Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első szexuális élménye? Kivel, hol, hogyan, mi volt, mennyi idősek voltatok ti és mennyi volt a partner? Élveztétek, megérte?

Figyelt kérdés
Egyéb részletek is jöhetnek, és privátban is írhattok.

2019. aug. 20. 17:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
43%
17 voltam, exem meg 14. Akkor voltunk együtt négy hónapja, ő mar nagyon szerette volna. Mindketten szűzek voltunk, én bevallom féltem is tőle akkoriban, hogy jaj, mi van ha elrontom vagy gyerek lesz vagy valami :D Aztán megtörtént, igazából nem tudtam eldönteni hirtelen, hogy ez most milyen érzés is :D számomra az adta meg a valódi érzést, hogy tényleg szerettük közben egymást. 20/F
2020. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 A kérdező kommentje:
Hogy gyerek lesz? Köszönöm a válaszod, ment a zöld, de kategória... :)
2020. máj. 8. 13:35
 43/103 manly ***** válasza:
32%
Nekem általánosban, másodikosok voltunk és egy hasonló korú lány próbálkozott, megfogta és próbálta berakni magának.Nem volt nagy siker, azt se tudtam még akkor, h miről van szó.
2020. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam és nagybátyám egyik ismerőse nem bírt leakadni rólam. Akkor már 60-on felül volt az illető. Magam sem tudom miért de végül, hagytam, hogy a a szájába vegye a farkam. Percek alatt elélveztem. Aztán kiderült, hogy impotens így ha később felmentem hozzá mindig csak szopott.
2020. szept. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
20%
16 voltam, o 22 es atmentem hozzajuk, de akkor mar tudtam, hogy szex lesz belole. Csak mivel aznap meg kicsit meg volt igy volt bennem egy tampon es hat elfeledkeztem rola.. szoval egy tamponnal bennem volt az elso.. de olyan csopp pocse volt, hogy siman ki tudtam venni utana..
2020. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
100%
Nekem későn történt 28 voltam, nálunk voltunk a párommal, nagyon jól sikerült az első. Azóta sajnos szex mániás lettem. Talán a sok kimaradt idő miatt nem tudom, pedig még csak nagy méretem sincs.
2021. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
100%

18 én, partner 17.

Mindketten részegek voltunk egy buliban, kb 5 perc volt, és szerintem egyikünk sem élvezte. Barátok voltunk, ő már nem volt szűz, én kértem meg rá. Igazából úgy voltam vele, hogy veszítsem el, már mindegy az is hogy kivel, de bőven ideje van már, tudni akarom milyen stb. Persze azóta meg is bántam.

2021. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
100%

47es vagyok, amúgy ez egy lány baráttal volt. Tudtam, hogy meleg vagyok természetesen, de ki kellett próbálnom. Fiúval még csak egyszer egy gyors felváltott orál tavaly nyáron, nem itthon történt, a Romeón találtam rá. Lehetett volna több, de én is aktív és ő is, egyikünk sem vállalta be. A nevén kívül semmit nem tudok, szerintem fiatalabb volt nálam pár évvel (én most 23 vagyok). Azt élveztem, de még mennyire. Én szoptam őt először, és annyira izgatott, hogy már teljesen merev voltam, pedig az én farkam még a gatyában volt. Amikor rám került a sor max 2 perc alatt eldurrant.

Ez eléggé élvezetes volt, nem bántam meg mégha kaland is. A lánnyal azért bántam meg, mert többek közt ezért szakadt meg a barátságunk. Az igazi első, ami nem 5 perces valami lesz, még mindig várat magára. :)

2021. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
96%
Unokatestvéremmel volt egy kis orál. Kölcsönös.
2021. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
85%
6-8 éveskék lehettünk, és a kislány azt mondta hogy játsszunk "seggbedugócskát". Egymás fenekébe dugtuk az ujjunkat. De a nagyok előtt megbuktunk, és én roppant restelltem! :)
2021. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!