Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/184 anonim ***** válasza:
11%
?
2015. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/184 anonim ***** válasza:
24%
Emberek, én nem szállok be a veszekedésbe, de szerintem hagyjátok abba, mert semmi értelme és csak lejáratjátok magatokat. Nevetséges dolgokat olvasgatok itt és durva, hogy ezt egyesek teljesen komolyan is gondolják. Egy jó pszichológus a minimum, ami rátok férne.
2015. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/184 anonim ***** válasza:
6%
Melyik oldalra gondolsz, 73 %?
2015. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/184 anonim ***** válasza:
17%

Látom Patrick Bateman kiverte a biztosítékot :D


Csak annyit mondok, nem kell vérkomolyan venni. Kicsit provokatívan írtam. Nem, nem szeretnék pszichopata sorozatgyilkos lenni, és nem gyűlölöm a nőket sem. Egyszerűen ha megnézitek a filmet, akkor tökéletesen leképeződik, hogy hogyan kezeli a nőket Patrick Bateman. És az a legszomorúbb, hogy ez az ami működik.


Igen, nálam is működik. Amióta kidobtam az érzelmeimet, és nem istenítem a nőket, sőt kimondottan dominánsan viselkedek velük... történetesen lesz.rom mit gondolnak, lesz.rom az érzéseiket, lesz.rom a szerelmet...csak magamra gondolok rettentő önzően, azóta sokkal nagyobb sikerem van náluk. Ezt imádják... ha elgyengülsz véged. Csak nem mindig képes az ember erre, ha megbolondítja a szerelem, és angyalként tekint A Nőre... Már sokszor estem ebbe a hibába.


Amúgy most estem túl egy szakításon, szóval kövezzetek meg nyugodtan a véleményemért. Minden egyes kapcsolatomnál felcsillan egy halvány remény, hogy van értelme keresni a szerelmet, és talán meg is találtam... de sajnos mindig rájövök arra a szomorú tényre, hogy Patrick Batemanként kellene viselkedjek ahhoz, hogy legyen egy hosszútávú kapcsolatom. Különben vagy elmegy a csaj, vagy én találom befőttnek a dolgot és lépek.

2015. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/184 anonim ***** válasza:
17%

Mindez az ízlésem miatt van gondolom :D Budapest tette ezt velem, de egyszerűen annyi a jó nő itt, hogy 56x szerelmes lesz az ember a villamoson :D

Egyszerűen képtelen vagyok randizni és összejönni egy átlagoska lánnyal. Aki amúgy lehet 10x jobb fej mint a jó nők, és kedves is, szeret is... dehát nem megy. Nincs meg a vonzalom akkor miért erőltessem? Én képtelen vagyok szórakozni velük, ha nem jön be, akkor nem... én veletek ellentétben nem szopatok senkit heteken-hónapokon keresztül, hogy "az érzééseim..." ..lóf..szt, ami nem alakult ki elsőre, az nem is fog.

2015. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/184 anonim ***** válasza:
21%

...és arra is rájöttem, hogy 20-25 között baromira nem a jófiú jellemet keresitek főleg, mégha most ez is jön le a kommentekből.


Körülöttem is azok a kapcsolatok működnek jól, ahol egy bunkó a srác... ez miért van? Ja mert kell valaki, aki helyretesz, kell valaki aki földrerántja a szépséges nőt, kell valaki aki mellett úgy lehetsz nő, hogy nem vagy kiszolgálva, nincs aládtéve minden, ha kaptok valamit legyen az bók, ajándék annak olyan súlya legyen, hogy repestek az örömtől. Kell valaki olyan, akiről tudod, hogy meg kell küzdeni érte, mert könnyen találhat egy új csajt. Aki mellett azt érzed hogy pengeélen táncolsz... Kell az izgalom.

Nem a legjobb gyermekszerető apát keresitek, vagy olyan férfit aki körülölel és romantikus, lesi minden kívánságotokat, képtelen megbántani stb... (Ez max 30 felett)


Aki kicsit is jobb nő, annak szüksége van ilyen férfi személyiségre, és ez nem jelent bunkóságot. Egyszerűen egy olyan jellem, hogy már egy nézéssel helyretesz, ha nagyon elszállna :) Nehéz dolog ez... főleg, hogy az emancipáció, a véresszájú feminizmus és úgy egészében a modern társadalom tökéletesen az ellenkezőjét sugallja a nőknek. Ettől szenved férfi és nő is egyaránt... szembemegyünk évmilliók alatt kialakult nemi szerepekkel.

2015. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/184 anonim ***** válasza:
0%

Szia..lány vagyok..

Én személy szerint nem nézek le senkit ezért, sem másért amiről nem tehet vagy amivel nem sérti más jogait. Az is igaz h engem nem érdekel egyszerűen ki kivel mit csinál és hol..tehát mint nő azt mondhatom h nem nézlek le emiatt..

Mások bántása és lenézése általános jelenség, lásd mennyien utálják a melegeket, mennyien zsidóznak, cigányoznak itt és a való életben is és sajnos főként férfiak. Szóval ha valakinek van egy értékrendje, mondjuk vallásos biztos szóvá fogja tenni ha beszélsz róla, tehát inkább meg se említsd csak olyannak akiben megbízol..


Persze más a helyzet ha a páromról vagy jövendőbeli páromról lenne szó..gondolom te sem örömmel fogadnád a hírt h a leendő vagy aktuális párod férfiakhoz járkál/t mert égető szüksége van testiségre..gondolj bele h mennyien ítélik meg azt a lányt aki szexuális kapcsolatot létesít férfiakkal csak a jó szex végett mert fizikai szükséglet számára, tudod minek hívják a férfiak őket..ribizli..te akarnál egy ribizlivel együtt lenni?? gondolom nem, ezért ódzkodik sok lány ettől többek között..

Amúgy van ennek több aspektusa is, nem is kívánom mindet végig venni(nem is tudnám), de például lehet a lenézés mögött egy olyan ok is ha az illető nem tud az ösztönein uralkodni..lehet furcsa de engem kimondottan taszítanak azok a férfiak akik amolyan ösztönlény szerűen léteznek..személy szerint a nemes lelkivilágú, emelkedett gondolkodású férfiakat preferálom, akiknek nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban hanem az érzelmek..de ez én vagyok..

Ne add fel biztos találsz olyan lányt aki ezt a tényt elfogadja vagy túllép rajta..csak pozitívan..:)

2015. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/184 anonim ***** válasza:
21%

"személy szerint a nemes lelkivilágú, emelkedett gondolkodású férfiakat preferálom, akiknek nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban hanem az érzelmek.."


Találkoztál amúgy ilyen férfiemberrel? (Mert amúgy megsúgom, a szex minden férfi lételeme, maximum egyesek jól leplezik és nem élnek az ösztönöknek... ennek ellenére fantáziában elsőszámú a szex. Mindenkivel, mindenhogyan elképzelve. Még a legnemesebb férfi agyban is :D Sőt általában a "legnemesebb" férfiak a legperverz állatabbak, cimborák között/ vagy belül... )

2015. okt. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/184 anonim ***** válasza:
76%
62% sürgősen keress fel egy pszichológust! Talán még tud segíteni.
2015. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/184 anonim ***** válasza:
87%
Támogatom az előzőt.
2015. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!