Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is illetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is illetlenség szexnél, ami történt?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy férfival, most volt az első együttlétünk. Először orális szex volt, és kérdés nélkül a számba élvezett, és nem is szólt előtte, hogy készüljek, mindjárt…utána a szex már teljesen oké volt, de nekem ez szokatlan. Kellett volna szólnia?

2023. jan. 5. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
75%

A párom tudja hogy nincs bajom ezzel de a mai napig is figyelmeztet akár szóban akár egy finom szorítással vagy simogatással hogy nehogy váratlanul érjen 😇😇

Szerintem ez azért bunkóság volt tőle

2023. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
100%
Illik jelezni, hogy6 itt a vége.
2023. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
24%

Sztem pedig senki semmit ne jelezzen, mindkettő élvezzen természetesen, ahogy jön.

Mert ha már gondolkodva kell "ezt" is játszani, megette a franc az egészet.

Hova lett a felhőtlen mámoros szeretkezés ?

Ha pedig valami nem jooo, szét kell menni és kész.

2023. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem jelezzen! Baszki, a szed kölcsönös élvezetről szól! Nem csinálunk olyat, amit a másik nem akar. Vagy akkor az is rendben van, ha én előkapok a párna alól egy műbrokit és felnyomom a seggedbe, mert hát így jött?🤦🏻‍♀️
2023. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
100%

95 Én speciel a szemed közé köpném. Ahogy azt illik ugyebár. :)


96 Meghagyom neked. 😊 Vagy talán ha visszafelé kérdezés nélkül csinál a szexben a nő bizonyos dolgokat, hisz “így jött”, akkor meg lehet sértődni? De ha a pasi egy suttyó, aki szó nélkül élvez a nő szájába, az rendben van? Ok…:D

2023. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!