Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tragikus érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tragikus érzés amikor meglátok akárhol egy szép, vagy átlagos kinézetű lányt, és tudom, velem sose fog szóba állni hasonló?

Figyelt kérdés
mert olyan csúnyák vagytok..20 éves vagyok egyébként, van itt hozzám hasonló srác? abban a tudatban élni hogy párkapcsolatod sose lesz, szerelmed se
2016. jan. 5. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

ti csak a felszínét látjátok a dolgoknak ez a baj

nem tudjátok hogy az átlag alatti kinézetű srácoknak mit kell átélniük ilyen téren

és volt már változás, nem is egyszer! de mindig jött egy negatív visszajelzés ami elbizonytalanított és ezzel így van az összes hasonló ember :)

felszínesen látjátok mert igenis csak a külsőre mennek a lányok, igazából menjetek be egy plázába nézzetek rájuk, nem ítélhetünk el ugye senkit első látásra, de amilyen a járásuk, öltözködésük, amilyen fejjel mászkálnak ott..tényleg lejön már ennyiből minden róluk! és hiába állsz ki magabiztosan eléjük, nem ér semmit, ez is tapasztalat, diszkós lányokról már nem is beszélek..

sőt, ma már egy kupakorrú boszorkának is hatalmas igényei vannak a külsőt illetően..nem jó helyen keresem a lányt? akkor mondjátok meg hol kell?

2016. jan. 5. 18:00
 32/63 anonim ***** válasza:

Menj sportolni vagy valami egyéb közösségi dologban vegyél részt. Ott is lehet ismerkedni és könyvtárakban. Szerezz baráti kört vagy ha van menjetek biliárdozni vagy bowlingozni. Hozzatok össze ismerősökből egy csapatot. Mindenki hív valakit és máris vannak ismeretlen emberek (akár csajok) is körülötted. Akikkel ha össze nem is jössz legalább ismerkedhetsz és minnél több ismerősöd lesz annál több emberhez (csajhoz is) közel kerülhetsz. Emellett nem a plázában vagy diszkóban látottak alapján kell ítélni. Az én "fajtám" akiket normálisnak szoktak bélyegezni nem ilyen helyeken tenyészik. Azokat kéne keresnetek akik hasonló kirekesztettek mint ti. Én csak olyanokkal barátkozom akik az én kategóriámba sorolhatók és nem igen van köztük aki a plázában lóg naphosszat.

Emellett lehet hogy nem látunk olyan mélyen bele de attól még ha változást akarsz változz ilyen egyszerű máshogy nem megy. Vagy valóban egyedül maradsz.

2016. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Ja, hogy egy negatív kritika is elég?

Akkor ennyi.

Mindig lesz legalább egy negatív kritika.

2016. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
32%

23-as vagyok


Nem mondanám csúnyának magam, éppen ezért még rosszabb nekem átélni, hogy ilyen méreteim vannak...pont olyan helyzetben vagyok mintha csúnya lennék.


Amúgy meg inkább lennék csúnya, de átlagos minden méretben



Amúgy 3 éve csináltam olyat, hogy beletettem a cipőmbe egy csomó talpbetétet...ugye 170 vagyok a cipő kb 2 cm beletettem legalább 4 talpbetétet az olyan 5 cm vastagság

Így voltam átlag magas kb 177 cm, és egy pillanatra megváltoztam. Sokkal magabiztosabb lettem.Pár órára jó kedvem lett. Láttam, hogy rengeteg csajnak, nőnek bejöttem, már csak tényleg meg kellett volna szólítanom őket, elhívni vhova, de volt olyan is, hogy ők kezdeményeztek, ilyenkor elfelejtettem milyen rossz életem van a méreteim miatt, de nem léptem még sem, mert akkor eszembe jutott, hogy törpe vagyok,kis farokkal, becsapom saját magamat és a csajt is...és ennyi volt. Elfogott az utálat. Nem a csajokra voltam mérges, hanem a szüleimre, főleg apámra.

2016. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves utolsó-és ezt minden rosszindulat nélkül mondom- sürgősen keress fel egy pszichológust, mert komoly lelki bajaid és önértékelési zavaraid, komplexusaid vannak, amiken egy szakember tudna segíteni.
2016. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
91%

Aki kifogásokat keres, könnyen megtalálja.

A nők többnyire lesz*rják, hogy hogy nézel ki, az csak egy plusz. Legyél magabiztos, vicces, talpraesett.


Én az ilyen rinyagépeket még magam mellett sem tudom elviselni. Csak lehúznak. Egy nőnek meg nem egy kisfiú kell, akit vigasztalgat.


Annyi centi vagy amennyi. Még az a csávó is összehozott egy elég jó nőt, akinek semmilyen végtagja nincs. A hozzáállásod határozza meg, és az amit CSINÁLSZ, hogy mit érsz el az életben. Nem a magasságodon, meg a farkad méretén fog múlni.

2016. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

"A nők többnyire lesz*rják, hogy hogy nézel ki"

szerintem ezt te sem gondoltad komolyan? és melyik végtagnélküli emberre gondolsz? akiből celebet csináltak és úszik a pénzben/népszerűségben?

2016. jan. 5. 20:44
 38/63 anonim ***** válasza:

Te még mindig kifogást keresel, nem megoldást.

Amíg így állsz, ott maradsz ahol vagy.

Döntsd el. Szevasz!

2016. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Azt aláírom hogy amíg nem beszél az ember valakivel addig a külseje a legfontosabb (illetve az egyetlen amiből dönteni lehet ezért nem szórakozóhelyen kell ismerkedni hanem olyan helyen ahol össze vagytok zárva.
2016. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
Na igen. Ahhoz, hogy valaki elégedett vagy sikeres legyen pozitív élményeket kell elérni. Ez lehet fősuli, sport, meló és talán a legfontosabb, hogy pozitív visszajelzést kapjon valaki az ellenkező nemtől. Ha ez nincs meg, akkor nem fogsz annyira örülni a diplomádnak vagy az aranyérmednek. Ha nem vesznek észre a csajok, akkor sz**rul érted magad, ami kihat az egész életedre így Pláne nem vesznek észre. A két folyamat Önmagát generálja. Csajként persze nagyon könnyű észt osztani. Szóval ilyen tekintetben valamilyen szinten megértem ezeket a srácokat. De amikor olyanokat írnak, hogy egyetlen negatív kritika hazavágja Méghogy talpbetétet használata után érezte jól magát az már valóban Klinikai eset.
2016. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!