Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Faluhelyen, vidéken miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluhelyen, vidéken miért ilyen elutasítóak a melegség iránt?

Figyelt kérdés

Tényleg csak az elfogadott vidéken, hogy paraszt fehér ingben, fekete kalapban, gumicsizmában, a tornácon ülve, bugylibicskával szalonnát kell majszolni vöröshagymával? Ez a férfiasság náluk?


A szexben, meg annyit tudnak,..na asszony,instállom, lük kettőt-hármat a dunyha alatt, utána félre fordul és alszik.



2021. ápr. 18. 20:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
88%
Kezdetben miért a heterók találták meg ezt a kérdést? 🤔🙄🤷‍♂️
2021. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
93%
21-es "heterók" :D
2021. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy az első pár választ tuti ugyanaz a személy írta stílust és százalékot nézve :D
2021. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
95%
21: Nos szerintem mert a legtöbben simán csak a szexualitás kategóriát nézik overall nem mennek bele az alkategoriákba külön.
2021. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos vidéki vagyok, mert hoztam egy rossz döntést az életemben és nem Pestre költöztem. 😭😭😭


És sajnos akár tetszik, akár nem kedves vidékiek, de ti és a kedves településeitek minimum 100 évvel el vannak maradva Budapesttől.


Mindenki beleszól mindenki életébe, mint annak idején tette az Államvédelmi Hatóság.

A vidéki ember csak és kizárólag a másik ember életével van elfoglalva és azzal, hogy "melegeket a vesztőhelyre"


Kérdésedre válaszolva kedves kérdező: azért, mert buták és nem fogják fel, hogy a #loveislove és #családazcsalád

Én amúgyis két év múlva emigrálok egy külföldi ország fővárosába és megszabadulok a magyarlandi állampolgárságomtól, mert szégyellem azt, hogy ebben az országban születtem.


Nem érdekel, ha egyesek szerint "sznob" vagyok. Szerintem meg tudom hogy mit akarok.

2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
81%
Na és mert szerinted mindenki Büdöspestre akar hasonlítani, vagy mégis miért volna az a követendő példa? Csak mert ott laknak legtöbben?
2021. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
16%
Na meg tudod ezzel az arrogáns stílussal, hát szerintem senki sem fog hiányolni, lehet menni a klassz nyugatra, hajrá :)
2021. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
95%

"Tényleg csak az elfogadott vidéken, hogy paraszt fehér ingben, fekete kalapban, gumicsizmában, a tornácon ülve, bugylibicskával szalonnát kell majszolni vöröshagymával? Ez a férfiasság náluk?



A szexben, meg annyit tudnak,..na asszony,instállom, lük kettőt-hármat a dunyha alatt, utána félre fordul és alszik."


Te sem jártál az elmúlt 20 évben faluban. Te még ott tartasz hogy a faluban gémeskútból húzzák fel a vízet ugye?

2021. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
11%

#25


Édes Istenem,a vidéknek is jobb lett volna, ha csatlakozol a prolikhoz...

2021. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

....Kiegészíteném, a fő kérdésem, hogy vannak ám travik is. Ez speciel én imádom őket. Nem annyira elutasítóak, mint a született, gyári nők. Azon kívül érdekes, különleges velük a szex. Egyszerűen imádnivalók. Itt Bp-en vannak szórakozóhelyek, ahol bárki beöltözhet nőnek, smink,körömcipő...stb. Itt el lehet lazulni, az lehetsz, aki vagy és senki nem fog megkövezni érte...


Most ezt képzeld el vidéken! Fekete kalapban, ekekapa mellett milyen az elfogadottsága ennek? Még az alap melegeket sem tolerálják, nemhogy a travikat! Lehet, azt sem tudják mi az, mi a szexualitás gyönyöre,mi a combfix...műszempilla..stb!


Csak a dunyha, sparhelt, meg a tyúkok.

2021. ápr. 19. 17:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!