Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Faluhelyen, vidéken miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluhelyen, vidéken miért ilyen elutasítóak a melegség iránt?

Figyelt kérdés

Tényleg csak az elfogadott vidéken, hogy paraszt fehér ingben, fekete kalapban, gumicsizmában, a tornácon ülve, bugylibicskával szalonnát kell majszolni vöröshagymával? Ez a férfiasság náluk?


A szexben, meg annyit tudnak,..na asszony,instállom, lük kettőt-hármat a dunyha alatt, utána félre fordul és alszik.



2021. ápr. 18. 20:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
86%
A válasz rá a vallás.🙄 Vidéken pedig sajna több az elvakult hívő.
2021. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
8%
Jah, japán nevű csitrikből meg butapesten van sok, meg koncsitákból is
2021. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
85%
Mert Te aztán tudod. Nem is Budapesten élek.😄Azok a " japán nevű csitrik" meg mondjuk gondolom azért japán nevűek,mert a származásukhoz köze van Japánnak,nem gondolod? Xd
2021. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
4%
Te meg aztán tudod ki milyen vallású vidéken, mangacica :)
2021. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Említettétek itt a vallást. Egyszerűen nem értem a vallást és a bibliát! A bibliában, hol írnak dinoszauruszokról? Van ilyen benne? Mert ilyen lények valóban éltek, hisz meg is találták a csontvázukat.


Ilyeneket hallottam, hogy vízen járt és meghalt a krapek és feltámadt. Meg halottakat felélesztett. Ebben én kételkedem!


Azon kívül meg ez a "gyerekes felfogás", a kereszteshadjáratok meg inkvizíció, "már pedig erőszakkal terjesztjük a vallást, meg is ölünk embereket meg megkínzunk, hogy higyjen a vallásunkban"!! Ez elképesztő!!


Kérdem én, ha valóban van Isten, miért nem jön le a földre és megmutatná magát, hogy lássák, létezik és miért nem mondja, hogy:


-Emberek! Láthatjátok, hogy létezem! Tehát valós vagyok. Aztán mindenki jól viselkedjen, mert ha nem, irgum-burgum, azokat elnáspágolom!


Miért nem teszi ezt, ha van Isten? Mindenféle, barom háborúkat, koncentrácios táborokat megelőzött volna, sok száz millio ember életben maradhatott volna az évszázadok alatt.


Én anyunak hiszek! Azt mondta: -Ha lenne isten, akkor nem nézte volna tétlenül az eddigi mocskos gyilkolásokat a történelemben!

2021. jún. 11. 11:16
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

Na itt most egy kicsit mindenkinek igaza van.

Falun éltem, ott nőttem fel.

Itt is már meleg voltam. A kB 300 emberből soha senki nem tudta, nem okozott semmilyen problémát a számomra. Pedig volt is egy fium a faluban, akivel 8 évig dugtuk egymást.

Tény, hogy most már nagyon sok a pletyka a faluban, az elmúlt évtizedekhez képest.

Éltem nagy városban is 12 évet.

Ott sem volt semmivel sem rosszabb vagy éppen jobb a helyzet.

Az is igaz, hogy a nagy városi ember lenézi a falusit, meg fordítva is.

Ami a legrosszabb az egészben, hogy mindenki úgy nézi le a másikat, hogy nem is tud semmit az ottani életről. A falusi ember sem csak egy semmire kellő paraszt, és a városi ember sem csak egy irodista lehet.

2021. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
86%
Pesten sose laktam, Magyarországon is csak vidéken , és több rokonom is él vagy élt faluban, akik néha elképesztő dolgokat meséltek.😐
2021. jún. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!