Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba és nem tudom mit tegyek. (meleg kérdés) Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A 20as éveimben járó meleg srác vagyok, a legjobb barátom is tudja rólam, amikor elmondtam neki nem változott semmi, nagyon jól fogadta.Pedig előtte nagyon elutasító volt és folyamat ment a "mocskos bu.zizás". Úgy érzem, hogy a barátságunk is erősebb azóta, nincs olyan téma amit ne tudnánk megbeszélni.Nagyon közel állunk egymáshoz, kb mindent együtt csinálunk. (Azt még hozzá tenném, hogy elég zárkózott vagyok és még magam sem tudtam elfogadni a másságomat)


Viszont akadt egy igen nagy probléma, ahogy teltek a hetek, hónapok egyre jobban észrevettem, hogy mintha valami változna. Egyre többet gondoltam rá, mindig vele akartam lenni és mindig érdekelt mi van vele. Szépen lassan kezdtem rájönni, hogy bizony én többet érzek már iránta mint barátság.


Jelenleg most olyan szinten vagyok, hogy egész nap csak Ő jár a fejemben, csak arról tudok fantáziálni milyen lenne vele. Érdeklődve hallgatom és figyelem mi történik vele, mindig figyelek rá, hogy jól érezze magát.


Tudom, hogy nem helyes és nagyon utálom is magam ezért, de egyszerűen nem tudom elfojtani az érzelmeimet. Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat mivel számomra Ő az egyik legfontosabb ember az életemben. De úgy érzem megőrülök, hogy ezt nem oszthatom meg vele. Nem tudom meddig vagyok képes ezt tovább folytatni ebben a formában. Elmúlik ez valamikor?


Első sorban tanácsokat várnék, hogy mi tévő legyek ebben a helyzetben, esetleg olyanok tapasztalatait és történeteit, akik átéltek hasonló szituációt.



2022. márc. 6. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szurkolok neked, hogy jól sikerüljön ez a dolog.

Nagyon kíváncsi vagyok a barátodra mit fog lépni ha szint vallasz.

2022. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:

Beszéltem két nagyon jó barátommal, akik szintén ismerik őt és nagyjából bele is látnak. Azt mondták nem valószínű, hogy itt többről lenne szó mint barátság, így megint teljesen elbizonytalanodtam.

Nagyon féltékeny vagyok ha másokkal van és egyre többet veszekszünk is.

2022. ápr. 14. 22:16
 53/73 anonim ***** válasza:
13%
Na mi a helyzet, dugtatok már?
2022. máj. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
Nem
2022. máj. 8. 16:53
 55/73 anonim ***** válasza:
100%
Legalább elmondtad?
2022. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

Nem.

Nem hiszem, hogy kölcsönös, csak én láttam bele. Így nem éri meg.

2022. máj. 8. 18:51
 57/73 anonim ***** válasza:
93%

Próbálj meg kiszeretni belőle, ha menni fog.

Nagyon nehéz lesz, de ha nem teszed, csak gyötrődni fogsz jó sokáig.

Keress mást.

2022. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
93%

Még mindig benne van a pakliban, hogy ő is vonzódik hozzád, csak nem meri meg saját magának sem bevallani. Viszont én a helyedben ár csak azért is elmondanám neki, de kérném tőle, hogy erősítsen meg, hogy bármi a válasza, a barátságot kettőtök közt nem rúgja fel.

Tudom könnyű ezt mondani kívülállóként.

Minden esetre még midnig sok sikert kívánok.

2022. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 A kérdező kommentje:

Na úgy alakult, hogy már lebeszéltem vele egy találkozót hétvégére, hogy valami fontos dologról kell beszélnünk.

Elmondom neki, majd írok hogyan alakult.

2022. máj. 10. 19:57
 60/73 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, sok sikert 😉
2022. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!