Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tragikus érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tragikus érzés amikor meglátok akárhol egy szép, vagy átlagos kinézetű lányt, és tudom, velem sose fog szóba állni hasonló?

Figyelt kérdés
mert olyan csúnyák vagytok..20 éves vagyok egyébként, van itt hozzám hasonló srác? abban a tudatban élni hogy párkapcsolatod sose lesz, szerelmed se
2016. jan. 5. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

"Istenem egy világsztárról beszélünk..akármilyen csúnya vagy, ha híres vagy, bármilyen nőd lehet"


Ez qrva nagy baromság.

2016. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

16-os (kérdező)

Tarantino világsztár, de Uma is. szóval tuti nem a pénz, és nem a külső, hanem a karizma. meg a zsenialitás.


14-es (szintén kérdező)

Nem csak azt tanácsot kaptad, hogy változtass a külsődön.

Én a 7-es vagyok, azt tanácsoltam, hogy tanulj, fejleszd a belsődet.

Miért nem reagáltál erre? Azt sem mondtad, hogy "tanult vagyok" azt sem, hogy nem. Nem jutott eszedbe kifogás?

Vagy láthatatlan a válaszom?

Hm?


Persze mindjárt kiírod, hogy tanult is vagy, csak az se jön be, ugye?


Mindegy is mit írsz, mert ha ERRE, a negatív válaszra tudsz reagálni,a biztató tanácsra meg nem, akkor az csak azt jelenti, hogy picsogni jöttél, és nem is kell a valódi tanács, a biztatás. Most már én is ezt érzem.

Szerintem Te nem látod meg magadban a jót, mert nem is akarod. és addig a nők sem fogják.

2016. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
43%

hát mit is írhatnék, tegnap én is kiírtam egy kérdést, de törölték ma, sőt letiltották azt a fiókom...ezt írtam ki.


165-170 cm közötti nők persze, hogy magasakkal vannak, hiszen egy 170 cm magas pasi szóba se jöhetne náluk, mivel rá se néznek ilyenekre, levegőnek nézik. Meg kell az is, hogy ha magassarkút vesznek, akkor se legyenek magasabbak a pasinál.Akkor is legalább egy magasak legyetek vele, de jobban szeretik, ha akkor is fél fejjel magasabb náluk. Másik meg nagyobb valószínűséggel nagyobb péniszük van a magasaknak...nektek 18-19 cm kell, mert ti a 14 cm-t nem érzitek. Meg kell nektek az is, hogy hozzábújjatok, szeretitek, hogy a válláig értek, akkor érzitek a pasi erejét, azt hogy meg tud védeni...


Amúgy nálam is tragédia, mikor meglátok egy szép nőt és a magasságom miatt nem tudok odamenni hozzá, mivel tudom hogy kevés vagyok neki. Utána meg arra gondolok, hogy a farkam is kicsi...mit akarok egyáltalán ?


170 cm magas

14 cm pénisz


28 éves szűz



Köszi apu, anyu, ezért kár volt megcsinálni engem...

2016. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogom fel tragikusan, hogy sose lesz csajod.
2016. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%
23-as sem a magasságoddal sem a farkad méretével nincs gond. Csak az agyaddal.
2016. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

23-as én láttam a kérdésed és igazából ugyanolyan önsajnáló és ön sajnáltató figura vagy mint a kérdező :)

Ilyen mentalitással nem is lesz párotok. A kérdésed csöpögött az utálattól ezért tegnap nem is méltattam válaszra viszont ha már újra fölhoztad én 168 cm vagyok és 168 centis a barátom is. Az előző barátom is hasonló alacsony volt alig magasabb mint én szóval megdőlt a nagy minden nőnek magas pasi kell gondolat.. A baráti körömben is akadnak hasonló párok sőt olyat is láttam ahol a csaj a magasabb. Emellett a 14 cm nem kicsi. Az átlagoson belül van. Ezt a farokproblémát már túl sokan és túl sokszor fejtettük ki most nem pazarolok rá szót.

Úgy vélem bármilyen csúnyán is hangzik hogy aki ennyi ön és világutálattal akar nőt fogni nem azért esélytelen mert csúnya vagy kicsi a farka (amit ismerkedésnél amúgy se tud a csaj) hanem mert senki nem akar púpot venni a hátára. Volt hasonló problémákkal rendelkező fiú barátom és még barátként is sokszor nehezen kezelhető volt.

2016. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy univerzális tipp: Viselkedj úgy, mint egy normális, szocializált ember. Ennyi a titok.
2016. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:

23-as.

mint azt tegnap is írtam, volt már pasim, aki magas volt, és 9cm.

Nem függ össze, sőtt, a te farkad nagyobb.

Bár tény, hogy a világnézeted borzalom.

2016. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
Mindenki saját maga felelős a saját elcseszett életéért, amit bármikor megváltoztathat. Vagy sajnáltatja magát továbbra is, és éli tovább a gyáva életét.
2016. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
83%
Igazad van 23-as. Csináltak volna helyetted kis széket. Annak legalább haszna is van.
2016. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!