Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Faluhelyen, vidéken miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluhelyen, vidéken miért ilyen elutasítóak a melegség iránt?

Figyelt kérdés

Tényleg csak az elfogadott vidéken, hogy paraszt fehér ingben, fekete kalapban, gumicsizmában, a tornácon ülve, bugylibicskával szalonnát kell majszolni vöröshagymával? Ez a férfiasság náluk?


A szexben, meg annyit tudnak,..na asszony,instállom, lük kettőt-hármat a dunyha alatt, utána félre fordul és alszik.



2021. ápr. 18. 20:44
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
29%

#10-es nagyon egyetértek veled.

Vidéki meleg vagyok szintén.

2021. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
21%

10-es vagyok.

11-es!

Köszönöm neked. :-)

Le lehet pontozni, mínuszba is mehetünk, annál inkább látom, hogy a magukat sértve érző, gyenge embereknek fáj az igazság.

2021. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
78%

Bravo #10-es!

Éppen eme gondolatmenet végett gondolom pl azt,hogy a Pride nevezetű szégyenfolt csak árt a meleg közösségnek...

2021. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
33%

#13!

Így igaz!:)

2021. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te sem voltál még életedben falun az hótziher.
2021. ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
19%
én csak azon röhögök, hogy ti azt hiszitek, hogy falun csak vénemberek laknak, akik kalapot és gumicsizmát hordanak egész nap, ne legyetek már ennyire városiak, a sok hülye, aki "okosnak" gondolja magát menjen is abba a szenny városi közegbe a sok más homárfejű közé, faluban lakok és itt a fiatalság dominál, mégsincsenek melegek nálunk hála a jó égnek
2021. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
93%
Azért a vidéket bontsuk ketté. Nem mindegy, hogy tényleg faluhelyen vagy, vagy pl. Pécsen/Debrecenben/Szegeden. Mindegyik vidék, de ég és föld...
2021. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
90%
Milyen jó, hogy ennyire ráer sok (hetero?) ember, gyakori kérdéseken keresgéli a homo kérdéseket,hogy hol lehet egyet belerugni a másikba...
2021. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
96%
#16 te azt csak hiszed!
2021. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
93%

Én vidéken lakom igazából nem ilyenek az emberek itt mint amit leírtál de sajnos akad ilyen is igen :D

Szerintem azért mert nem edukáltak,és ezzel mindent el is árultam,vannak ott is okosabb és nyitott emberek de leginkább sajnos buták.

2021. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!