Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első szexuális élménye? Kivel, hol, hogyan, mi volt, mennyi idősek voltatok ti és mennyi volt a partner? Élveztétek, megérte?

Figyelt kérdés
Egyéb részletek is jöhetnek, és privátban is írhattok.

2019. aug. 20. 17:20
 51/103 anonim ***** válasza:
90%
#45-ös nem szép hogy itt kibeszélsz a világ előtt! :(
2021. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
95%
Az unokatesóm elvitt strandra. Egy haverja is jött. 15 voltam az meg 19. Haza fele elkísért. Majd az állomásnál a nyugis részen lesmárolt. Onnan meg minden magától jött. Elmentünk egy erdős részre ahol leszopott majd ezután minden nap taliztunk és ez ment kb egész nyáron. Később meg is dugtam. Amúgy barátnője is volt mint kiderült. Mai napig senki nem szopott olyan jól…
2021. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
100%

Háááát? Irigykedve olvasgatom a kategóriába illő kommenteket...

Nem mondom, hogy idős korom ellenére teljesen élményhiányos vagyok, de általában egyoldalú orális kapcsolatok voltak azok... Tini koromban volt egy szomszédom (1-2 évvel idősebb), aki szokta izgatni farkam, de tovább akkor nem mentünk...

A legutolsó pár éve volt, egy tőlem jóval fiatalabb (huszonéves) sráccal, amit bármikor megismételnék, ha lenne rá alkalom...

2021. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
96%

Előttem szóló!


Feleleveníthetünk dolgokat! Hasonló cipőben járok én is!

2021. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 manly ***** válasza:
94%
19-20 voltam, egy parkban csókolózás, petting.Az első behatoláskor 22 voltam már.Seggbe 23 évesen.
2021. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 manly ***** válasza:
61%
A legelső ált.iskola másodikban történt a kert végén amikor osztálytárs lány letolta a bugyiját, kivette a farkam, hozzánomta a punciját.
2021. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
96%

Buktam általánosba mert utált a tanár. Egyértelmű volt mert az új tanárnál ötös voltam érdekes....

Na szóval így 8. osztályban nagyon ment a téma ki veri, stb és mekkora. Tesi öltözőbe elő is vettük. Na az egyik srác később áthívott és kérte vegyük elő verjük, stb. Az övé kicsi volt és szőrtelen az enyém szőrös és nagyobb. Nos a srác végül szó nélkül bektapta. Fura szitu volt. Hagytam. Leszopott. Később ez a koreo ment mindig ha áthívott. :D Kb 8-10 talink volt így aztán jött a nyár és sose került újra szóba meg más suliba mentünk stb.

2021. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 40 körül voltam (régen történt). nekem újdonság volt a netes camozás. Egyre jobban izgalomba hoztak a csetszobák camozásai, én is bekapcsoltam. Aztán egy kb velem egykorú sráccal kezdtünk egyre többet kettesben camozni. Kis idő múlva már Skype-on, arcot is mutattunk. Ő már tapasztaltabb volt, én még nem. Megbeszéltünk egy találkozást élő szexre a Magnumban. Roppant izgultam, röstelltem, h már a zuhanyozás alatt csak úgy csurogtam. Megfogni sem mertem a farkát eleinte. Négy órát voltunk együtt, és utána igen hosszú ideig kitartottunk egymás mellett.
2022. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
98%

Tiniként volt egy srác akivel találkoztam a chatről. Mivel nem volt helyünk megbeszéltük hogy elmegyünk egy környékbeli erdős részre ahol ő már volt korábban. Jó idő volt, hisz nyár volt. A lényeg, hogy a helyszínen 2 másik srác várta elbújva. Lefogott, elvették a telefonom, pénzem, márkás ruhám. Megnézték a nevem és a címem a diákigazolványom és személyim alapján. Azt mondták ha szólok valakinek megtalálnak és megleckéztetnek. Szex szerencsére nem volt pedig féltem, hogy megerőszakolnak vagy ilyesmi.


Majd mikor az egyik megütött úgy döntöttem hogy jobb ha valamit teszek mert még megölnek vagy ilyesmi.(Tudom utólag hogy butaság, de a fene tudja) Elrohantam. Szerencsére nem sikerült elkapniuk illetve egy idő után nem futottak utánam hanem megálltak és kiabáltak, hogy megtalálnak... Utána sokáig féltem, hogy tényleg megkeresnek, stb. Hisz tudták a címem, az iskolám (diákról) meg mindent.


Azonban nem történt ilyen. Szerintem rájöttek, hogy ők is bajba kerülhetnek. Azonban 16 évesen ez elég durva élmény volt. Főleg hogy féltem, hogy kiderül otthon hogy meleg vagyok. Utána nem is ismerkedtem chaten. Aztán 1 évre rá a suliban szalagavatón szoptam le az egyik apukát. Vicces volt utána látni ha jött kocsival az osztálytársamért.:D

2022. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
98%
#59 Rosszul kezdődött a leírás, de aztán csak jól végződött. Jó lehetett látni mindig az apukát😁
2022. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!