Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Faluhelyen, vidéken miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluhelyen, vidéken miért ilyen elutasítóak a melegség iránt?

Figyelt kérdés

Tényleg csak az elfogadott vidéken, hogy paraszt fehér ingben, fekete kalapban, gumicsizmában, a tornácon ülve, bugylibicskával szalonnát kell majszolni vöröshagymával? Ez a férfiasság náluk?


A szexben, meg annyit tudnak,..na asszony,instállom, lük kettőt-hármat a dunyha alatt, utána félre fordul és alszik.



2021. ápr. 18. 20:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az nem érdekes, hogy mennyi ember jár fel vidékről Pestre szaunába. Egészségükre, érezzék magukat jól. Abszolút nem zavar. Az sem, ha két pasi kézenfogva sétál az utcán. Viszont, ha valaki diszkriminál bárkit is akármi miatt, amiről nem tehet, tehát, ha akár meleg, vagy akár vidéki, stb, az szerintem nagyon nincs rendben. Konkrétan pont olyan vagy a szememben, mint egy skinhead, csak te a falusiakat veszed egy kalap alá, a skinhead pedig a feketéket, vagy a c*gányokat. 38-as voltam.
2021. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
82%
Falun , ahol nagyszülőknél nyaraltam kamaszként , augusztus 20-án volt marhapörköltfőző verseny jól lerészegedett már mindenki, amikor az egyik ilyen állatterelő munkás (nem tudom mi a foglalkozás neve) , nagy pofával mondja, hogy ő unalmában dugott meg állatot - mindenki röhögött meg veregette a vállát én meg csak néztem ki a fejemből... ha engem láttak volna kézenfogva a párommal akkor már fáklyákkal, vasvillákkal jöttek volna értünk.
2021. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell mindenkinek, még a vidékieknek is úgy beszélni, mintha Budapesten kívül csak homogén vidék lenne? Minden komment olyan benyomást kelt, mintha Budapesten kívül csak falvakból állna az ország, és aki nem Bp-en él, az csak állattartó, növénytermesztő lehet, gazdaságot vezethet. Ilyenekre gondolok, hogy "vidéken azt se tudják, mi az a műszempilla, csak a dunyha, sparhelt meg a tyúkok", amit pl. a kérdező írt. Jártatok ti már vidéki városban? Győr, Szombathely, Pécs, Szeged, Debrecen? Csak hogy nagyobbakat említsek... Nyilván nem Budapest méretű városok, de pl. Szegeden sokkal elfogadóbbak a melegekkel, mint egy faluban. Én pl az egyik vidéki orvosin tanulok, és mindenki előtt felvállalom, hogy meleg vagyok. Soha nem ért még atrocitás.

Mielőtt belém köt valaki. Nem azt akarom mondani, hogy egy megyeszékhely olyan, mint Budapest, csak azt, hogy sokkal közelebb áll hozzá sok tekintetben (emberek életmódja, lehetőségek, kulturális élet, irodai munkahelyek, kórházak, klinikák, plázák, Árkád stb), mint egy pár száz fős falu vagy község.

2021. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
77%
hát a vidéket Orbánék szisztematikusan elhülyítették , másrészt mezőgazdasági adottságok miatt valóban az ilyen munka (is) domináns, ami nem midnig jár együtt azzal nagyon okosodjanak , színházba járjanak, vagy ha el is jutnak színházba biztos a mágnás miskán túl más nem érdekli őket... szóval szerintem a vidék-város konflikutus kultúális szegmensű. ÉS azok a nagy városok amiket említesz pont nem jó példák... ott jobb a kultúra színvonala. Faluvidéken meg csak az elbutuálás és a kilátástalanság ami marad... éltem eleget vidéken, hogy azért ne a levegőbe beszéljek.
2021. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
82%
K1G :)
2021. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
95%

a falusi mentalitás,életmód más. Ennyi amugyis furán néznek a városiakra itt-ott. A melegeket kinézeik és megvetik,meg gyakorlatilag bárkit aki máshogy él mint azt ők normálisnak tartják.


Van vidéki háza havaromnak.

A szomszédja "dologtalan dög"nek volt aposztrofálva mert nem gondozta a kertjét...élet halál harcot vivott valami korsággal és komában volt.

De azért "dologtalan dög". Véletlenül sem kértek bocsánatot töle amikor a fülébe jutott a híre,hogy milyen néven illetik.



Szóval kik az állatok? Kik normálisak? Kiknek van normális értékrendje?

Tisztelet a kivételnek.

És még az aorrukat is beleütik más dolgába.


Kérdező te pedig ne adj a kezükbe kaszát meg sarlot meg gyeplőt hogy piszkáljanak.azaz kussolj és nem smárolj a pasiddal az utcán.

2021. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
15%
Az 1 es válaszoló jól gondolkodik. Falun még van normális értékrend. Bizony ám.
2021. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

47.#. Nem falun van a normális értékrend. Ma már változik a világ. Travik, transzik, homok egyre többen vannak és ezt mindenkinek tudomásul kellene vennie. Pl: New York és Párizs polgármestere meleg.(ilyen is volt..).


Magyarország hol van ettől? Ezen belül meg vidék? Fel kellene zárkózniuk a mai korhoz.

2021. jún. 11. 01:29
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, Kérdező. Az értékrend a történelem során folyamatosan változik, és nagyon nehéz az új dolgokat általánossá tenni.

De ami lényegesebb: a normális szót nem is lehet egyetemesen definiálni.

2021. jún. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

43 nak. A kérdés első mondata: "faluhelyen".


Szerintem ezèrt beszél mindenki homogènen a vidékről,és nem megye szèkhelyekröl.

2021. jún. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!