Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is illetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is illetlenség szexnél, ami történt?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy férfival, most volt az első együttlétünk. Először orális szex volt, és kérdés nélkül a számba élvezett, és nem is szólt előtte, hogy készüljek, mindjárt…utána a szex már teljesen oké volt, de nekem ez szokatlan. Kellett volna szólnia?

2023. jan. 5. 23:37
 71/95 anonim ***** válasza:
100%

#72

Azért a családtagjaidat inkább hagyd ki a szórásból.

😎

2023. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyengén nyomod a trollkodást lúzerkém. Ez már fájdalmasan átlátszó. Neked különben sem kell aggódnod, szűz kisfiúként és ilyen beteg elmével a szex lehetősége sem “fenyeget”. :D

Az ne nevezze magát férfinak, akinél alap az anál, a szájba élvezés, a lenyelés, a mélytorok meg társai, mert erősen sértő a többi, valóban férfi társaira.

2023. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 anonim ***** válasza:
8%

Nyílván család tagokra nem gondolt a kommentelő.

Szó mi szó igazat adok neki.

Az én párom pl mindenben benne van amihez épp kedvem van.

És ha netán össze jönnék valaki mással akivel csak natur szex lenne semmi más.. huu.. hát nem kívánom a helyzetet magamnak

2023. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
19%

76- én felnőtt vagyok 28 éves.

És én a páromtól ezeket az extrákat megkapom.

És nem nagyon tudnák meglenni ezek nélkül.

Lehet mondani, hogy velem van a baj… nyílván mindenki igénye más.

Az én véleményem az hogy egy párkapcsolat stabilitásán sokat ront vagy javít a szex minősége.

2023. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim válasza:
53%
láttál nőt*
2023. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
0%
Sperma a borravaló 😃 az év vicce
2023. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas tuskó. Oké, nem szólt, de hogy ilyen bunkó szöveggel kommentálja. Biztos, hogy elküldtem volna és soha többé...
2023. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
100%

Senkire nem illik jobban a gyökér jelző, semmint azokra a szexuális analfabéta faszikra, akiknek fogalmuk sincs miről is szól a szex: kölcsönös élvezetről! És illik minimális tiszteletet mutatni a másik felé. A legalapvetőbb dolgok közé tartozik az is, hogy nem élvezek senki szájába anélkül, hogy megkérdezném, akarja-e oda, élvezi-e, szeretné-e. Halistennek, hogy eddig csak értelmes férfiakkal volt dolgom, akiknek a gondolata sem fordult meg a fejükben, hogy csak úgy belespricceljenek a számba. Szó nélkül köptem volna a szemük közé.


Érdekes arra egyszer sem válaszolt a sok analfabéta, hogy ugye teljesen rendben van az is, ha a partneretek kérdés és kérés nélkül felnyom a seggetekbe egy 20 centis műbrokit, ugye? :) Hisz nála ez alap.

2023. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
97%
Összeszarnád magad, ha annyit szólna hozzád egy nő, hogy szia.
2023. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
97%

Anyukádnak kellett volna inkább kussolnia annak idején és lenyelnie téged, amiért itt sír a szád, máris szebb lenne a világ. :)

Ilyen beteges gondolkodással arra sem vagy jó, hogy egyetlen nőnek akárcsak a lába nyomát megcsókold. Szar lehet ilyen megkeseredett emberként élni.

2023. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!