Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit tegyek? (megcsalás)

Figyelt kérdés
26 éve vagyok a feleségemmel. Szeretem. A szex is elfogadható, de vágyom az újra. Ti megcsalnátok a pártokat? Mind a 2 nem válasza érdekel.
2018. dec. 21. 08:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Tipikus nő.
2018. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy mindenképpen meg fogod csalni, de végig tudod úgy csinálni, hogy semmit nem jelent neked a partner, a feleséged nem fogja megtudni soha, lesz annyi benned, hogy ha kell, életed végéig elviseld a bűntudatot, akkor csináld. Ha tényleg meg tudod ezt csinálni, a feleséged nem fogja észrevenni, nem fogod megbántani, és ha neked sem jelent semmit a dolog, akkor nem fog változtatni a kapcsolatotokon.


De ha csak nem vagy teljesen biztos benne, hogy érzelemmentesen tudod a helyzetet kezelni, úgy hogy ne bukj le, és úgy, hogy utána a bűntudatot el tudod viselni, akkor ne is vágj bele, mert a kapcsolatotokat tönkreteheted, és 26év házasság után szerintem túl nagy a tét.


Javaslom hogy próbáld elmagyarázni a feleségednek, szerintem minden megbeszélhető. Őszintén mond meg hogy hogyan érzel, hogy neked ez a szex mennyire független az érzelmektől, és hogy nincs oka féltékenységre.

2019. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!