Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/184 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként ebben teljesen igaza van. Már régóta nézem ezeket a kérdéseket, de mindig értékelhetetlen válaszok jönnek. Lenézem mert: Mert csak. Mert undorító. Mert visszataszító. Mert nem fér bele az értékrendembe. Mert gyáva az ilyen srác... stb...de az igazi okok és miértek valójában rejtve maradnak - vagy egyszerűen ti sem tudtok rá válaszolni, végül csak egy "ellenérzés" az egész. Na ezért nem fogjuk elmondani nektek soha ha el is megyünk.


Tapasztalatok pedig. Nekem mostanában elég sok negatív tapasztalatom van. Többek között két olyan dolog zavar, ami miatt kb az egyetlen nő akit tényleg tisztelek az az anyám :D

Nagyon kevés értelmes lánnyal találkoztam mostanában. Főleg akik egy kicsit jobban kinéznek, azok egyszerűen elviselhetetlenek. Az egyik nagyon ellenszenves és szomorú dolog, az a dráma queen jellem. Jelenleg két olyan lány ismerősöm is van, akik rettentő sértődékenyek, lobbanékonyak, bármilyen apró dologgal olyan szinten meg lehet őket bántani, hogy kb neked kell bocsánatot kérni, hogy élsz. Mellesleg egy újfajta jelenség, ez a véresszájú feminista amazon, egyre gyakoribb sajnos. Ők pont ilyenek. Gyakran elnyomják a férfit akit "szeretnek", és nagyon manipulatívan papucsoltatják őket. Persze a kimondottan jóképű alfahím srácokkal NEM ILYENEK! Ez a legundorítóbb az egészben. Ezt megmagyarázhatná valaki miért... Csak azzal ilyenek, akik közel állnak hozzájuk.Próbálom kiszűrni, de statisztikailag mostanában kiugróan sokan ilyen ismerőseim vannak, 20-30 közötti női korosztályban. "Dráma arc" nőknek neveztük el őket.


Másik jelenség pedig a totális érzelmi instabilitás, és ellentmondások halmaza. Ez általános persze, de nem gondoltam volna, hogy ennyire. Erre is jó lenne némi magyarázat, de sosem kapunk :D

Mostanában többször randiztam lányokkal, főleg értelmes kedvesnek tűnő egyetemista csajokkal. Érdekes módon, én már első találkozásunkkor el tudtam dönteni, hogy szeretnék-e valamit. Nem szórakoztam, nem köntörfalaztam, kimondtam amit akarok. Ha pedig tudtam, hogy nem, akkor azt azonnal megmondtam... nem hitegettem, tudtam hogy nem vonz a lány és kész.


Ezzel ellentétben már nem először futok bele olyanba, hogy a lány tök lelkes, sőt egyértelműen romantikus és erotikus jelzéseket küld szóban és testtel is... sőt még volt hogy képet is küldött magáról. Tehát abszolút beleéli magát a férfiember egy ilyen kezdődő kapcsolatba (nem is szex, egyszerűen csak örült, hogy végre útjába akadt egy normális csaj)... ERRE mi van? X. randi után teljes csend, és többet nem akar találkozni... hogy megváltoztak az érzelmei. Semmi indok, ok vagy akármi hogy hol szúrtam el, mit csináltam rosszul, egyszerűen elmúlt :D OKK rendben elfogadom, de akkor mi a retkes f...nak kellett szórakozni? Persze nő, a szebbik nem, ő simán megengedhet magának ilyet. Ugyan ezt eljátszotta velem egy barátnőm is, 1.5 hónapig kb, ráadásul ő még be is adta hogy szeret. Sőt kifejezte a nemlétező érzelmeit, aztán utána egy csapásra BUMM kész vége. Utólag majdnem úgy voltam vele, hogy szívesen felpofoztam volna. Nem azért mert "megváltoztak az érzelmei"... hanem mert megjátszotta másfél hónapig és elvette az életemből ezt az időt. Ebbe nagyon sokszor belejátszott az is, hogy nem tudtam hozni a határozott férfi szerepet, amibe beleszeretnek mindig. Miért is? Azért mert csak kiderül, hogy mindegyikben ott van a sértődékeny drámaarc, akinél meg kell gondolni mit mondasz, mert letépi a fejedet mint egy harcos feminista imádkozósáska asszony...


Nagyjából ezek mostanában a tapasztalataim... és sajnos eléggé nagy mintán, és nem csak nekem. Baráti körből KIMONDOTTAN sokan szenvednek ettől. Nagyon keveseknek is van hosszútávú kapcsolatuk... Egyszerűen belefáradtunk ebbe az egészbe, és sokan már tényleg csak a szexet keressük és az egyszerűbb utat. A modern társadalom és az evolúció, nemi szerepek felborulása az oka ennek szerintem, de ebbe ne menjünk bele.

2015. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/184 anonim ***** válasza:
16%

*sőt még volt hogy képet is küldött magáról.

Ez magyarázatra szorul: Nem apáca képre gondolok nah, :D hanem szexi képekre. Élő randik között vagy után... fészbúk randiból már kinőtten :D

2015. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/184 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon aranyosak vagytok lányok, hogy így egymás után sajnálkoztok, de ha még nem esett volna le, nagyon nem egy 15 éves kisfiú értelmi szintjén állok, így ezzel a megjátszott szöveggel semmilyen hatást nem értek el.
2015. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/184 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként elismerem, kívülről tényleg úgy néz ki, mintha egy személy lennénk 2 kamuregről :D ...de sz.rjuk már le, nem ér annyit ez az oldal, bánom is én mit hisznek :D


Amúgy:

"Én is sajnállak. Remélem egyszer megtudod milyen egy igazi kapcsolat."


Ezt annyira tudom imádni amúgy. Élőben is. Ismerek ilyen lányokat: Tipikus 20-25 közötti lány, gyönyörű arc gesztenyebarna/mézszőke hajjal, tökéletes bőr, orvosi/jogi/közgáz egyetem. Már 5 éve kapcsolatban van a tökéletes fehérfogsorú kiskutyafejű sráccal, aki 26 éves, sportos, menő cégnél dolgozik már ÉS bizton állítják soha nem csalja meg őket, dúl a szerelem... stb...


és bepötyögi lesajnáló resting bitch face-el , hogy "Sajnálom, hogy nem tapasztaltad még meg az igazi szerelmet"


:D:D:D Imádom!

2015. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/184 anonim ***** válasza:
77%
"Férfiak" telesírjàk a gyk-t. Csak azt bizonyítottátok be, hogy igaz ami a 16-os kommentbe szerepel. Gratulálok.
2015. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/184 anonim ***** válasza:
83%
Hát én ezt már el se olvasom. Valami nagyon nem okés veletek.
2015. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/184 anonim ***** válasza:
89%
Ez már tényleg szánalmas, nem tudom miért kell lejáratni a férfinemet! Hölgyek! Ne általánosítsatok. Megértem, hogy az ilyeneket lenézitek akik a nőket hibáztatják a saját sikertelenségeikért, de nem ők vannak többségben.
2015. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/184 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem etetnétek a trollokat akkor csak magával tudna beszélgetni :))
2015. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/184 anonim ***** válasza:
16%

Gratulálok, sikerült 1%-ot rontani az összértékeléseimen... Pedig "bosszú nullázás" a kedvencem. Érdekes én nem voltam soha olyan primitív, hogyha valakinek más a véleménye lepontozom.


Ebből látszik, hogy én gyakorlatban használható és valódi tanácsokat szoktam adni. Különben pillanatok alatt 20%-ra esett volna az összrátám :D


...de mindegy sz.rom is én le a ti véleményeteket kedves hölgyek. Én abszolút nem vagyok sikertelen a nőknél, csupán kiábrándultam a nagy szerelemből, életem párjából és az örökké égő romantikus f..ságokból.

Már egy ideje csak szexkapcsolatokra hajtok, és abszolút lesz.rom a nők érzéseit.


Gratulálok, köszönöm szépen, hogy disznó férfit neveltetek belőlem, és még sok-sok társamból...akik a szexen kívül nem sokra tartják a nőket. Legalább van időm saját magamra, a karrierem építgetésére stb... Példaképem Patrick Bateman az Amerikai Pszichóból :D (jó persze csak képletesen, nem azért hogy sorozatgyilkos... hanem ahogy beszél-kezeli a nőket azt tanítani kéne)

2015. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/184 anonim ***** válasza:
16%

Az írásokat elolvasva az tűnt fel nekem, hogy "a szánalmasok" kerek, értelmes, világos válaszokat adnak, szakszerűen kifejtve; míg akiknek bejött az élet, azok a gúnyolódáson, szánalmasozáson és egyéb magasröptű válaszokon kívül többre nem képesek.

Valaki megmagyarázná ezt nekem, kicsit rejtélyes a számomra. :)))

2015. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!