Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba és nem tudom mit tegyek. (meleg kérdés) Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A 20as éveimben járó meleg srác vagyok, a legjobb barátom is tudja rólam, amikor elmondtam neki nem változott semmi, nagyon jól fogadta.Pedig előtte nagyon elutasító volt és folyamat ment a "mocskos bu.zizás". Úgy érzem, hogy a barátságunk is erősebb azóta, nincs olyan téma amit ne tudnánk megbeszélni.Nagyon közel állunk egymáshoz, kb mindent együtt csinálunk. (Azt még hozzá tenném, hogy elég zárkózott vagyok és még magam sem tudtam elfogadni a másságomat)


Viszont akadt egy igen nagy probléma, ahogy teltek a hetek, hónapok egyre jobban észrevettem, hogy mintha valami változna. Egyre többet gondoltam rá, mindig vele akartam lenni és mindig érdekelt mi van vele. Szépen lassan kezdtem rájönni, hogy bizony én többet érzek már iránta mint barátság.


Jelenleg most olyan szinten vagyok, hogy egész nap csak Ő jár a fejemben, csak arról tudok fantáziálni milyen lenne vele. Érdeklődve hallgatom és figyelem mi történik vele, mindig figyelek rá, hogy jól érezze magát.


Tudom, hogy nem helyes és nagyon utálom is magam ezért, de egyszerűen nem tudom elfojtani az érzelmeimet. Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat mivel számomra Ő az egyik legfontosabb ember az életemben. De úgy érzem megőrülök, hogy ezt nem oszthatom meg vele. Nem tudom meddig vagyok képes ezt tovább folytatni ebben a formában. Elmúlik ez valamikor?


Első sorban tanácsokat várnék, hogy mi tévő legyek ebben a helyzetben, esetleg olyanok tapasztalatait és történeteit, akik átéltek hasonló szituációt.



2022. márc. 6. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

Nem tudom magam sem, hogy ő mit érezhet. Sajnos nemhiszem, hogy kölcsönös a dolog.

Ha társaságban vagyunk olyan érzésem van, hogy észre sem vesz sokszor.

Természetesen megírom amint történik valami. :D

2022. márc. 23. 00:44
 42/73 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fel bevallani az erzeseit maganak. Marmint nem akarom eroszakolni a szexualitasat. De lehet hogy tobbet kezdett el erezni es fel ettol az erzestol :) lehet megvaltozattta ot a coming out-od vagy lehet hogy tenyleg nem szereti a melegeket de a baratja vagy igy elfogadja. Probald meg a parkapcsolat temat felhozni nala.
2022. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:

Semmi előrelépés nem történt.

Voltunk házibuliba és elég sokat is ittunk, nagyon sokszor ölelkeztünk az este alatt, odabújás is volt a részéről. Egymás mellett is aludtunk de azon kívül, hogy megdörzsölte egyszer a hajam semmi sem volt.

Továbbra is nagyon sok időt töltünk együtt, de sokszor olyan távolinak érzem.

Kezdek már nagyon szenvedni, nincs olyan perc amikor ne rá gondolnék.

Még mindig tartom magam, hogy nem szeretném elveszíteni, mint barátot, de nem tudom ez meddig mehet.

2022. ápr. 5. 21:43
 44/73 anonim ***** válasza:
100%

Odabújás, "dörzsöli" a hajad, sok időt tölt veled.


Ember, fiú csak barátok közt nincs ilyen.


Saját magad kínzása helyett vegyél egy mély levegőt és tisztázd vele a dolgot.


Mondd el neki, hogy nálad mi a helyzet amikor kettesben vagytok egyedül.


Két dolog történhet:

1. Áttörik a gát és kiteríti ő is a lapjait. Összejöttök és mindketten boldogok lesztek.

2. Kiderül, hogy az általad is leírt cselekedetei mögött nincs szándék és 'hetero' a gyerek.

Erre semmi esélyt sem látok amúgy, két srác akik barátok nem bújkálnak csak oda egymáshoz pláne nem simogatják egymás fejét.


Olvasatomban a haverod alsó hangon is biszex.


Szóval bátorság és hajrá!

2022. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
92%

#44 vagyok.


Még annyi, hogy ha tényleg barátok vagytok, akkor semmi gond nem fog származni abból, hogy te őszinte leszel és elmondod mit érzel.

2022. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hiába csinálja ezeket nem tudom róla elképzelni, hogy érezne többet fiú iránt. Ha így is lenne nem lenne képes szerintem elfogadni.


Szerintem csak simán ennyire érzelmes és ragaszkodó. Szüleim is észrevették, meg a többi haver, hogy nagyon ragaszkodik hozzám és szeret. Mint barát..


Valószínűleg színt vallok neki majd ha találkozunk a következő héten, mivel már egy jót aludni sem tudok. Óvatos leszek, remélem kibírja a barátságunk.

2022. ápr. 10. 10:03
 47/73 anonim ***** válasza:
0%
Legyél már végre túl rajta, hihetetlen, hogy mennyit tudsz vergődni ezen. Rosszabb vagy, mint egy dél-amerikai szappanopera.
2022. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
93%
#47 ha ennyire zavar, akkor ne kövesd a válaszokat a kérdés alatt. Azért ez nem kis dolog amire készül a kérdező, szerintem érthető az aggodalma.
2022. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:

Kedves #47 es szeretnék elnézést kérni ha ez neked már szappanoperásra sikerült. Ez esetben nem szükséges követni.


Azért vergődök ezen ennyit mert ha “borul a bili” nem csak őt veszíteném el hanem viszonylag sok haveromat is akikkel egy társaságban vagyunk. (ugyan ők nem állnak ennyire közel hozzám, de kár lenne kikerülni egy összeszokott csapatból) De ez most csak mellékes.

2022. ápr. 11. 00:13
 50/73 anonim ***** válasza:
100%

47-es vagyok.


Ha borul a bili, borulni fog fél év múlva is. Ha rosszul alakulnak a dolgok, szenvedni fogsz. A kérdés csak az, hogy most fog fájni és relatíve kevésbé, vagy hónapok múlva, amikor már még jobban bele leszel zúgva a srácba és akkor viszont piszkosul fájni fog.

2022. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!