Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első szexuális élménye? Kivel, hol, hogyan, mi volt, mennyi idősek voltatok ti és mennyi volt a partner? Élveztétek, megérte?

Figyelt kérdés
Egyéb részletek is jöhetnek, és privátban is írhattok.

2019. aug. 20. 17:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
92%
Az első sajna nem jó élmény. 15 éves voltam. Neten találtam egy srácot. A srác 21 éves volt. Szopásról volt szó. A srác viszont tök durván szopatott. Többször mélyre nyomta. Egyszerűen sokkolt. Elsírtam magam. Mire közölte, hogy ha már eljöttem az a minimum, hogy elélveztetem. Döntsem el, hogy végig szopom-e vagy megdugjon inkább. Végig szoptam. A mai napig nem vonz, hogy szopjak. Pár héttel később meg írkált rendszeresen SMS-t hogy mikor jövök újra. Hiába mondtam, hogy soha.
febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
93%
15,5 voltam, a srácot a chat.hu oldalon ismertem meg, pár alkalommal viberen dumáltunk, kb. lebeszéltük hogy én lógok a suliból aznap, a szüleim elmennek dolgozni és ő feljön hozzám. Kb. lebeszéltük előre, hogy dugunk. Ő tudta, hogy szűz vagyok. Borzalmas volt. A srác annak ellenére 25 volt, béna volt, kicsit volt a szerszáma. Utána párszor feljött ugyanígy amikor lógtam a suliból, de főleg oráloztunk, az aktusnak sok értelmét nem láttam, kb. nem éreztem semmit a kis péniszéből.....
febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
19 voltam, 4 hónapig jártunk. Fèltem túl hamar belemenni. Végül Szexeltünk, nem éreztem semmi extrát, olyan semmilyen volt, és önző is, velem abszolut nem törődött,csak a saját élvezetével. Utána szakított velem. Nyilván nem érte meg.
máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!