Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tragikus érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tragikus érzés amikor meglátok akárhol egy szép, vagy átlagos kinézetű lányt, és tudom, velem sose fog szóba állni hasonló?

Figyelt kérdés
mert olyan csúnyák vagytok..20 éves vagyok egyébként, van itt hozzám hasonló srác? abban a tudatban élni hogy párkapcsolatod sose lesz, szerelmed se
2016. jan. 5. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
nem egy negatív kritika, akkor félreérthetően írtam, sok sok negatív kritika, CSAK negatív kritika
2016. jan. 5. 23:55
 42/63 anonim ***** válasza:

Ismertem egy törpenövésű srácot, igaz, nem extrém apró termetű, hanem kb 150 cm magas volt kamaszként, és kb annyi is maradt 30 évesen is, ráadásul nem is szép arcú, de hihetetlen szép felesége van, évek óta együtt vannak, gyermeket is vállaltak már.


Nem tudom, mi lehet az ő varázsa, mivel jó dumája sincs, én teljesen tapasztalat nélküli, félénk tiniként akkoriban simán lecsaptam a kezéről egy szép lányt, akinek ő megpróbált udvarolni. (Más kérdés, h órákkal később, meg másnaptól leblokkoltam a lány kapcsán, szóval én se voltam egy ász, de ő sem tudott 18 évesen udvarolni.)


Hogy azóta mitől lett varázsa, nem tudom, pedig néha összefutok vele azóta is. Persze most lesz, aki azt mondja, biztos lett egy jól fizető állása. Nem tudok erről.


Csak annyit gyanítok, h kitartóan próbálkozott hölgyeknél, és optimista lehet.


(Persze nulla pénztárcával, vagy komoly testi hibával egy átlag jóképűnek sincs esélye a nőknél, de ez más kérdés.)

2016. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
Igazából ez a nem kapok visszajelzést/negatív visszajelzés jön ezért elbizonytalanodom ami miatt még kevésbé értékelnek a lányoknál is meg van. Sajnos nincs jó recept arra hogy hogy jöjjön ki ebből az ember viszont az önsajnálat tuti nem segít csak ront. Én a helyedben keresnék egy pszichológust. Senkinek nem kell tudnia róla hogy jársz de ez segíthetne kizökkenni. Mert bármennyire is igaz az hogy az ember első ránézésre dönt sok olyan helyzetet lehet teremteni/találni amiben ismerkedni lehet. Azonban ezek a kísérletek továbbra is kudarcba fognak fulladni ha előtte nem hozod helyre a lelkivilágod. Hidd el nekem hogy rengeteget számít a kisugárzásod. Ha valaki mosolyog, boldog, kiegyensúlyozott akkor az embereket vonzani fogja mert egy ilyen emberrel szívesen veszed föl a kapcsolatot. Ugyanez nem mondható el a világfájdalommal és önutálattal teli emberekről.
2016. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
6%
Úgy bírom ezt a kisugárzás kamut meg, higy itt mindenkinek van egy csomó csóró, alacsony, kisfarkú szerencsétlen ismerőse, aki 10/10-es csajokat szed fel.
2016. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
44-es én nem vagyok a buksisimogatás híve úgyhogy nem ezért írtam. Ha nem a "fúj a gonosz nők" mentalitással olvasod a válaszom akkor úgy gondolom egyet kell értened azzal hogy vannak pozitív és negatív kisugárzású emberek. És szerintem ez igenis sokat számít ha valaki gyáva vagy önértékelési problémákkal küzd hidd el a harmadik mondat után tudja a beszélgetőpartner. És az ilyen negatív emberek nehezebben alakítanak ki kapcsolatot. Nem csak szerelmit hanem bármilyet. Ez tény.
2016. jan. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

Aha. Mostanában nagyon divatos kifejezés lett ez a kisugárzás duma.

Amúgy egy 120 kilós vagy egy 150 centis csaj érezheti magát fene mód jól a bőrében, akkor sem kell.

Annak viszont Örülök, hogy csak a kisugárzás részen akadtál ki. Azt hittem a mondandóm második része nagyobb port kavar.

2016. jan. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Nem mert azzal egyetértek :D itt nagyon megy a buksi simi ezért néha megkérdőjelezhetőek a válaszok. Viszont én tényleg hiszem hogy segít a kisugárzás. Persze varangyból nem csinál királyfit de az én párom pl külsőre először nem jött be viszont a nyugodt magabiztossága és a pozitív jelleme miatt szerettem bele ami van neki. Persze ha valaki nagyon elüt az ideáljától valakinek akkor az veszett fejsze nyele. Viszont egy határon belül szerintem rengeteget segít.
2016. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

A tényezők összeadódnak.

Nem szélsőségesen kellene gondolkodni, hogy "na ja, rusnyák biztos mind topmodellt szednek fel, ha pozitív a hozzáállásuk", hanem arról van aszó, h a pozitív hozzáállás egy kompenzáló tényező. A sok más tényezők között.


Tehát csodát nem csinál egyetlen tényező, ezt én se mondom. Azonban elmozdítja a negatív tendenciát a másik irányba, VALAMILYEN SZINTEN.

És a valamilyen szint se fix, mert néha akár kiváló szintet is elérhet a nagyon csúnya, nagyon alacsony, nagyon kövér ember is.


Idézem az illetőt, pár hsz-szel fentebből:

"Amúgy egy 120 kilós vagy egy 150 centis csaj érezheti magát fene mód jól a bőrében, akkor sem kell. "


Félreérted ezt a dolgot. Nem arról van szó, hogy pont neked fog kelleni a pozitív hozzáállású 130 kilós hölgy, se arról, hogy mindenkinek tetszeni fognak a csúnyák, meg a kövérek. De viszont olyanok is akadnatnak körülöttük, akik azonközben kezdenek nemileg vonzódni hozzájuk, hogy nem is tetszik nekik a ronda arc, se a kövér alkat, pontosabban szólva Kovács Pistike simán belezúghat olyanba, akinek az arca nem az ő esete, se az alkata, miközben lehet h szélsőségesen kövér, avagy alacsony, avagy fura arcú, akibe beleszeretett. Nyilván Kovács Pisitke TÖBBNYIRE NEM ilyenekbe zúgott bele, na de az, hogy egyáltalán AKAD, aki belezúg a legtöbbek által csúnyának mondottakba, az azt jelenti, h MINDIG AKAD VALAKI, aki vonzódni fog a csúnyákhoz, nagyon kövérekhez, stb, és nem is feltétlen a kövérségük miatt!! Hanem lehet h kizárólag a lelkük miatt - amivel azt szeretném mondani, hogy van, amikor az ember vonzódni kezd a lélekhez, akár szexuálisan is, a neki NAGYON NEM tetsző test ellenére is!


Sőt... én, aki érzékeny vagyok az esztétikára, az emberi arc szépségére, volt már, hogy 55 körüli előadóba majdhogynem szerelmes lettem, mert ahogy magyarázta a szakterületét, meg a női kigurázása.. huh.... Pedig akkoriban kb 25 voltam, és el nem tudtam volna képzelni, h nálam jóval idősebb nő iránt nemi vágyat érezzek... Sőt, nem is volt szép arcú, a teste se volt rendkívüli...


Feltehetném találós kérdésnek, mi volt a szakterülete, de nem csigáznék senkit: pszichológus előadóról van szó. Úgy látszik, alkalmazni is tudta a szakterületét.... Olyan volt a megjelenése, mosolya, a lelki hozzáállása, hogy a jóval fiatalabbak között is ezek szerint akadt, akit vonzott szexuálisan. Ugyanis engem igen. Sőt, érzelmileg is vonzott. Én NEM arról votl szó, hogy jól tudott trükközni. Az átlában hamar lejön nekem. Aki képmutató, vigyorog megnyerően, az nálam bukta. De ez a nő HITELES! Érezni lehetett rajta, h megtalálta önmagát! Evvel nem azt mondom, h feltétlen meg kell találd önmagad, máskülönben sose lesz párod, hanem azt, h ha minél inkább mélyíted önismereted, és minél inkább a jó oldalát IS megnézed a dolgoknak, akkor máris száz ember közül minimum egy vonzódni fog hozzád, de inkább 50-ből egy, és ha nincs extrém igényed, akkor mondjuk közülük minden negyedik neked is tetszik, ergo 200-300 emberből eggyel összejössz, egy éven belül. Ha nincs komoly anyagi gondod tartósan, mint pl nekem.


Hogy én mennyi nőt szalasztottam el, csak mert máshol lakik mint én, én nem tudtam anyagilag áthidalni a térbeli távot.... De ha van lehetőséged nagyvárosban élni, vagy oda költözni, máris kellő számú ember vesz körül, tehát még az anyagi helyzet is kevésbé számít. Én meg nem tudok faluból elmozdulni évek óta, tőke híján. És sorra eresztem el a másol élő nőket. A faluban meg utálok lenni...


Lehet h bennem is van több hiba, a hozáállásomban, lehet h meg kellene szeretnem a falut ,ahol élek. Egy szóval nem mondtam, h én mintakép vagyok. Ám de a kérdéses témában vannak pozitív tapasztalataim, ezeket osztom meg a hozzászólásomban veletek.


A dolog netovábbja, hogy volt egy másik előadó, ugyanezen paraméterekkel, csak ő pluszban extrém kövér volt, pedig mindmáig az egyetlen kikötésem ismerkedéskor, hogy szexelni, 90 kiló feletti nővel én soha! Nem vonz! És nagyon zavarni szokott engem! (Ettől még vannak férfiak, akik számára NEM akadály, ha nagyon kövér nő, és akadnak, akiknek még tetszik is ez). Tehát ez a másik adjunktus hölgy (főiskolában előadó volt történetesen) volt életemben az eddigi első, és utolsó bár, aki 50 feletti ÉS EGYÚTTAL nagyon kövér volt, mégis megtetszett (igaz, őbelé nem voltam szerelmes, de marha jó a mozgása, előadás során, és okos nő), de pusztán ennyi is bizonyítja ,hogy megtörténhet. Márpedig nem egydül élek a Földön, hanem sok milliárd ember között, tehát elég, ha a nagyon kövér Gizikébe csak minden századik, vagy 50. férfi szeret bele - elég a pártaláláshoz belátható időn belül Gizikének, amennyiben Gizike pozitív hozzáállású és nem görcsöl azon, hogy "jaj de kövér vagyok, jaj de csúnya az arcom".


Mint látjkátok, közben elejtettem több példát mint tényezőt, mi minden MÁS lehet a vonzó egy nagyon alacsony, vagyon kövér, elég csúnya arcú stb emberben: egyénien szenvedélyes mozgáskultúra (az adjunktus előadó az életemben, lehet h nem is táncművész, mégis megfogott, ahogy előadás közben szinte tánclépésekben, szenvedélyesen beszélt a szakterületéről!), avagy elég ha jó a humorod, avagy elegendő, ha empatikus vagy, és figyelmesen meg tudsz hallgatni másokat (persze azokat, akik megérdemlik ezt), bármelyik elég, ha persze van elég ember mkörülötted és nem nyomorban élsz, alig pénzzel. Plusz persze kell, amiről beszélek alapvetően: a pozitiv, optimista hozzáállás.


Az viszont baj, ha megjátszod magad. Attól még, h kinézel valami mozgáslépéseket,

ám de NEM önmagad adod, hanem betalnulsz egy szerepet, legfeljebb rövid időre lehet nyerő, ám idővel lebuksz az előtt, akinek esetleg elcsavartad a fejét egy időre... (A pénzesség más téma, sajnos vannak, akik a hamis emberekre buknak, ha annak van elég pénze. De ez NEM vonzalom!)


NEM önmagában a pozitív hozzáállás a vonzó valójában! Hanem arról van szó, hogy a negatív hozzáállás taszító! Tehát a pozitiv hozzáállás általában nem biztos, h vonzó, hanem azt eredményezi, hogy legalább ennyből nem taszítasz másokat! Ezen felül csak jó humor kell, vagy helyette egy egyéni, érdekes, egyesek számára tetsző gesztikulációd, vagy akármi, amiről egy kicsit is el tudod képzelni, h tetszet bárkinek, akár a csendességed, mert valaki meg arra bukik, hogy "jaj de aranyos, szerény, csendes!". Számomra az ilyen lányok mindig is vonzóak voltak, kivéve, ha valami egyéb tényező zavart a jellemükben. De pl az enyhe szégyenlősség is szexepiles. :) Nekem legalábbis. És biztos vannak, akiknek szintén. És vannak, akik a nagypofájúakra buknak.


Mindenkihez vonzónak többen is! Csak találd meg, és NE taszítsd pesszimizmussal őket! (Meg legyen pénzed legalább túlélésre, meg autóbusz jegyre... NE úgy, mint az én esetemben évekig... Mert akkor bár lesznek kalandjaid, mint nekem, a testi hibám ellenére, de pénz nélkül nem esélyes a tartós kapcsolat kialakulása.)


Ja, és kell kitartás is. Ha hagyod, h a sorozatos kudarc letörjön téged, akkor persze h meggátolod az esélyeidet, amikor megtörsz. Egészen addig, amig lelkileg lábra nem állsz. Persze h meg kell dolgozni lelkileg ehhez egy kicsit legalább...


Persze alap higiénia sem árt, de kb ennyi kell testileg, meg hogy

ne egy mo. Lotov kok. Téltól szétrepedt, majd agyonplasztikázott arca legyen az embernek.

(Bocsánat ,a trág. Árságszű. Rő e mondatomon akadt meg??)

Bár együttérzek utóbbiakkal, de az már annyira szélsőségesen taszító arc, ahogy nyilván nekik nincs sok esélyük párt találni.


Nézzétek meg Nick Vujicik -et!! Se keze, se lába!! Szó szerint! És optimizmusra tanitja az embereket sőt: van felesége is...

Toronyugrik medencébe, szórakozik, jól érzi magát. Persze mindenben lehet kifogást taláni, h a torz teste miatt biztos magas összeget kap, anyagi jólétben él nyugaton. Kifogást mindig lehet találni. Lehet modani, h a pénze miatt talált feleséget. Nem zárhatjuk ki. De a legtöbb pénzes ember összeeomlik lelkileg akkor is, ha alapvetően egészséges, testileg. Valamicskét azért csak jelent az, h egy karok és lábak néküli ember nem kr. Vázni jár, hanem tartósan van mellette egy szép hölgy mint feleség. És az is jelent valamit, hogy nem hagyta el magát, hanem sportol és optimizmusra nevel embereket, rendszeresen tart nyilvános előadásokat.


https://www.youtube.com/watch?v=s3QezBvN1BE


Bemásolom a váalszom folytatását, de előszörre cska ennyit, mert valamin az imént megakadt a trá. Gárság. Szűrő.

Talán a pros. Tihoz járni kifejezésen?? Na sebaj... Lássuk, most ki tudom-e post-olni a hozzászólásom első harmadát....

2016. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

Ki postolta a rendszer. :)

A FOLYTATÁS:


Nick Vujicik kapcsán továbbiak:

Van öriróniája a pasasnak - az is kell! Tudj nevetni a saját hibáidon, de NE keserűen, ahnem elfogadóan, és viccesen! Azt szokta mondani: "ez itt, a hasam alatt egy csirkecomb". Ugyanis bár se karjai, se lábai nincsenek, de tud egy icipicit "járkálni", pontosabban szólva csúsztati a saját testét. Pl a videóban a deszkán , amiről toronyugrik medencébe.


De nem értem, hogy ha neked, kedves XY, jó humorod van, és/vagy megtaláltad életed értelmét, és a körülményeid se gátolnak abban szélsőséges erővel, h jól érezd magad a bőrödben lelkileg, akkor miért ne találnál párt, egy éven belül?


Nekem -több szempontból is- extrém körülményeim vannak régóta (nem feltűnő tényezők, csak az tud ezekről, akiket beavatok személyesen), és pénzem se nagyon szokott lenni, mégis vonzódik hozám a nők egy része, tapasztaltam, voltak flörtjeim , kalandjaim, volt már tartós kapcsolatom is, csak hát tartósan általában nem megy pénz nékül... De nem adom fel.


Nekem úgy tűnik, a pénztelenség a legnagyobb akadály a mai világban, nem annyira a testi hiba. De nem fogok itt leragadni, hogy "jajajj, nincs pénzem évek óta, és ezért semmi sem fog nekem működni a nőknél". És éppen ezért, az anyagi lehetőségeim keretein belül egész jól elcsajozgatok nyaranta. Nem vagyok egy rendkívüli szépség sem, bár nem panaszkodhatom a külsőmre, bár van egy komnoly testi hibám is, szóval... Mégis vannak sikereim a nőknél, amikor el tudok járkálni autostoppal a világban. Gondold át...


Ha sosem fürdesz, akkor megértem,h nem jön össze neked. Vagy ha a halálból hoztak vissza téged az orvosok úgy, h gránát robbant melletted, és darabokra szakadt az arcod. Elnézést a durva példákért, én csak azt érzékeltetném evvel, h nagyon de nagyon rondának kell lenni ahhoz (szemed helyén az orrod, a baleset miatt, "neadja isten"), hogy az emberhez ne vonzódjon ezer emberből egy sem....


Az teljesen más kérdés, hogy a vonzalom csupán egyetlen tényező a pártalálásban. De most mi a vonzódásról beszélgetünk!


Hozzám már nem kevés nő vonzódott, és csak azokra utalok, akikről ezt megtudtam. Mégis alig volt nemi kapcsolatom, mert valahogy utólag mindig a pénztárcám ürességénél lyukadt ki szinte mindegyeik hölgyemény, közvetett, vagy közvetlen módon, előbb, vagy utóbb. De ez pénztárca kérdés csupán! Mi viszont vonzódésről beszélgetünk itt! Hozzám vonzódtak rendszeresen. A testi hibám ellenére! Csak a pénztelenségem miatt nem nagyon lettek tartós partnereim.


Hozzáteszem: én gyakran vagyok szomorú. De amikor jó kedvű vagyok, ilyenkor szokott előfordulni, hogy minimum fölrtölni akarnak velem nők. Pedig nem vagyok már 20 éves...


Szomorú többek között a nők többségének anyagiassága miatt vagyok, meg a világ szélőséges materializmusa, pénz elvűsége miatt, többek között. Én is kritizálom a nőket sokszor. De amikor nem ezen rágódom, és az aktuális helyzetre és az aktuálisan jelen levő höglyekre figyelek, plusz épp nem vagyok szomorú, akkor szokott előfordulni, hogy adja a jeleket valamelyik hölgy, és ilyenkor van, h minimum flört összejön. A tartós kapcsi már nehezebb ügy. Mondom, az én esetemben nem annyira a külsőm játszik bele, bár nem vagyok éppenséggel a legszebb sem. Az én esetemben az anyagiak tesznek be... De az egy másik kérdéskör.

2016. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
* Azonban nem kevés pénzes ember összeeomlik lelkileg akkor is, ha alapvetően egészséges, testileg.
2016. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!