennél, akkor is értelmetlen. Olimpián, vagy bajnokságokon van annyi ajánlás, hogy a verseny előtti este már inkább csak pihenjenek.

2020. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi: ha nem változtatsz, valószínűleg rövidesen simán otthagy, ezt azért gondold meg, hogy neked megéri-e az álomalak.
2020. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Idióta vagy! Remélem a haverjaid megdugják. Én valószínűleg kidobtalak volna. Majd ha a csaj kezdi el,hogy nem akar szexelni akkor lehet sírni. Mert ha hónapokig nem szeretkeztek,majd rájön,mennyire jó egy maszti,és ellesz nélküled.
2020. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Nem vagy 100-as kérdező.

Igaz én lány vagyok és elég keményen edzek kondiban, heti 4-5 alkalommal, de ugyanúgy szexelek a barátommal, mint amikor nem sportoltam. Egyre jobb a teljesítményem és szex mellett is jól fejlődnek az izmaim. Szóval ha nem akarod elveszíteni a barátnődet, akkor hagyd abba ezt a hülyeséget, és szexelj vele.

2020. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Már rég dugja valaki más, vagy a haverjaid, vagy egy random idegen. Fogadd el, így le van tudva a válladról a gond, nem kell megdugnod, dugja más, így te mégtöbbet puszilgathatod a bicepszeidet a tükör előtt :)
2020. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!