Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első szexuális élménye? Kivel, hol, hogyan, mi volt, mennyi idősek voltatok ti és mennyi volt a partner? Élveztétek, megérte?

Figyelt kérdés
Egyéb részletek is jöhetnek, és privátban is írhattok.

2019. aug. 20. 17:20
 81/103 anonim ***** válasza:
93%
21 voltam és nagyon rossz volt. Épp szomorú voltam egy fiú miatt, akivel találkoztam párszor, de vele nem feküdtem le, mert időközben dobott. Szóval kicsit el voltam keseredve, mert én többet akartam. Emiatt egyik este nagyon leittam magam és eltántorogtam egy melegbárba. Egy pasi rám mozdult, de olyan részeg voltam, hogy azt se tudtam mi van... Felhívott a lakására, felmentem vele, de akkor már nagyon rosszul voltam. Mondtam neki, hogy nem akarok semmit, mert nem érzem jól magam. Kiakadt, hogy nem azért vitt fel, hogy ne csináljunk semmit. Lefogott (nem volt nehéz, annyira részeg voltam), az arcomra verte, majd hozzám vágott egy törölközőt, hogy töröljem le és közölte, hogy húzzak el. Nem volt jó élmény és ezután sokáig nem is voltam senkivel. De amikor újra lefeküdtem srácokkal, az első néhány eset is nagyon rossz volt, szorongtam. Szerintem a legelső élményem miatt. Sok idő eltelt, mire elmúlt a szorongás és élvezni is tudtam.
2023. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
80%

26 éves voltam, full szűz, előtte soha nem szexeltem senkivel.


Egy ismerős srác, akivel haverkodtam (Ő 29 volt) felvitt a lakására, a szobában le smárolt, itt még ellenkeztem. A falhoz szorított, megmarkolta a tökeim majd a kukimat. A markolászás közben a kezében elélveztem. Utána letérdepeltetett majd erővel benyomta a számba az ő péniszét, éreztem, ahogyan a számban megkeményedett. Az első mozdulataim segítette, de aztán már jött magától. Pár perc után elélvezett. Csodás érzés volt érezni a lüktetését. Utána ahogy folyt ki a spermája a számból. Még utána egy picit bent tartotta. Így tanultam meg cumizni.


2. alkalommal már jött minden magától, 3. alkalommal megtörtént az anál hason fekve, ott lankadt kukival csak az análtól magam alá élveztem és be is pisiltem az ágyba. Az anál az elején kicsit fájt, de hamar élvezetessé vált.


Vele nagyon jó volt a szex, nála csak egy pénisz volt a kapcsolatban, nekem csak kukim vagy fütyim volt, az övé volt a pénisz. Ő volt az erősen domináns.


28/F passzív

2023. júl. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
93%

Egy haverral és a barátnőinkel nyaraltun együtt a velencei tó környékén.

Egyik este sierült rávanni őket egy kis leszbizésre:csókolozás,egymás vetkőztetése,cici puszi.

Természetesen ők is kértek és kaptak is műsort tőlünk,bár adtuk a vonakodót.

Aztán a barát barátnőjének haza kellett mennie valamiért és az én csajom is vele ment.

Igy ott maradtunk 2en.

Beütőtt a téma,hogy vajon meddig mentek volna a lányok?

És hogy mi meddig mentünk volna? Kicsit szégyelve be vallotam,hogy én igazából élveztem amikor megcsókolt.

Rámnézett és mondta hogy neki is tetszett.

Megfogtam a kezét és mondtam,hogy úgysincsenek itt a lányok,nem zavar senki...probáljukki meddig mennénk.

Ő csak a farkam puszigatásáig mert nemmi.

Én a befogadtam a fenekembe is farkát mielőtt leszoptam volna.


Szerencsére legalább havonta tudtunk tartani egy ilyen estét amikor rendszeresen dugott és a baránőink nevén szólitottuk egymást.


Aztán új csaja lett és gyereke is,mostmár nincsenek ilyen esték.

Évente 1-2 van amikor 2esben tudunk lenni. Most is csaja nevén szólit ilyenkor:Ági...Beatrix jobban szerettem lenni.


Nekem ez nagyon szép és lassan de gyarapodó emlék.

Ahogy mondta ő is szivesen emléxikrá vissza.

Ez lassan 20éve volt.

2023. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
90%

22-23 lehettem, és már régóta foglalkoztatott a dolog, milyen lehet fiúval...

Hirdetéssel próbálkoztam, és találtam is egy 5-6 évvel idősebb, jóképű, férfias pasit.

A lakására mentem fel. Elmondtam neki, hogy nekem ez az első alkalom, de biztos látta

is rajtam. Nem rontott ajtóstól a házba! Először csak beszélgettünk, borozgattunk,

és amikor látta rajtam, hogy elmúlt a zavarom, lekapcsolta a világítást, a combomra

tette a kezét, és megkérdezte, szeretném-e ruha nélkül folytani a beszélgetést?

Igen! Lekerült a felső ruházat, de akkor már magához húzott, átölelt.

Szokatlan érzés volt, de jól esett, és én is viszonoztam az ölelést.

Aztán elkezdtük felfedezni egymást. Keze, majd szája is gyöngéden kalandozott rajtam, mindent megvizsgált, először csak felül, majd egyre lejjebb.

Ezt tettem vele én is, karját, vállát, hátát, nyakát simogattam, csókolgattam.

Egyre szorosabban öleltük egymást. Majd megkérdezte, megcsókolhat-e? (ez nem volt az

elképzeléseim között, de kb nulla gondolkodási idő után igent mondtam) És innem már nem volt megállás. Összetapadtunk, öleltük csókoltuk egymást percekig. Közben megfogta a kezemet, és a férfiasságához szorította. Nadrágon keresztül is éreztem a merevségét.

De az ő keze is ott járt már az enyémen, és már a bejutást kereste. És én sem voltam rest,

gombolni kezdetem a bejáratot. Pár másodperc alatt meztelenek voltunk. Újabb hosszú ölelkezés után megkérdezte, mit szeretnék? Szeretnélek megkóstolni - mondtam. Jó... akkor térdelj le!

Lassan térdre ereszkedtem, és szembenéztem ágaskodó rúdjával. (nagyon szép farka volt. 15-16 centi hosszú, szép makk, egyenes, és a tövénél az utolsó 4-5 centi jól megvastagodott)

Először a golyóit simogattam, kóstolgattam, majd a farkával tettem ugyanezt. Picit nyalogattam, végül a számba vettem. A szívem majd kiugrott közben.

Először csak a makkját ízlelgettem, majd egyre mélyebben engedtem a számba. Majd szopni kezdtem,

lassan ki, be először csak talán a harmadát. Nagyon jó volt az érzés, ahogy a forró merev rúd a számban ágaskodott. Kiváncsi voltam, milyen mélyen tudom befogadni, így csakhamar fele, kétharmada mélyen járt már a számban. Aztán a kezét a fejemre tette. Először csak követte vele a fejem mozgását, de aztán éreztem, hogy picit segít is vele, hogy mélyebbre jusson. Lassan átvette az irányítást, a csípője átvette a ritmust, és egyre erősebben tartotta a fejemet. Engedtem neki,

mire a farka csakhamar tövig volt a számban. A torkomat kicsit irritálta a tolakodás, de nem volt kellemetlenül erős. Percekig cumiztatott, nem durván, de határozottan járatva meg bennem a farkát. Aztán hallom, erősen sóhajtozik, lökései erőteljesebbé válnak, majd azt nyögi: a szádba fogok élvezni. (ezt előre megbeszéltük) A farka, ha lehet még keményebb lett, erősen tartja a fejemet, és néhány erőteljes lökés közepette a számba lőtte a magját. Csodálatos volt, ahogy elöntötte a számat. Egy darabig még mozgott bennem, és a mag hangosan cuppogott, aztán megállt.

Kicsit még ízlelgettem, majd kicsúszott a számból, magja jó részét lenyeltem, a maradék kifolyt.

Ott térdeltem lihegve, megszopatva, boldogan.

Aztán szerepet cseréltünk, és ő kóstolt meg engem. Ráadásul amíg kóstolt, a fenekemet simogatta, ami magyon jó volt, néha még picit bele is nyúlt a krémes ujjával. Én is nagyot élveztem.

Aztán pihentünk. Kérdezte, nem aludnék-e nála? Késő volt már, hamar beleegyeztem.

Zuhany után lefeküdtünk, de az izgalomtól nem tudtam aludni. Ő sem. Beszélgettünk, megkérdezte, milyen volt, ezt vártam-e ami történt, nem volt-e csalódás. Azt mondta, úgy látja a fenekem különösen érzékeny, nem akarok-e mást is kipróbálni? Mire gondolsz? Szeretnélek megdugni. Próbáljuk meg! mondtam. Forduljak meg, mondta és hátat fordítottam neki. megkereste a fenekemet, és simogatni kezdte. Mondta, engedjem el magam. Nagyon jó volt a keze. újra bekrémezte az ujját, és most már határozottabban nyúlt hozzám. Alig éreztem kellemetlennek az első behatolást, mert sikerült ellazulnom, és türelmes is volt.

Mehetek beljebb?- kérdezte. Gyere csak tovább. Nemsokára két ujja volt már bennem, és továbbra is nagyon finom volt. Aztán befejezte a kezével, és hallom, hogy óvszert húz. A szívem megint a torkomban kezdett dobogni, amikor azt mondta, térdeljek fel, de csak a fenekemet emeljem fel. Mögém került, és már éreztem is a fenekemen a nyomást. (remélem, nem fog fájni) Nem fájt, türelemmel, óvatosan, lépésről-lépésre hatolt be, és valami soha nem ézett öröm járt át, amikor teljes vastagságában befogadtam. És ahogy lassan mélyebbre hatolt, ez csak fokozódott. Nem fáj? kérdezte. Nem, nagyon jó... nagyon jó... sóhajtoztam. Aztán mozogni kezdett. Szépen, lassan, óvatosan. Minden mozdulatát éreztem és élveztem, ha kihúzta alig vártam, hogy beljebb menjen, és viszont. Aztán elérte azt a mélységet, ahol már az elmített 4-5 centi vastag rész is bekívánkozott. Erősen feszülök, de ez is csodálatos volt. Így megpihent bennem néha, én meg csak sóhajtozni tudtam a " jaj de jó " -t. Végül nekilendült, és folyamatosan járatta bennem a farkát.

Néhány perc múlva hallom a már ismerős zihálást, hogy közel a vég. Térdelj fel-mondja. így szinte ráülök a rúdra, és én is fel tudom venni a ritmust. Egyre vadabbak a lökései, átölel, magához szorít, másik kezével előre nyúl, megfogja lüktető, merev farkamat, és verni kezdi. Nem kell sok neki, ést már spriccel is belőlem a mag. Valahol a fél önkívületben érzem, hogy közben ő is élvez.

Hát nagyjából így esett meg a dolog. Régen volt, de még mindíg megdobogtatja a szívemet.

2023. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
92%
Szép történet. Azt viszont nem értem, valakinek miért nem tetszik...?!
2023. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
92%
Nem az számít, ha valakinek nem tetszik, hanem hogy jó volt.
2023. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
90%
#84 Örülök, hogy átélted azt a csodálatos együttlétet.
2023. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
85%

Bárcsak nekem is lenne már ilyen #84

16/F passzív

2023. szept. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
80%
Ugye teszel is azért, hogy bekövetkezzen, amire vágysz? ;)
2023. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
91%
Próbálkozom de egy idő után senki nem ír vissza😔
2023. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!