Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezért ki van akadva rám a párom, vagy túl reagálja?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören most a szexuális életünkrol lesz szó, úgyhogy csak jártas emberek kommenteljenek légyszi, de azon belül bármilyen meglátást szívesen veszek! A karantén miatt elkezdtem edzeni itthon, van pár súlyzó, illetve alap gyakorlatok, de már több helyen olvastam és elismert kutatók alapján ha nem élvez el sokaig a férfi, akkor javul a teljesítménye edzés téren. Éppen ezért az elmúlt másfél hétben egyszer sem kezdeményeztem szexet, és mikor párom kezdte mindig leállítottam. Eleinte kicsit húzta a száját de úgy tűnt megérti, mostanra teljesen ki van borulva és olynsoakt vágott hozzám hogy neki több kell és hogy majd a haverjaimat fogja áthivni mikor nem vagyok otthon stb... Nekem ez nagyon rosszul esett, de úgyis tudom hogy nem hívna senkit, mert karantén van és mindig otthon vagyok, csak el van keseredve.

Szóval a lényeg, mit gondoltok, jogos hogy megvonom nem csak magamtól, de tőle is a szexet? Ha igazán a parom lenne akkor támogatná hogy elérjem az álom fizikumom, amihez szükséges a maximum teljesítmény.

Voltatok már hasonló helyzetben?



2020. ápr. 29. 15:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy a válaszolók nagyjának nem volt sose barátnője és egyből "szex" oldalára állnak :D

Egy kapcsolatban sosem megoldás az ha egyik fél sem enged.

2020. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja, hogy napi 2x jól megadd neki, amit kér, és csak simán kimaradj a buliból... Juhé, lesz kit nézni az utcán karantén után! Adjak pénzt neuronra?
2020. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!