Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első szexuális élménye? Kivel, hol, hogyan, mi volt, mennyi idősek voltatok ti és mennyi volt a partner? Élveztétek, megérte?

Figyelt kérdés
Egyéb részletek is jöhetnek, és privátban is írhattok.

2019. aug. 20. 17:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, a kategóriát figyeld legközelebb!
2020. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
95%

26 voltam, ő 28, ciki nem ciki egy hetero kapcsolatban, egyetemistaként egy vidéki nagyvárosban. Régóta foglalkoztatott a téma főleg a passzív szerep milyen lehet szopni, élveztetni egy srácot milyen érzés mikor bennem van, amikor kicsit kiszolgáltatott vagyok... jobb híján felmentem a chat.hu ra ahol rám irt egy srác, leírtam neki ezeket a bennem lévő frusztrációkat mire feldobta a labdát hogy ha nem vagyok kamus akkor egy óra múlva vár a lakásán...

Átmentem, hanyatt feküdt elővette és tettem a dolgom.:) viszont nem ment el a számban (azóta is sajnálom ez az élmény még várat magára) mert tovább szeretett volna lépni amit hagytam. (Még szép, ha már lúd legyen kövér ;p)

Türelmes volt - már amennyire bírt magával - én meg jó szűk :)

Annyira izgatott az élmény, hogy minden egyéb segítség nélkül aktus közben olyan orgazmusom volt amit sosem éltem át hetero együttlét során....


Nos azóta partner hiányában nem volt ilyen élményem, de bakancslista van ez az :))

F30

2020. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
95%
Én kipróbálnám már a saját korosztályommal.19f
2020. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:

Bár a kategóriát valóban benézte, kerek és szépen megfogalmazott válaszát a #20-asnak is köszönöm. :)

A többieknek úgyszintén, ment a zöld pacsi! :)

2020. jan. 6. 22:42
 25/103 anonim ***** válasza:
100%
Kényszer volt 1 éven át. Nem élveztem. Felettem járt a suliban.
2020. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
100%
28 voltam, kölcsönös orál volt. Egy erdőben találkoztunk. Idősebb volt nálam, Ő jól szopott,de én rettenetesen béna voltam. Az álmodozóknak mondom: higgyétek el elég ijesztő tud lenni első alkalommal az arcotokba ágaskodó farok. Persze azóta már rutinos vagyok, megtanultam a fortélyokat. 44 F
2020. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
95%
Haverommal, buli után.
2020. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
97%

16 voltunk mindketten, megérte :D

20F

2020. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
97%
14 évesen egy 18 éves srác kiverte a farkamat. Nem kérte, de nagyon begerjedtem és én is kivertem neki. Fantasztikus volt es totálisan újszerű élmény.
2020. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
97%

19 voltam egy meleg társkeresőn ismertem meg a srácot ő 35 volt, a szüleim nyaralni mentek elhívtam és fantasztikus hétvégét töltöttünk eggyütt! Amikor először megdugott nagyon élveztem, utánna a ház minden pontját felavattuk. Szóval Hatalmas élmény volt.

31/p

2020. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!