Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mit tegyek? (megcsalás)

Figyelt kérdés
26 éve vagyok a feleségemmel. Szeretem. A szex is elfogadható, de vágyom az újra. Ti megcsalnátok a pártokat? Mind a 2 nem válasza érdekel.
2018. dec. 21. 08:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Utolsó véleményét osztom! :D
2018. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
64%

#20 Nem tudom a bűnözésnek ehhez mi köze. Az bűncselekmény, a válás nem az.


Az, hogy a gyerekeknek mi a jó, esetleg lehet egy jó érv. Nézzük akkor meg másik oldalról. Az emberek elválnak, nem mind, de nagyon sokan. Megtörténik most is, ne állítsd be úgy, mintha ez nem így lenne. Akkor meg amikor együtt maradnak, pont az úgymond kényszer, és a társadalmi elvárás miatt történik meg bizonyos esetekben...mert mit fognak szólni a gyerekek, a szomszéd Juci néni és a többi.


Holott pont a kommunikáció az ami segítene abban, hogy a gyerekekben semmi kárt ne okozzon egy válás. A gyerekeknek is van egy élete, és a házaspárnak is. Ha te együtt maradsz a feleségeddel/férjeddel úgy, hogy mondjuk már nem vagy vele boldog, pont ugyan ezt tanítod meg a gyerekeidnek is. Ez is egy fő oka annak, hogy csorba gyerekek nevelődnek fel, nem tudnak kiállni magukért, mert a szüleiktől is ezt tanulják, hogy kövessék mások által meghatározott elvárásokat.


Nem mondom, hogy mindenki váljon el, én csak azt mondom, hogy ha valaki úgy dönt, el akar válni/más nőt akar az életében, ne bíráljuk már mintha nem tudom kik lennék.

2018. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
88%

Szóval ha a pasik ennyire másképp működnek akkor azok ne akarjanak párkapcsolatot se családot... Komolyan mondom az ilyen pasik rosszabbak mint a k...vák

Mert ha már családja van és akkor teszi meg ezt akkor több életet tesz tönkre csak azért mert nem bír megűlni a seggén mert Ő ferfi neki lehet hát az apja f...szát az ilyennek már bocsánat..

2018. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

A 3.14csáért kell általánosítani?! Nem minden férfi ösztönlény! Persze, ott vannak az ösztönök, de szerintem pont az különböztet meg minket az állatoktól, h tudunk uralkodni az ösztöneinken! Törvényszerű, h a férfiak idővel ráunnak az asszonyra?! Ha mindketten tesznek a kapcsolatért, akkor nem hiszem. Én azt gondolom, h sok pár elköveti azt a hibát, h ha komolyra fordul a kapcsolat, akkor belekényelmesednek, aztán meg csodálkoznak, ha ellaposodik... Egy kapcsolatot ápolni, gondozni kell energiát kell belefektetni.... Ugyanúgy mint egy új kapcsolat (megcsalás) kiépítéséhez, kiterveléséhez. Szerintetek nem nagy baromság ezeket az energiákat egy bizonytalan kimenetelű sekélyes valamire (mert szerintem az a nő, aki nős férfival koitál egy jellemtelen sz#r) fordítani, mintsem arra, h felpezsdíteni egy laposodó valamit a feleséggel akivel van múltatok, és akinek nem mellesleg hűségesküt tettél?! :/

Valaki azzal érvelt, h mekkora "kultusza" van a megcsalásnak.... Attól még, h valamit sok ember követ biztos, h helyes?! Szerintem inkább csordaszellem. Én még sosem csaltam meg senkit (azt az exemet sem aki viszont igen) nem mondom azt, h nem fordult meg a fejemben párszor, de mindig kiöltem magamból ezeket a gondolatokat, ugyanis évekkel ezelőtt rájöttem, h minden 3.14na ugyanazt tudja (persze erre makd mondjátok, h nem, pedig de, a kulcsszó pedig a kommunikáció!),ezért aztán hülye lennék kockára tenni több év együttlétet egy másik 3.14náért, aki max annyiban különbözik, h másképp néz ki.... De mi a garancia, h jó lesz, lehet egy rakás sz#r lenne az egész.... Mindegy, én ha változatosságot akarok, azt elsősorban otthon szeretném kieszközölni. Ha pedig végképp esélytelen a dolog, akkor meg korrekt módon felállok, és eljövök, nem teszem ki felesleges fájdalmaknak a párom... Na de mindegy mert ez én vagyok, és nagyon jól tudom, h sokak szemében különc vagyok, de az igazság az, h nem is akarok a nagytöbbséggel azonosulni, mert a legtöbb mai trendtől (mint pl ez a megcsalás, érzelem mentes szex, szexkapcsolat stb) egyszerűen hánynom kell!! Én valami egész másban látom az élet értelmét, és egyáltalán nem motivál, h minél több nővel szexeljek! Mellesleg az olyan nők is taszítanak, akikben annyi tartás nincs, h egy kedves mosolyért, vagy néhány jól csengő mondatért cserébe szét rakja a lábát... Én azt szoktam mondani, h nekem nem elég a szex egy nőtől, annál többre van szükségem. És nem szokták érteni a csajok, néznek nagy kerek szemekkel, mert azt hiszik, h a szex a legtöbb, mit adni tudnak...


Na mindegy nem is ragozom tovább, mert ez valószínűleg senkit sem érdekel. A kérdésedre válaszolva: én is azon a vélemémyen vagyok, h te már nem szereted a feleségedet, mert amúgy nem ezen kattognál. Meglátásom szerint ezt te már eldöntötted, és azért tetted fel a kérdést, mert megerősítésre vágysz. (Mi sem bizonyítja ezt jobban, h akik neked nem tetsző véleményt formálnak, egyből betámadod) Mellesleg az én szememben ez is elég szánalmas, h vadidegenektől vársz megerősítést. Én ilyen esetekben legelsőnek a barátaimhoz fordulok. Bár jobban belegondolva lehet mégsem ha tilosban járnék, nehogy véletlen kiderüljön azáltal, h az egyik barátomba van annyi empátia, h elmondja az asszonynak, ha te már nem teszed.

És végül: nem szeretek mások dolgaiba belefolyni, bár attól a véleményem még megvan. Ebből kifolyólag nem érdekel, h megteszed e vagy sem, a te dolgod! Engem csak az zavar kifejezetten, h mindenféle ddmagóg indokkal próbálod bizonygatni azt, h ez a dolog morálisan rendben van. Lehet ezt magyarázni bármivel, de az az ember, akibe szorult egy kis jóérzés az igenis el fogja ítélni a dolgot, és akkor sem ez lesz a helyes, ha 100-ból 98-ember neked ad igazat. (Valószínűleg mert már ők is ugyanúhy megtették és ezzel csökkentik valamelyest a saját felelősségüket, h kiterjesztik rád is a dolgot mert abból a butaságból indulnak ki, h minél többen érintettek a dologban, annál elfogadottab lesz)

31/f

2018. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Jah, és még annyit, és ezt mindenféle rosszindulat nélkül mondom: ha az áll a dolog hátterében, h kapuzárási pánikban szenvedsz, akkor inkább keress fel egy pszichológust, ő többet tud segíteni mint egy másik nő, akivel félre mennél!

31/f

2018. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
29%
És te 31 évesen már olyan hűdenagy élettapasztalattal rendelkezel ilyen térem.
2018. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyobbal mint te az látszik. De ennyire szofisztikáltan, részletesen, ész érvekkel melyik hűtlen egyed mondta el a véleményét?

Egyik sem. Szóval erről sem kell vitatkozni.

2018. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
35%

#24-25.


Engem meg az zavar, hogy olyan emberek írnak, akik valódi érveket nem tudnak leírni, csak egy idealizált mesét képesek előadni, majd amikor valaki leírja a véleményét normális érvekkel, példákkal, annyit tudnak csinálni hogy alpári módon beszólnak. Hogy normális-e, hogy az emberek ösztönök után mennek? Szerinted mi késztet evésre, te ostoba? Az is ösztön. A szex is. A felfedezés is. A kaland utáni vágy. A gyereknemzés is (jó esetben). Bírom amikor az ösztönlény kifejezéssel jönnek mások.

Állj be egy sarokba ennyi erővel aztán kezdj el számolni 1000-ig meg vissza. Az eléggé ösztönhiányos lesz neked.


Persze, mondhatod, hogy te hűséges vagy, és különbözöl, viszont kihagysz egy lényeges szempontot, nem voltál konkrét hasonló helyzetben, ahogy kivettem a szavaidból. Voltál már mondjuk 5-10 évig együtt vkivel? Kétlem.


Majd ha 26 évig együtt vagy valakivel mint a kérdező, és jön egy lehetőség ahol minden adott, és megcsalhatnád a barátnőd/feleséged, de nem teszed és ellenállsz, akkor majd dumálhatsz. Addig max egy szentbeszéd semmi több amit leírtál.

2018. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Nem ösztönből eszem okostóni. Megválogatom, hogy mit rakok a számba. 😆


De minden eszik, mert anélkül elhal. Szóval az nem ösztön, az létszükséglet.


De ha az ösztönlémyek (sok madár és sok emlős, pl róka vagy farkas) egy életre választ párt és monogám kapcsolatot létesít, (a farkas felka az apából, az anyából és utódaikból áll) akkor te ember, akinek szintén ez a fő ösztöne, miért nem?


Ezt mond el nekem, hú de nagy ösztön meg szükséglet a hárem tartás. :D

2018. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Bezony. A sunyi ravasz, galád csaló róka mégse annyira gonosz?

Ha meghal a hím párja, az többet nem választ párt, csak az örök magányt, ugyan így a nőstény.


Ha a farkas falkából egy utód (csak nőstény, mert a hím elhagyja a falkát) egy idegem hímmel létesít kapcsolatot, elhagyja a csapatot és elmennek saját területet keresni, hogy ott saját utódaikból, saját falkát alapítsanak.


Az ember is monogám eredetileg, csak a mai világban úgy el lett torzítva ez a kép, hogy semmit sem jelent a hűség mint alap fogalom (ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja...) és normálisnak számít a hűtlenség.


Bizonyos állatfajoknál tudjátok mit csinálnak a hűtlen példánnyal? Megölik a fajtársai. Csak nálunk lett elfogadott, hogy szembe menjünk a természettel és felülbíráljuk azt, hogy milyenre alkotott meg minket.

2018. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!