Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tragikus érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tragikus érzés amikor meglátok akárhol egy szép, vagy átlagos kinézetű lányt, és tudom, velem sose fog szóba állni hasonló?

Figyelt kérdés
mert olyan csúnyák vagytok..20 éves vagyok egyébként, van itt hozzám hasonló srác? abban a tudatban élni hogy párkapcsolatod sose lesz, szerelmed se
2016. jan. 5. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, próbálok is emiatt nem ránézni a nőkre, de elég nehéz.

26F

2016. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

50%


Ennyi ostobaságot összehordani.

Vanbak akik 120 kilós nőket dugnak mert nekik egyszerűen ez jutott. Szerinted nem szívesebben kefélnének szupermodell csajokat? Dehigynem. Minden kapcsolat szexuális vonzalommal indul el, legyen az tudatos v tudatalatti. Ne írjál már ilyen szép a lelke baromságot mert egyszerűen nem igaz.

Jó dolog ha humoros vagy de ga csak Ennyit tudsz nyújtani akkor legyél stand upos mert a bohóccal senki sem fog dugni.

Vujicic pedig egy aljas szélhámos.

2016. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Mi az hogy az jutott? Mert olyan kötelező a szex? Én egy olyan nőt nem dugnek akinek a kulsejetol hánynék
2016. jan. 9. 11:58
 54/63 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy kötelező a szex? Csak vannak Olyanok, akik vagy őket dugják vagy a jobb kezüket.
2016. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

de ahogy írtad, azért dugják ezeket a 120 kilósokat, mert nekik az jutott, ez úgy hangzik hogy undorodnak tőlük, hogy csak "kényszerből" szexelnek velük, amőgy meg picit sem vonzódnak hozzájuk

nos akármennyire szerencsétlen vagyok, én ilyen "csak ez jutott" lányt nem tudnék megdugni, mert egy kis vonzalom kell hozzá, viszont egy 100 kilós lányban is meglehet ez a vonzalom, csak érted mire akarok kilyukadni

2016. jan. 9. 12:53
 56/63 anonim ***** válasza:
Én értem mit akarasz mondani, de te is értsd meg, hogy vannak Olyanok, akik tényleg nem válogatnak. Mindegy nekuk csak lyuk legyen.
2016. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

39%, a te problémád, hogy alaptalanul sértegetsz másokat. :)

Ugyanis mint írtam, tény, hogy nyaranta rendszeresen becsajozok. Pont hogy a szex az, ami nyaranta összejön nekem, mert akkortájt tudok kimozdulni. De a nők többsége pénzre hajt, mint írtam, és nekem ezért nincs tartós.


Az érzelmi hozzáállás, ahogyan én kifejtettem, meg logikus.


Kényelmes dolog csak úgy lesöpörnöd érveket az asztalról anélkül, hogy értelmes ember módjára vitáznál, logikus érveket felhozva, összességében, átfogóan vizsgálva mások kifejtését. Csak odahánytál szavakat, alap nélkül.


Persze ha van kedved, a tényeket továbbra is cáfolhatod, meg frusztrációd okán bohócnak nevezhetsz bárkit, ha reális, ha nem, és lehordhatod akár Vujicik-et, bárki mást is - téged jellemez az INDOKOLATLAN negatív hozzáállásod. :)


Te logika nélkül, alap nélkül szapulsz boldogot, boldogtalant. Önmagáért beszél. Felesleges a szófosásod.

2016. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

És még valami:

Nem egyedül vagyok avval, h kamasz korom óta NEM a szex az első számomra a párkapcsolatok, flörtök terén, hanem az érzelem. A szex csak másodrangú szempont nekem, és felnőtt koromra a külső is csak másodlagos. Mégis ritka volt, h a nem tetsző külsejűek vonzottak, de volt rá példa, mint kifejtettem, és hát kinek mi a nem tetsző... szubjektív...


Az a te színvonalad, h csak a saját szemüvegeden, szűrődön át látod a dolgokat, és mindenkire kivetíted a te hozzáállásodat, ok nélkül. A szex és a külső még a férfiak közül se mindenkinek az első szempont a csajozásnál.


És egyébként átlagos és jó csajokkal szeretkeztem csak, átlagos és vékony alkatúakkal; míg a 90 kiló feletti nem esetem. De vannak, akiknek nem egyébként probléma a molettség. És mint kifejtettem, ha nem lett volna tanárom az illető, szívesen összejöttem volna vele, pedig nem is volt különösebben szép, és 30 évvel idősebb is volt nálam. Írtam, miért. A kisugárzása miatt.

2016. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Kedves 50%-os megtisztelő, hogy Ennyi leütést pazaroltál rám. Az első mondatod nekem nem probléma, maximum neked az. Nem sértegettem senkit, főleg nem indokolatlanul. A hozzáállásom nem negatív. Az, hogy neked nem tetszik, a te bajod. A vujivic témában hosszasan le írhatnám miért gondolom szélhámosnak, de az nem negatív hozzáállás és nem akarok nagyon offolni. Kettőnk közül pont te vetíted rám a frusztrációidat. Ez a nejem nem fontos a szex dumád pedig nevetséges. A jófiúcskák írnak ilyet. Te maximum akkor dugsz nyaranta ha fizetsz érte. Kijelented higy a nők a pénzre mennek, ezzel felmentve magad az alól, hogy nem találsz magadnak senkit, de az én pofámba vágod, hogy indokolatlanul negatív vagyok. Na Menj a....
2016. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Megkérlek, ne zaklass minket, normális forumozókat a szavaink kiforgatásával, az élményeink lehazuttolásával, és a lekezeléseddel.


Azt írod, nem vagy negativ, holott a vak is látja, hogy sorra rosszindulatú a megszólalásod, pl az iménti végén:


"na menj a..."


Az előző hozzászólásodban meg többek között a kezdete és vége (melyek miatt megkértelek a napokban is, hogy légy szíves hagyj fel a rosszindulatoddal):


"Ennyi ostobaságot összehordani."


"Vujicic pedig egy aljas szélhámos."


Logikai érvet NEM hoztál fel abban, amit lekezelő szavakkal illettél. Csak úgy alaptalanul odavágtad, h ez és ez az ember szerinted ostoba, az meg csaló, plusz elküldöd ő a... ide-oda...


Tehát NE zaklass minket, akik korrekt módon fórumozunk.

Megköszönöm, ha végre felfogod ezt , és átgondolod, valamint ha javítasz mentalitásodon, kommunikációs stílusodon.

2016. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!