Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tragikus érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tragikus érzés amikor meglátok akárhol egy szép, vagy átlagos kinézetű lányt, és tudom, velem sose fog szóba állni hasonló?

Figyelt kérdés
mert olyan csúnyák vagytok..20 éves vagyok egyébként, van itt hozzám hasonló srác? abban a tudatban élni hogy párkapcsolatod sose lesz, szerelmed se
2016. jan. 5. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Én nem zaklatok senkit. Ez egy fórum, vagyis nyilvános hely. Szabadon leírható a véleményemet. Tudod, a demokratikus országokban ez így szokás, bármennyire is nem tetszik neki.

Vujivic pedig abból él, higy se keze se lába és ő ennek ellenére mindig boldog. Nem engedheti meg magának, hogy rossz napja vagy boldogtalan legyen. És ga te ezt kimondod, akkor a hozzád hasonló kretének egyből beszólnak. Holott nincs olyan, higy valaki folyton boldog legyen. Ha én kiállnék a színpadra és azt állítanám, higy boldog vagyok, az senkit sem érdekelne. De ha valaki Ugyanezt tesz, akkor az dicsőség, Holott nem tett semmit.

2016. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Te nem csupán véleményt mondtál, hanem meghazuttoltál pár embert.

Pl írtam a nemi élményeimről, és te kijelentettél olyat, hogy "márpedig valótlan". Bármiféle logikai érv nélkül (és minősíthetetlen stílusoddal körítve).


Evvel, hogy egy ember saját élményei közlését hazugnak nevezted ok nélkül, evvel megsértetted a fórum szabályzatát. Mint már említettem volt.


(Csak zárójelben teszem hozzá, hogy a logikai ok nélküli mások leostobázása stílusod se éppen fórumra való.)

2016. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

Annyi helyen találok ilyet, pl most ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!