Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit tegyek? (megcsalás)

Figyelt kérdés
26 éve vagyok a feleségemmel. Szeretem. A szex is elfogadható, de vágyom az újra. Ti megcsalnátok a pártokat? Mind a 2 nem válasza érdekel.
2018. dec. 21. 08:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
31%
Helyesbítek, az első ís tudott egy korrekt értelmes választ alkotni, bár azért mert ő maga is egy korrekt értelmes emberi lény, nem pedig ösztön férfi!
2018. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
61%

Ezt csak te érzed h mit tegyél. 26év tényleg sok egy nő mellett. Én megértem ha szeretnél már vmi újjat.

Nyugottan le lehet pontozni!

2018. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maradj mellette és ne csald meg vagy pedig hagyd el és hajra
2018. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok ember érezheti úgy egy hosszú kapcsolat után, hogy befásult, nincs meg már a tűz, az újdonság varázsa, az izgalom és ezt szeretné újra átélni. Értehető. Ezt hívjátok, ti férfiak új puncinak. Ez előfordul.

De én (én!) Szerintem nem csalnám meg a párom. Velem is előfordult már, amit az előbb leírtam. Viszont amikor belegondolok, hogy mi történne, ha rájönne, mekkora fájdalom lenne az neki, akár megbocsátás lesz a vége, akár nem, rögtön elvetem az ötletet. Nem éri meg az ekkorra fájdalom szerintem, ha meg nem derül ki, én nem tudnék a szemébe nézni utánna. Egyszer előfordult egy kihűlőben lévő kapcsolatomban, hogy elkezdtem félrekacsintgatni. Én szakítottam a párommal, (pedig ném nem is volt szex) mert nem volt tiszta a lelkiismeretem. Tudtam, ha képes vagyok nyitni más férfi felé, már nem szerethetem őt.

Ha nekem iyesmi fordul meg a fejemben, az elején írt okok miatt elvetem a megcsalást, ha szeretem. Ha nem vetem el, az nálam azt jelentené, hogy nem szeretem és a végére értünk a kapcsolatnak. Nem érdelemné meg, hogy a háta mögött bujdossak, mint valami cigiző tini. Én sem akarnám ezt viszont. Így nálam a megcsalás nem opció.

Ilyen időkben tudom, hogy valami újat kell kipróbálni. Nekünk már megvolt: szexi társasjáték, kikötözősdi, szembekötés, testről evés. Távirányítós rezgő bugyi :P

Szerintem lesz még próbálva: nyilvános szex, dildóval játék... és ném remélem sok más. ☺

2018. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%

Most biztos meg fognak kövezni, de elmondom az én véleményem. Az ember abszolút, főleg a férfiak nem képesek a monogámiára. 26 évet kibírtál a feleségeddel, le a kalappal.


Egyszerűen bármit csinálsz, egy idő után megunod ugyan azt a nőt. Egész egyszerűen annyian vannak itt is a kommentelők között, akik egyoldalúan a hűség dolgot nyomatják, mert mindenkibe azt nevelik bele, hogy jaj keress egy helyet, egy munkát, egy nőt, és ott rohadj meg életed végéig. Ez normális szerintetek? Alapvető esetben az életnek a felfedezésről és a kalandokról/változásokról kellene szólnia, nem arról, hogy egy előre kikövezett és megtervezett úton haladj.


Nem mondom azt, hogy csald meg az asszonyt, de ha benne maradsz ebben az érzésben, csak rosszabb lesz.

Akik meg ilyet írnak, hogy aki szereti a párját nem gondol arra, hogy megcsalja, az egyértelműen nő lehet. Fogjátok már fel, hogy egy férfi másképp működik, mint egy nő.

2018. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

#10 Gratulálok, te papolsz az ösztönállatokról, de egyedül te vagy az aki olyan stílusban ír, mint egy dokkmunkás :DDD


Sokan azért nem értenek egyet Felhőcskével, mert kb szentbeszédet mondott, ami egy idealizált világban meg is állná a helyet, de a valóság más, igenis megcsalják az emberek a párjukat. Nem mesékben kellene élni, amikor már elvileg felnőtt vagy. Szeretheted a párod bármennyire, nem függ össze a megcsalással a férfiaknál. Az a nő akit minden nap látsz, tudsz róla már mindent, nem fog tudni neked izgalmakat adni. Ilyen egyszerű.

Hiába szereted a párod, a vágy az új dologra mindig erősebb lesz mint egy már megszokott kialakított szeretet érzés. Ilyen a biológiai természetünk.



Egyébként meg, ők is csak véleményt nyilvánítottak, ahogy bárki más, mégis a legjobban te voltál felháborodva mások véleményén.

2018. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes engem nem megcsalt a párom, hanem oda tidott jönni elmondani a gondját baját és érdekes módon megoldódott a baj. :)


Az ilyet meg nem is lehet másképp kezelni, mint amien stílusban írtam. Ez a valóság. Ahogy a többi ember, úgy én is. :)

2018. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Whitewolf19 ***** válasza:
100%
Nem. Aki esküt tett.. annak fel sem kellene ilyennek merülnie. Meg kell beszélni mindent..26 év után is.
2018. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Amúgy igen... A hűség eskü hol marad ilyenkor? 😂
2018. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Rockarc ***** válasza:
100%

Hat azert van itt baj a fejekben. Ha sokan csaljak a parjukat, akkor azt fogadjuk el, mint nepszokas, vagy mi? A megunt feleseget meg lecserelgetjuk? Mi lesz a gyerekekkel, neki vajon milyen velemenyuk lesz apucirol, aki epp viragrol viragra szall, kb annyi esszel, mint nekik van 15 evesen?


Szamomra pont azt bizonyitja, hogy milyen korlatolt, igenytelen, erkolcstelen valaki, amikor az osztonok minden felett dumat nyomatja. Igazabol pont ugy viselkedtek, mint egy lobotomiai kezeles utan szabadon lennetek engedve. Mikor jon majd az, hogy az eros testalkatu ferfi szereti elvenni masoktol, amit akar. Onnantol fogadjuk el a koztorvenyes bunozest? Pedig milyen szep biologiai ideologia van mogotte. Amikor itt bizonygatjatok, hogy meg kell csalni a masikat, akkor mindig felotlik, hogy vajon az agyhalal milyen stadiumaban kene ahhoz lennem, hogy en is ezt hangoztassam?


42F

2018. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!