Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első szexuális élménye? Kivel, hol, hogyan, mi volt, mennyi idősek voltatok ti és mennyi volt a partner? Élveztétek, megérte?

Figyelt kérdés
Egyéb részletek is jöhetnek, és privátban is írhattok.

2019. aug. 20. 17:20
 61/103 anonim ***** válasza:
96%
Kickbox táborban hárman voltunk egy szobába. A másik kettő ismerte egymást. Én 15 ők 17 és 18. Egyik este mikor beléptem váratlan az egyik épp verte a farkát. Gyorsan elrakta stb. Este zuhanyozni ment az egyik. A másik kérdezte szoktam-e verni. Mondtam ja. Mondja verjük ki. Nos előkerültek a farkak. Aztán egyszer csak kérdi szoptak-e le. Mondom nem. Mondja akkor ma megváltozik. Elkezdett szopni. Fura de hagytam. Élveztem is. A vége az volt hogy minden nap mikor lelépett a Zsombi zuhanyozni ez ment. Egyszer majdnem lebuktunk mert visszajött a tusfürdőért. Az utolsó nap megesketett a srác hogy senkinek egy szót se. Sose láttam többet mert facen nem találtam meg. A táborba meg nem jött következő évben. Ez 4 éve volt. Azóta már tudom hogy amúgy passzív vagyok és pont itt találtam egy 37 éves pasit akit ha csak lehet meglátogatok Pesten.
2022. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
97%

A közeli térre járogattam focizni, ahol kialakult egy tág haveri társaság. Én 15 voltam akkor. Egy alkalommal túl kevesen voltunk a focizáshoz. Az egyik tőlem idősebb (18-20 év körüli) fiú azt javasolta konkrétan nekem, menjünk inkább bringázni kettesben. Váratlanul ért, mert bár jóban voltunk, de a játszótéri focin kívül addig nem találkozgattunk. Szerettem bicajozni, ő pedig mindig kedvesen viselkedett velem, így simán elfogadtam a meghívását. Hátsó szándék nélkül. Elinduláskor sejtelmem sem volt, hogy épp az első szexuális élményem felé tekerek. Ugyanis nem tudtam, hogy rájött a "titkomra" miszerint jobban izgatnak a fiúk. Utólag azt mondta, látszott rajtam. Az meg végképp eszembe se jutott, hogy ő is a fiúk iránt érdeklődik, és pont tőlem akarna valamit.

Biciklizés közben egy elhagyatott bányatóhoz vitt. Ott lepokrócolt, majd a nagy melegre való hivatkozással többször megkérdezte, hogy szerintem is jó volna-e fürdeni. Mígnem gyanútlanul azt válaszoltam, hogy éppenséggel szívesen fürdenék, de sajnos nem hoztunk fürdőnadrágot. A lehetőségre lecsapva egyből a meztelen fürdést javasolta, ahogy előre eltervezte. Bátorított, nem kell ide fürdőruha, csak mi vagyunk itt kettesben, nem látná senki, ha meztelenül fürödnénk. Nem kellett sokáig győzködnie, mert egyike volt azon fiúknak, akikre mindig is kíváncsi voltam, milyenek lehetnek meztelenül. Meztelenre vetkőztünk, ám a vízbe csak lábszárig mentünk, mert hideg volt. Fürdés helyett egymást stíröltük, ami egyre erotikusabb bámulássá fajult. Tetszett meztelenül a srác, nagyon is. Láttam a nézésén, hogy én is tetszek neki. Szemmel faltuk egymást. Lassanként ráébredtem, hogy ez az egész biciklizés egy régóta eltervezett dolog lehetett a haveromtól, amelynek célja hogy kettesben lehessünk meztelenül. Rádöbbentem, hogy a fiúkhoz vonzódik és valamiképp rólam is tudja ugyanezt. Képtelen voltam visszatartani a rám törő merevedést. Addigra már az övé is felállt. Megkérdezte, megengedem-e, hogy megfogja? Igent rebegtem. Biztatott, hogy nyugodtan fogjam meg én is az övét. Kivertük egymásnak.

Mikor végeztünk azt mondta, hogy régóta nagyon tetszek neki. Azt feleltem, ő is tetszik nekem. Kérdezte, volna-e kedvem máskor is ehhez? Határozott igent mondtam. Másnap felmentem hozzá. Öleléssel fogadott. Kicsit dumáltunk, aztán megcsókolt. Visszacsókoltam. Levetkőztetett meztelenre. Végig csókolta a testemet, majd amikor a lábam közé ért szó nélkül bekapta. Addig szopott, míg a szájába élveztem. Sejtettem, hogy viszonoznom kell majd. Szerencsére nem volt időm végig gondolni és visszariadni. Túl gyorsan történt minden és túlságosan fel voltam izgatva. Amikor az arcom elé tartotta a farkát végül simán bekaptam és leszoptam. Bénáztam, ügyetlen voltam és fogaztam is, de ő is a számba élvezett és azt mondta, jó volt.

Ha két nappal azelőtt azt mondja valaki, hogy kölcsönösen kiverjük és leszopjuk egymást a haverommal, hát teljes képtelenségnek tartottam volna. Élveztem igen, minden pillanatát. Nem bántam meg, megérte.

2022. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 manly ***** válasza:
100%
8 évesen doktorosdi. Azt se tudtam miről van szó.Igaziból kb 20 évesen.
2022. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
93%
#62 ment a zöld és szívesen lettem volna a helyedben☺
2022. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
86%

Én szívesen megélném valakivel az elsőt ;)

29 éves kíváncsi Miskolci férfi :)

2022. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
93%
#65 Jelen
2022. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
90%
Sajna egy srác se volt mert eddig csajokkal voltam…
2022. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
100%

Általános utolsó 1-2 éve lehetett mikor haver fent volt nálunk és kettesben voltunk.


Pontosan nem emlékszem hogy hogy is indult de a lényeg hogy ő volt aki elővette és megmutatta mi is a hokizás, persze nekem se kellett kétszer mondani hogy vegyem elő. Azt tudom mikor az első alkalom volt, ő elfordult és ugy élvezett el.


Késöbb ez töbször is csináltuk közösen, majd volt mikor annyira hajtott minket a kivéncsiság hogy megfotuk egymásét.



Időnként ma is rám jön az efféle vágy.

2022. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
100%

Talán 15 voltam, egy akkori haverommal történt. Együtt jártunk suliba, hasonlóak voltak a hobbijaink stb..., sok időt voltunk együtt. Jó barátok voltunk, és egyszer valamiért szóba jött a hokizás. Úgy döntöttünk kipróbáljuk közösen, aztán végül egymásnak vertük ki. Utána később többször is történt sokminden.

24f

2022. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
68%
Csak privibe,ez nem tartozik mindenkire.
2022. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!