Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tragikus érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tragikus érzés amikor meglátok akárhol egy szép, vagy átlagos kinézetű lányt, és tudom, velem sose fog szóba állni hasonló?

Figyelt kérdés
mert olyan csúnyák vagytok..20 éves vagyok egyébként, van itt hozzám hasonló srác? abban a tudatban élni hogy párkapcsolatod sose lesz, szerelmed se
2016. jan. 5. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:

#9: Rendben, akkor csak sírni akart egy kicsit. És akkor mi van? Ember fogja magát, bezárja a lapot, olvassa a következő kérdést. De miért kell még pluszban belerúgni szerencsétlen gyerekbe? Jólesik? Vagy itt lehet, mert úgysincs következménye? Monitor mögül, arctalanul, névtelenül ócsárolni, mocskolódni, alázni a másikat? Van akit ez elégít ki?


Amúgy én is írtam, hogy a véleménye az rendben van, azzal nincs is gond. Én azon kaptam fel a vizet, ahogyan írta.

2016. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
Igazat adok az utolsónak.Ráírtam egy ilyen pasira,ment a nyavalygás.Bár házas vagyok,de odáig nem jutottunk,hogy leírjam.Másik kérdésnél megismertem a szövegét,megint ráírtam,ő volt az,pár nap múlva újra.Egy-két levelet váltottunk mindig,de nem hogy elkezdett volna érdeklődni vagy beszélgetni,hanem csak a rinya ment,hogy nem kell senkinek.Most ha épp olyan ír rá,aki párt keres,azt is elijesztené.
2016. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a hatos keményebb hangot ütött meg de ha mindig pátyolgatjuk az ilyen kérdezőket soha nem lépnek semerre mert végül is a figyelem így is rá irányul ha már szép nem lehet a nőért meg tenni kéne itt legalább meg van simogatva a buksija és biztosítják arról hogy vannak még olyanok mint ő és ez így tök rendben van. Szerintem vannak emberek akiknek igenis két nagy pofon kéne hogy elinduljanak valamerre. De persze ez csak az én véleményem.
2016. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
de annyira bírom az ilyet, hogy változtass magadon! egy rossz arcformán hogy lehet? :D egy rossz testalkaton? ami a gének miatt olyan, és akármit csinálsz nem változik meg, mert van ilyen is..na igen, öltözködni azt meglehet csinálni, de szerintetek ha felöltöztet engem a Ralph Lauren divatház, akkor mennyivel lesz jobb egy férfi a nők szemében?
2016. jan. 5. 14:35
 15/63 anonim ***** válasza:

Quentin Tarantino nem szép. Mégis volt pár jó nője. És nem a pénze miatt. Kétlem, hogy Uma Thurman pl rászorult volna Tarantino pénzére.


Ez az amikor a karizma üti a kinézetet.

2016. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
Istenem egy világsztárról beszélünk..akármilyen csúnya vagy, ha híres vagy, bármilyen nőd lehet
2016. jan. 5. 14:40
 17/63 anonim ***** válasza:
És attól hogy feltűnően szenvedsz jobban érzed magad? Jó persze attól hogy kezdesz magaddal valamit még nem leszel alsógatyamodell de igenis segít. Ez olyan mint mikor az amúgy csúnya és/vagy dagadt csaj kisminkeli magát kidobja a melleit elhiszi magáról hogy szép és máris megtetszik a pasiknak. A kisugárzás nagyon sokat dob az emberen. A feltűnő szenvedésed ugyanígy érződik. Én lány létemre nem értek a divathoz se a márkákhoz de azt látom ha a pasi jól néz ki abban amit hord. A ruha haj testalkat fontosak és legalább ilyen fontos hogy ne egy elveszett kiskutya legyen az illető. Tudom ez egy csúf világ de ha túljutnál a lelki gödrön akkor sokkal jobb esélyekkel indulnál akármilyen is a fejed. Az összhatás nagyon fontos. Lényegesen fontosabb mint az egyes részek.
2016. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:

Ne izgulj komam,lesz nod:)A kulsodon nem tudsz formalni a de a jellemeden igen.Nagyon sokat szamit a jo duma.A magabiztossag a jo humorerzek.Probalj eljarni olyan helyekre ahol lehet ismerkedni nem feltetlen diszkora gondolok pl turaklub,tarsastanc stb.

Lehet valtoztatni ,azert mondom mert en is olyan voltam mint te kb.

Ha van kedved beszelni errol irj nyugodtan privit

27/f

2016. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

Jaaaj te szeeeegény, úúúgy sajnálunk tégeeeed..........


Amúgy meg amit a 6os írt.

2016. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

Ott a pont 13asnal. Csak úgy tud valak, kiszabadulni egy orvenybol, ha az aljára nézel. Utána kidob magátol. Versenyhelyzet van, az élet minden területen, vállald el a kibszott felelősséget az életedert! a mami nem lesz ott, hogy a buksit simogasson, a tanár nem fog azért kettest adni mert megsajnal, a sorsod nem lesz könnyebb mert egy csaj szánalombol lefekszik veled. Az egyik kedvenc idézetem, "Aki dudás akar lenni, pokolra kell annak menni, ott kell megtanulni, hogyan kell a dudát fújni." A pokol az a hely, amikor mar tok mindegy, amikor beleszrsz mindenbe, amikor hajlandó leszel a dolgokon változtatni. Addig, viszont lefelé megy az út, s segíteni kell ebben neki.

Más lett volna ha úgy teszi fel a kérdést, szeretnek változtatni az életemen, szeretnek becsajozni, tudtok tanácsot adni, a külsőmmel nem vagyok megelégedve. Nem hiszem, hogy ilyen válaszokat kapott volna, sot..

2016. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!