Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is illetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is illetlenség szexnél, ami történt?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy férfival, most volt az első együttlétünk. Először orális szex volt, és kérdés nélkül a számba élvezett, és nem is szólt előtte, hogy készüljek, mindjárt…utána a szex már teljesen oké volt, de nekem ez szokatlan. Kellett volna szólnia?

2023. jan. 5. 23:37
 81/95 anonim ***** válasza:
57%
Téged kéne a kukába dobni. Mínusz egy emberi hulladék.
2023. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy meg az algoritmus is szeret trollkodni. A legelső kapcsolódó kérdés ott alul épp azt feszegeti, hogy előzékeny módon az itteni kérdésben szereplő kellemetlen szituációkat elkerülendő, illetlenség-e megkérdezni a szexuális szokásairól.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Röviden és tömören: ott ugyanúgy megkapta a férfi, hogy micsoda arcátlanság az ilyesmi, tuti nem kellene többet és ezek a tömegek lettek ott is felpontozva.


Úgyhogy tényleg az is baj, ha sapka van rajta meg az is, ha nincs.

2023. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
84%
Első randi van a kérdésben. Ne ferdíts.
2023. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt kérdés véletlenül sincs köszönőviszonyban az ebben a kérdésben leírt szituációval!

Ott a fickó már az első randi ELŐTT arról faggatta a kérdezőt, hogy mennyit szokott szexelni. Mindezt azután, hogy elmondta neki, hogy nem szeretne (egyelőre) egy kvázi idegennel ilyen témákról beszélni.

Aki még az első személyes találkozót, az első randit sem képes megvárni, máris a szexről dumál, az jó eséllyel nem kapcsolatot akar, hanem csak egy-két numerát. Akit komolyan érdekel a másik az nem hozza fel pár nap beszélgetés után egyből azt, hogy milyen gyakran szexelsz…

2023. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
0%

"Aki még az első személyes találkozót, az első randit sem képes megvárni, máris a szexről dumál, az jó eséllyel nem kapcsolatot akar, hanem csak egy-két numerát."


Vagy csak DOLGOZIK, emiatt nem ér rá minden nap és nem uncsizik, ráadásul FÉRFIKÉNT valószínűleg költséges lesz neki a randi, nem egy ingyenes szórakozás, így szeretné, ha nem rabolnák feleslegesen egymás idejét amennyiben szexuális téren nem passzolnak.


Inkább örülnétek, hogy valaki felhozza a témát és nem egy vacsorameghívás után kezd el letapizni meg dugja a nyelvét a szádba, majd mikor pofonvágod hord el mindenféle szutyok pénzéhes lotyónak, leégetve idegen emberek előtt.


Vagy még rosszabb, járkáltok kézenfogva a Dunaparton megismeritek egymást, azt hiszed lelki társak vagytok, ő meg egyre inkább úgy van vele, mint mikor egy nyerőgépbe dobálja az ember az érméket, hogy ha már ennyivel benne van, akkor legalább azt vissza kell nyernie (esetedben téged megdugni) majd ürítés után jön ki belőle az igazi énje, miután a lényeg megvolt, hogy igazából mennyit kellett vesződni veled és még be se kaptad a farkát, pedig neki olyan nő kéne, aki még a segglyukát is kinyalja.


Ezeket szerintem a legegyszerűbb már a legelején tisztázni. És ne állítsátok be angyalnak a nőket, mert köztük is vannak szép számmal, akik szeretik az ágyban az alárendelt BDSM-et vagy épp ellenkezőleg, régi vágyuk, amit vanilla partnerrel nem tudtak eddig kiélni és társadalmilag még mindig cikibbnek érzi egy nő bevallani, hogy seggbe akar dugni egy pasit felcsatolhatóssal mint mondjuk egy férfi azt, hogy szájba akar hugyozni egy nőt. Hiszen a férfi így is úgy is perverz állat, maximum a keresztény nagymama előtt embereli meg magát, a nők viszont tiszták és szűziesek, nekik ilyesmit nem illik akarni, egyesek már azokról ribiként beszélnek a hátuk mögött, akik egy munkahelyi dohányzóban bevallják, hogy ők szeretik a kicsit vadabb dolgokat, ha pl. a pasi húzza a hajukat meg felrakja őket a konyhaasztalra, közben meg lehet, hogy életükben volt 2 partnerük és nulla alkalmi csak ők ezt élvezik.


"Akit komolyan érdekel a másik az nem hozza fel pár nap beszélgetés után egyből azt, hogy milyen gyakran szexelsz…"


Engem is komolyan érdekel a másik, de nem barátkozni szeretnék az ellenkező nemmel, hanem szexelni, lehetőleg jó sokat. Ha az jól működik, akkor utána, de csak UTÁNA van relevanciája annak, hogy mi a hobbija, mit szeret a szabadidejében, stb. Addig viszont pont nem érdekel, hogy egy olyan nő mit szeret a szabadidejében, aki lehet felőlem topmodell szépségkirálynő, ha ő nem rajong a rendszeres szexuális életért és nem nyitott kellően, akkor nem egymást keressük és ezt jobb az elején tisztázni.

2023. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
100%
Utolso gondolom meg szuz. Azok irnak ilyeneket.
2023. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
0%

#86: Nem vagyok az, épp ellenkezőleg. Bőven van elég tapasztalatom ahhoz, hogy megalapozottan állítsam ezt. Ha egy nő dugni akar, akkor olyan hamar szexre fog kerülni a sor olyan kevés információ alapján, hogy ha egy kívülálló Dzsinn lennék a nő vállán, akkor kedvem lenne felpofozni (képletesen értve), hogy "B+ te NOOORMÁLIS vagy? Sorozatgyilkos is lehet az ember, vagy ha nem, akkor simán nős, nemi beteg, perverz, akármi. Férfiként, nagyobb izomerővel nem lennék ilyen bátor ekkora túlerő mellett, nagyon magabiztos és bátor vagy, ha ennyi alapján elmész vele lakásra, szobára."


Ez az, amit a Chadek rendszeresen átélnek, hogy így elmegy velük 1-1 nő rendszeresen.


Más nőket meg fűzhetsz HÓNAPOKIG, együtt tölthetsz velük hosszú órákat randik alkalmával, még akár egy ágyban is aludhatsz velük, ha nyulkálsz, akkor a kezedre csapnak, ha pedig hazaküldöd őket akkor te vagy a szexista bunkó és jobb is, hogy kimutattad a fogad fehérjét és nem barátkozik veled miközben szó sem volt barátkozásról, csak az ő kicsi agyában.


Megint másokkal nyilvánosan flörtölgethetsz, munkahelyen beléd karolnak, random odamennek megropogtatni a válladat, felvághatnál vele ha olyan lennél, hogy megvolt, simán enélkül is összesúgnak a kollégák a hátatok mögött, hogy biztos dugtok, ő talán még élvezi is, hogy pletykálnak róla, de esélyed sincs semmire vele. És már téged frusztál, hogy kétértelműsködik, mintha lenne köztetek valami.


Ennek munkahelyi ellentéte, aki egy céges bulin ital hatására felmegy hozzád szexelni és nem is az zavarja a legjobban, hogy lefeküdtetek, pedig fél év alatt maximum 10 mondatot beszéltetek egymással és még csak nem is az, hogy elkaphatott-e tőled valamit, hanem nem-e esett teherbe, honnan szerezzen esemény utánit meg persze a legfontosabb, a cégnél ugye nem látta senki, ugye nem fogsz pletykálni, utána továbbra is úgy néz rád, mint egy leprás, ha eddig halkan köszönt, akkor most még kimértebben fog köszönni vagy észre sem vesz. Persze nem látványosan kerül, csak a periférikus látószögével pásztázza, hogy akkor mész-e a kávégéphez, mikor ő ott van és akkor hirtelen másfelé fog menni, hogy még véletlenül se kerülj 1 méteres közelébe, de ebből ne tűnjön fel semmi a felszínesen szemlélődő kollégáknak.


És ha annyira érdekel, beszéltem már erről a jelenségről több férfival és olyanok is megerősítik a nézetemet, akik nagyon jó pasik és 2-300 nővel is volt dolguk, hogy amelyik nő nagyon kéreti magát az kihívásnak, trófeának jó unatkozó, izgalomra vágyó skalpvadászok számára vagy érdekből komoly kapcsolatot kereső magát kiélt férfi is profitálhat belőlük, de normális kapcsolat ilyenből nem lesz, mert amelyik nő szexuálisan vágyik rád, amelyiket megmozgatod, az nem fog hónapokat várni. Még keresztény közösségben is titokban megvolt a szex már a nászéjszaka előtt.

2023. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűz, de jönnek a Chadek...

😒😒😒

2023. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, aki valoban dug nokkel, az azt sem tudja, mi az a Chad, de meg ha tudja is, mert epp olvasta, nem fog raallni az agya a szo hasznalatara, csak azoknak, akik ilyen kis Reddit fuggo nyomik.

Raadasul akiknek nincsenek KOMOLY parkeresesi problemaik, azok az esetek 99%-aban full leszarjak, hogy a benabb sracoknak nem es miert nem jut no es nem irogatnak errol regenyeket az interneten. Tudom, te vagy az 1%, aki arra hasznalja fel a tudasat, hogy az interneten ossza az iget.

De nekem inkabb ugy jossz le, mint aki 0-24 az internetet bujja ebben a temaban es azt a par igen tapasztalt ismerosod valami redpilles forumrol szerezted. Kb ott mehetnek ilyen magas roptu elmelkedesek.

2023. jan. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
33%

Sziasztok!


Szerintem mindegyikőtök sztereotípiái hibásak. Én pl átlagosan sikeres vagyok a nőknél, de persze szoktam szexelni (rendszeresen, házas is vagyok) nem lógok redditen, stb. Mégis látom, hogy vannak "Chadek", vagy szupervonzó férfiak. Szerintem mindegy, hogy hogyan hívjuk őket. Jellemzően harmincas-negyvenes palik, jól öltözöttek, jó testűek, magasak, jól keresnek, és baromi jóképűek. Na ők tényleg nagyon sok nőt megkaphatnak, hozzám képest kb mindenkit. És a nők is sokkal többet viselnek el tőlük, ahogy lássuk be, a férfiak is a vonzó nőktől.


Ebből nem csinálok egy életfilozófiát, nem pörgök rajta, csak szerettem volna elmondani.

2023. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!