Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogy történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első szexuális élménye? Kivel, hol, hogyan, mi volt, mennyi idősek voltatok ti és mennyi volt a partner? Élveztétek, megérte?

Figyelt kérdés
Egyéb részletek is jöhetnek, és privátban is írhattok.

2019. aug. 20. 17:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
89%

Mit törődsu egy ilyen szánalmas kötözködővel? Unja az életét az ilyen.


Nekem jó volt. Félénk voltam nagyon, a partnerem pdig idősebb. Sokat segített, hogy tapasztalt volt. 17 voltam

2019. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
96%
Nekem még nem volt sráccal. Idén tervezem kipróbálni majd. Aktív szerepben. Már tiniként izgatott de most szántam rá magam.
2019. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos az első nem volt jó. Nem én akartam, hanem ő kényszerített. Igaz csak orálra, de akkor is. Később ez megismétlődött párszor. Az első saját döntésből semmilyen volt. Rosszul sz-pott. Sajnos.
2019. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
95%
Előző vok. Az első 15 évesen volt a másik 18-19 volt. Az amit én választottam az pedig 17 évesen kb és a másik is 17 volt.
2019. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
93%
15 voltam a partnerem 16 és az otthonában volt mikor a szülei nem voltak itthon előszö egy sz*pássak kezdődött (én őt) utána pedig ő hát betette a hát azt xDDD és bazira megérte és pont akkor sült el az első csókom is xD
2019. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
100%
Első párkapcsolatban 17 évesen volt kölcsönös orál aztán 18 voltam amikor először megdugott. Ő is ugyanennyi idős volt, mindketten szüzek voltunk, elsők egymásnak, nagyon szerelmesek voltunk. Kicsit bénáztunk és elsőre már attól elsült ahogy betette. De aztán ujjjazott meg orál tovább és amikor újra rajtra készen állt akkor nekem pedig már egyáltalán nem fájt. Szóval nagyon jó élmény volt.
2019. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
86%

18 éves voltam. Soha nem voltam még senkivel, teljesen új volt számomra minden. Az az emberi ivadék 40 éven felül volt. Megerőszakolt. Akkor nem tudtam, hogy mi történt, csak később, 2 évvel, amikor elmondtam a pszichológusomnak, hogy mi történt, és mennyire elpusztított a dolog érzelmileg, akkor mondta meg a szakember, hogy erőszak áldozata lettem, bár amikor már beszéltem róla neki, én is sejtettem, hogy mi lehetett az, amiről beszélek.

Életre szóló élmény volt, az biztos, csak éppen közel sem pozitív értelemben.

2019. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom! :(
2019. dec. 8. 17:42
 19/103 anonim ***** válasza:
91%

Köszönöm, jól esik a részvét, de sajnos ezt senki nem tudja elvenni tőlem, és visszaadni az első élménynek a szépségét.

Talán majd egyszer valaki el tudja velem ezt felejtetni.

Sajnálom, hogy egy ilyen kommenttel belerondítottam a válaszaidba.

2019. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
42%

Remélem nem leszek troll. Nem voltam még 16 a családommal a világ akkori legnagyobb nudista kempingjében töltöttük a nyarat. Kisebbfajta idegöszeroppanást kaptam,mert furcsán nézett rám mindenki. (Persze nekem nem az jutott eszembe,hogy azért mert négy éve testépítő voltam, hanem mert: a koromhoz képest kicsi volt a kukim) Egy huszonéves lány három hétig szemezett velem,aztán gyakorlatilag randira hívott aznap estére a tengerpartra. Hihetetlenül kreatív ,kedves és kezdeményező volt. Nagyon nagyon sokáig szeretkeztünk. Rettenetesen jó volt.

Azt hiszem a legrosszabb volt ami történhetett. Mind a mai napig egy olyan lányt keresek,mint ő.

Eltelt azóta huszonhárom év,egy kisvárosnyi nővel feküdtem le volt néhány srác is,de olyan jó és szép soha többé.

2020. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!