Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Faluhelyen, vidéken miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluhelyen, vidéken miért ilyen elutasítóak a melegség iránt?

Figyelt kérdés

Tényleg csak az elfogadott vidéken, hogy paraszt fehér ingben, fekete kalapban, gumicsizmában, a tornácon ülve, bugylibicskával szalonnát kell majszolni vöröshagymával? Ez a férfiasság náluk?


A szexben, meg annyit tudnak,..na asszony,instállom, lük kettőt-hármat a dunyha alatt, utána félre fordul és alszik.



2021. ápr. 18. 20:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ne erőlködj, mert látszik halvány lila gőzöd sincs arról, hogy milyen is falun élni, képzeld, internet is van, nem csak sparhelt meg dunyha...


Ha meg nálad a szexualítás gyönyöre a műszempilla és a combfix, akkor a gondokat máshol kell keresned.

2021. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
24%
najó, kérdező te tuti troll vagy, de ha te komolyan azt hiszed, hogy manapság faluhelyen tényleg így öltözködnek, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak, hogy nem, nem kéne összekeverni a tanyasi világot a falusival, de ha neked az fáj, hogy falun a normális értékrendek szerint élnek az emberek, akkor jobb neked ott abban a koszos, büdös zsúfolt városban a sok elkényeztetett sznob között, azt mondja, azt se tudják, hogy mi az a mű szempilla, képzeld minden csaj képbe van ezekkel a dolgokkal nálunk, csak nem akarnak a lányok egy műbabára hasonlítani, nem értem mi a baj abban ha falun mindenki tud mindenkiről mindent, nálunk közösség van, akik összetartóak, lehet nektek városiaknak ezt nehéz elhinni, de falun sokkal jobb az élet, mint pl a mocsokkal és a sznob emberekkel teli Pesten
2021. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

Tyű de gyönyörű válaszok vannak itt 😂 nem is tudom melyiken sírjak jobban, a homofób kommenteken, vagy a "melyik ember a nagyobb paraszt, a városi vagy a vidéki" hozzászólásokon Xd

Elarulom, mindenhol vannak olyanok, akik kinezik a tőlük elteroeket

2021. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

33#. Nem hiszem, hogy összetartóbbak lennének falun vagy vidéken. Esetleg rokonság, vagy a tehetősebb körökben, egymást ismerők.

Ott inkább kibeszélik, lejáratják a másikat a háta mögött, tehát én ezért is nem kedvelem a vidéket.

Míg Budapesten megnézheted, itt szabadság van,van olyan, hogy egy nagy háztömben lakók még egymást sem ismerik több év eltelte után sem! Max arcról.Nem is kötelező itt mindenkinek köszönni.


Én pont ezt szeretem,senki nem szól le a hátam mögött, senki ne akarja már jobban tudni a saját magánéletemet, mint én. Míg vidéken érdekes módon borzasztóan akarnak tudni mindent a másik magánéletéről és ha igaz,ha nem igaz terjesztik azt.

Aztán, azon veszi magát észre a delikvens, hogy ujjal mutogatnak rá, egy hamis elterjesztett pletyka miatt.


Vidéken traviként megjelenni, egyenló a megkövezéssel.


Míg a fővárosban, vannak ilyen bárok, szórakozóhelyek és itt mindenki az lehet, aki.

Éjszaka a neonfények forgatagában a Nagykörúton, 4-6-os villamoson meg lehet tapasztalni a teljes szabadság érzését.

2021. ápr. 19. 19:35
 35/57 anonim ***** válasza:
21%
Na ha neked megint ez jelenti a szabadságot...
2021. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
86%
Mostmár szerintem is troll vagy kérdező 😂
2021. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
6%
szerintem csak azon hisztizik a kérdező srácok, hogy nem képes elfogadni azt, hogy vidéken nem elfogadóak a melegekkel szemben, ez lehet neki a nagy szívfájdalma, mekkora tragédia te jó ég, csak azzal nincsen képben, hogy a városban is jelen van a homofóbia, hülye városi és még meleg is, kell ennél rosszabb? mint egy 5 éves kislány akinek nem vett az anyukája fagyit, nőlj már fel, és foglalkozz a ratyi városi életeddel
2021. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
78%
Én, mint vidéken élő liberális gondolkodású ember visszautasítom ezt a diszkriminatív nézőpontot. Ha neked az összes vidéki egyforma, akkor pontosan így gondolkodnál a melegekről, ha te lennél a hetero. Szégyelld magad.
2021. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

38#. Csak általánosságban írtam a vidéket! Természetesen, nem mindenkire vonatkozik ez.

Érdekességképp megemlítem: Tudjátok mennyi vidéki jár fel Pestre szaunákba, szórakozóhelyekre hétvégeken és akár hétköznap is? Huuuu, ha tudnátok!

2021. ápr. 20. 16:25
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk BP is addig melegbarát míg egyszerre egy csoportról van szó, megnézném pl ha egyedül kimenne a blahára vagy bármi hasonló helyre úgy hogy feltűnően látszana róla hogy meleg, vajon kéne akár 5 perc az első konfliktusig?:D
2021. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!