Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba és nem tudom mit tegyek. (meleg kérdés) Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A 20as éveimben járó meleg srác vagyok, a legjobb barátom is tudja rólam, amikor elmondtam neki nem változott semmi, nagyon jól fogadta.Pedig előtte nagyon elutasító volt és folyamat ment a "mocskos bu.zizás". Úgy érzem, hogy a barátságunk is erősebb azóta, nincs olyan téma amit ne tudnánk megbeszélni.Nagyon közel állunk egymáshoz, kb mindent együtt csinálunk. (Azt még hozzá tenném, hogy elég zárkózott vagyok és még magam sem tudtam elfogadni a másságomat)


Viszont akadt egy igen nagy probléma, ahogy teltek a hetek, hónapok egyre jobban észrevettem, hogy mintha valami változna. Egyre többet gondoltam rá, mindig vele akartam lenni és mindig érdekelt mi van vele. Szépen lassan kezdtem rájönni, hogy bizony én többet érzek már iránta mint barátság.


Jelenleg most olyan szinten vagyok, hogy egész nap csak Ő jár a fejemben, csak arról tudok fantáziálni milyen lenne vele. Érdeklődve hallgatom és figyelem mi történik vele, mindig figyelek rá, hogy jól érezze magát.


Tudom, hogy nem helyes és nagyon utálom is magam ezért, de egyszerűen nem tudom elfojtani az érzelmeimet. Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat mivel számomra Ő az egyik legfontosabb ember az életemben. De úgy érzem megőrülök, hogy ezt nem oszthatom meg vele. Nem tudom meddig vagyok képes ezt tovább folytatni ebben a formában. Elmúlik ez valamikor?


Első sorban tanácsokat várnék, hogy mi tévő legyek ebben a helyzetben, esetleg olyanok tapasztalatait és történeteit, akik átéltek hasonló szituációt.



2022. márc. 6. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2022. máj. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:
Na ma lesz a nagy nap, iszonyatosan izgulok már.
2022. máj. 13. 09:47
 63/73 A kérdező kommentje:

Na megvolt a beszélgetés.

Nagyon kikadt és hidegzuhanyként érte. Hogy lehet az, hogy róla még ez a feltétel is felmerült?

És nincs baja a melegekkel egészen addig amíg nem akarnak tőle semmit, mert ez neki gusztustalan.

Igazából az volt, hogy utána én pátyolgattam a lelkét, hogy ezt pozitív dologként fogja fel és ne érdekelje ki mit gondol.

Mondta, hogy kell neki idő feldolgozni és nemtudja mi lesz. Jó hangulatban váltunk el, fontos neki a barátságunk.

2022. máj. 13. 20:51
 64/73 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. De legalább elmondtad neki és túl vagy rajta. :)
2022. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ez a barátság lehet már nem lesz sosem ugyanaz. Sajnálom!
2022. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 A kérdező kommentje:
Azóta nem is keresett..
2022. máj. 15. 20:20
 67/73 anonim ***** válasza:
95%

Hagyni kell, hogy feldolgozza!

Elmondtad, hogy Te nem közelednél testileg hozzá, ha Őt ez irritálja. És gondolom, azt is, hogy akkor még szerelmet érzel iránta, ha nincs viszonyzás. Hogy az csak plátói szerelem, és neked ez így is megfelel.

Tudasd vele, hogy lesz majd valaki más, aki iránt érzel majd valami hasonlót, és akkor majd fokozatosan elmulhat az Ő iránta érzett dolog.

Azért tájékoztass minket a fejleményekről.

2022. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 A kérdező kommentje:

Beszéltünk azóta. Azt mondta, hogy egyszerűen nem tudja feldolgozni, hogy ki mit gondolhatott róla amikor ölelgetett meg közeledett hozzám. Annyira az érdekli csak, hogy mások mit gondolnak, nem is foglalkozik azzal, hogy ez nekem is nehéz. Én nyugtatgattam végig, hogy ebben nincs semmi, meg ha azt mondja, hogy nem én hiszek neki. De nem azt mondta, hogy nem hanem minden áron be akarja bizonyítani azt hogy a lányokat szereti. Én mindig is hittem neki, nem nekem kell bizonygatni, aki nem számít annak a véleménye meg kit érdekel.

Őszintén mi a f..szt lehet ezen ennyit agyalni, napok óta nem tudja elengedni a dolgot. Meg jól tudta, hogy velem mi a szitu akkor miért közeledett ilyen szinten, akkor nem érdekelte ki mit gondol?

Mondtam neki nem egyszer, hogy a barátságunk az első, én ezt a vonzalmat lerendeztem magamban, viszont nem tudja eldönteni, hogy ezt lehet e folytatni az ő részéről.

Azt is mondta, hogy ez mennyire undorító. Akkor végig megjátszotta magát előttem? Mit gondolt ha meleg vagyok sosem lesz kapcsolatom más férfiakkal?

Kérdezem én milyen legjobb barát az ilyen?

2022. máj. 18. 00:23
 69/73 anonim ***** válasza:
100%

67-es vagyok ismét.

Most így, hogy leírtad, én most azt godolom az egészről, hogy attól retteg, mit gondolhatnak, mondhatnak azok, akik látták azokat a szitukat, amikor pl. ölelgetett. Hogy nem azt gondolhatják, vagy esetleg már egymásközt ki is beszélhették, hogy akkor már Ő is a fiúkhoz vonzódik.

(talán fél attól, ha úgy is van, de még nem tudná magát ilyennek elfogadni)

Ezért szajkózza, magyarázza be magának, hogy Ő a lányokat szereti.

Tudod, az ember, mikor nem agyal rajta, akkor, mikor nem figyel oda, természetesnek veszi, ha megérint, megsimogat mást. Mert lelkileg vonzódik hozzá, és ez amolyan kivetülés a részéről, amit ösztön szerűen tesz, de nem azért mert mint fiút ölelget, hanem egy nagyon jó barátot.

Én is sokszor vagyok úgy, hogy megfogom, megsimitom egy olyan beszélgető társam karját, vagy a kezemet a hátán nyugtatom, akivel jó dumálni, hiába nem érzek komolyabbat iránta.

Hagyjál időt neki!

2022. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:
Én hagynék de pl ma is irogatott, képet küldött magáról. Leírta milyen csajt követett be instán meg kikkel beszélget. Egyszerűen nem tud érdekelni milyen csajoknak írkál. Nincs is tekintettel az érzéseimre, én meg nem fogok miatta meghunyászkodni.
2022. máj. 18. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!