Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is illetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is illetlenség szexnél, ami történt?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy férfival, most volt az első együttlétünk. Először orális szex volt, és kérdés nélkül a számba élvezett, és nem is szólt előtte, hogy készüljek, mindjárt…utána a szex már teljesen oké volt, de nekem ez szokatlan. Kellett volna szólnia?

2023. jan. 5. 23:37
 61/95 anonim ***** válasza:
90%

Örülök, hogy a lényeg átment 60, pont ennyit vártunk tőled, hogy mindent mellőzve a pontozáson pörögj, mint kb az oviban. :D

Apropó ha már pontozás, inkább nézd már meg, hogy titeket hányan pontoznak le okostojás, segítek: nem 1, de nem 3-4 ember. Itt épp, hogy ti vagytok, akik mindenkit lepontoznak, aki szerint nem normális szó nélkül más szájába élvezni.

2023. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
13%
Férfiként én is csináltam ilyet de ott az történt, hogy amikor éreztem hogy elélvezek hamarosan akkor megszorítottam a kezét és nyögösékkel jeleztem mindezt. Úgy voltam vele, hogy ebből majd a partnerem tudni fogja, hogy mindjárt elélvezek és kiveszi a szájából a farkamat, ha nem akarja hogy a szájába süljek el. Aztán megbeszéltük, hogy legközelebb szólok.
2023. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig megkérdezem, hogy hová mehet. Nem nagy dolog. DE ez még bunkó is volt ráadásul, hogy szó nélkül csinálta és még be is szólt, plusz még a fejedet is rányomta. Ezek inkább ne szaporodnak. És tele vannak ilyen nyomikkal a szextárskereső oldalak.

Nem tudom, hogy az ide kommentelő kommenthuszárok hány évesek de sajnos 30+-os korosztályban is vannak szexuális analfabéta pasik.

Facebookon van olyan csoport ahová az ilyen suttyúkat vagy be sem engedjük vagy kitesszük hülni őket végleg.

Ott tényleg mindenről lehet kérdezni kulturáltan és akár névtelenül is. Mondjuk oda is jönnek gyökerek, de nem sokáig maradnak ott.


43F

2023. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
100%
És így legyen kedvem a szexhez... Mikor ilyen faszládák közül lehet válogatni.
2023. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ha ez a legelső alkalom volt, és a szex is jó volt, akkor miért nem vele beszéled meg ezt, miért rögtön ide írod ki?

Illetlenség lenne, ha folyamatosan ezt csinálná tudván, hogy neked ez nem esik jól.

2023. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
5%

Miért kellett volna szólnia?

Alap a szájba élvezés, meg hogy a nő azt le is nyelje.

2023. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem alap. Nem vagyok prűd, de az ilyen össze-vissza g*cizős, análozós, szarozós-hugyozós téma nekem is offos. Sokminden, ami a vanilla spermában pancsolóknak nem fér bele, nem az, de nem akarom senkinek a keserű darabos g*cijét érezni sehol, főleg nem egy friss kapcsolatban, ahol akármilyen nyavalya lehet benne. Köszi!
2023. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
83%

Aki halál komolyan nem érti miért kéne erről a nőt megkérdezni, az egyszerűen nem érett a szexre és sokkal jobban tenné, ha gumi nőt venne magának.

Nem, egyáltalán NEM ALAP a szájba élvezés, a lenyelés meg még annyira sem. Pont mint ahogy nem alap az anál sem, a pisi szex sem meg a többi baromság sem.

Azért megnézném, hogy állna a szája ezeknek a szexuális analfabétáknak, ha nekik dugnának fel szó nélkül mondjuk egy jó 20 centis vibrit a seggükbe. Mert hát valakinek meg az az alap. :)

2023. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
2%
A szájba élvezés annyira alap, mint az, hogy 3-4 hónapig csak randiztok szex nélkül. Én is tudok ám mondani olyan dolgokat, amik nekem kényelmesek. Hajrá, hajrá!
2023. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó kettő:Érettsegi azért megvan?12 éve karatézom nőként..Ha velem ilyet akarnál a lábad törném el nevetve..:-)Mondom.ezt úgy hogy vad perverz vagyok az ágyban,de nekem egy kis pasi ne ugasson.
2023. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!