Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba és nem tudom mit tegyek. (meleg kérdés) Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A 20as éveimben járó meleg srác vagyok, a legjobb barátom is tudja rólam, amikor elmondtam neki nem változott semmi, nagyon jól fogadta.Pedig előtte nagyon elutasító volt és folyamat ment a "mocskos bu.zizás". Úgy érzem, hogy a barátságunk is erősebb azóta, nincs olyan téma amit ne tudnánk megbeszélni.Nagyon közel állunk egymáshoz, kb mindent együtt csinálunk. (Azt még hozzá tenném, hogy elég zárkózott vagyok és még magam sem tudtam elfogadni a másságomat)


Viszont akadt egy igen nagy probléma, ahogy teltek a hetek, hónapok egyre jobban észrevettem, hogy mintha valami változna. Egyre többet gondoltam rá, mindig vele akartam lenni és mindig érdekelt mi van vele. Szépen lassan kezdtem rájönni, hogy bizony én többet érzek már iránta mint barátság.


Jelenleg most olyan szinten vagyok, hogy egész nap csak Ő jár a fejemben, csak arról tudok fantáziálni milyen lenne vele. Érdeklődve hallgatom és figyelem mi történik vele, mindig figyelek rá, hogy jól érezze magát.


Tudom, hogy nem helyes és nagyon utálom is magam ezért, de egyszerűen nem tudom elfojtani az érzelmeimet. Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat mivel számomra Ő az egyik legfontosabb ember az életemben. De úgy érzem megőrülök, hogy ezt nem oszthatom meg vele. Nem tudom meddig vagyok képes ezt tovább folytatni ebben a formában. Elmúlik ez valamikor?


Első sorban tanácsokat várnék, hogy mi tévő legyek ebben a helyzetben, esetleg olyanok tapasztalatait és történeteit, akik átéltek hasonló szituációt.



2022. márc. 6. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
67%

#20 igazad van, legfeljebb elveszít egy jó barátot, mert azt olyan könnyű találni.

Végül is az okos ember a másik hibájából tanul..

Ezt a heteró ilyet nem mond, korábban kifejtettem.

Nem tudhatja senki hogyan reagálna, de bírom, hogy így romantizáljátok az egészet. Csak az élet nem ilyen.

2022. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:

Igaza van mindkét oldalnak valmilyen szinten. Nem szeretném átverni ilyen trükkel, de mindig ottvan a “mi van ha” bejön. Vele lennék a legboldogabb ember a világon ebben biztos vagyok.

Régen (sok évvel ezelőtt) nagyon nem volt szimpatikus, el sem tudtam volna képzelni hogy barátok leszünk, nemhogy a legjobbak. De ahogy telt az idő kialakult, külsőre viszont sosem volt az esetem, egyszerűen nem is értem de most őt látom a leghelyesebb srácnak.

Majd ha lesz rá alkalom lehet élek vele, vagy nyitottabban beszélek majd. A sors majd hozza.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2022. márc. 7. 20:52
 23/73 anonim ***** válasza:
100%
Megtennéd, hogy a fejleményekről beszámolsz majd?
2022. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:
Természetesen! :)
2022. márc. 7. 20:56
 25/73 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés. Évek óta szerelmes vagyok egy hetero fiúba. Sajnos nincs jó döntés. Elmondanám neki félnék, hogy megszakad a kapcsolatunk. Így hog nem mondom el , legalább mellette lehetek, még ha szenvedek is.

Te annyival vagy előrébb, hogy rólad tudja, hogy meleg vagy. Így azt elfogadta, sokkal könnyebb lenne az érzelmeidet is elmondani neki , valószínűleg ugyanúgy barátod maradna akkor is ha tudná mit érzel iránta. Csak ne vidd túlzásba, ne légy vele erőszakos.

2022. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
85%

20-as vagyok.


"legfeljebb elveszít egy jó barátot, mert azt olyan könnyű találni."


Ha egy barátság nem éli túl az érzelmek felvállalását, akkor az a barátság nem igazi.


"Nem tudhatja senki hogyan reagálna, de bírom, hogy így romantizáljátok az egészet. Csak az élet nem ilyen."


Én pont hogy nem romantizáltam a dolgot, az őszinteség az egyetlen, ami tiszta vizet önthet a pohárba. Lehet, hogy a végeredmény fájni fog, de utána legalább tovább lehet lépni.


Ha az én barátom táplálna irántam ilyen érzelmeket, én tudni szeretném és minél előbb, hogy dönthessek hogyan tovább.

2022. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, mindent megpróbáltam, de nálam csak az segített, hogy megszakadt a barátságunk. Amíg napi szinten, rendszeresen találkoztunk, beszéltünk, nem tudtam másokra koncentrálni, mert mindig ő járt a fejemben. Féltékeny voltam, ha más barátaival volt. Igaz nem mondtam el neki, hogy szerelmes voltam bele, mert tudtam, hogy hetero. A sors végül úgy hozta, hogy elsodort egymás mellől az élet. Utólag nem bánom, nem kívánom senkinek azt a szenvedést, amit akkor éreztem. Egy kérdés kérdező: miért jó megtenni mindent, hogy a közelében lehess, ha közben meg szenvedsz? Én is azt mondom, beszélj vele, a többi pedig úgy is alakul.
2022. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hasonló korú vagyok én is. Nem könnyű a szitu, viszont bármit cselekszel is az olyan legyen, hogy őt nem veszted el. Egy ilyen jó és igaz barátság nagy kincs tud lenni. Pláne hogy írod, hogy előtted még ment a "mocskos b*zizás" most meg ott tart már hogy ilyen szépeket mond neked. (Őszintén szólva kicsit meg is értem miért kezdtél többet érezni iránta) Végigolvastam a válaszokat és a #18 válaszoló ötlete szerintem nem is rossz. Hogy így körülírnád meg mesélnél neki kicsit erről a "személyről" aki most tetszik neked (aki igazából ő) és figyelnéd a reakcióit, többet mosolyognál rá, ezek szerintem még bőven beleférnek. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy bepiáltok aztán megpróbálj rámászni. Ezt én tuti nem csinálnám, mert eleve írod hogy ő is óvatosabb a lányokkal is ismerkedés terén és nem az az "ajtóstól rontok a házba" típus, meg benne van a pakliban hogy már csak elővigyázatosságból is ezután távolságtartóbb lenne velem, pia ide vagy oda.
2022. márc. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:

Nem tudnám elképzeoni, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot. Egyszerűen olyan jól megvagyunk mint barátok, fontos nekem.

Igen ez amit a 18as írt meg kehetne próbálni, ha lesz rá alkalom lehet élek vele.

A rámászásos dolog ki van zárva.

2022. márc. 8. 12:31
 30/73 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem érzel iránta szexuális jellegű vonzalmat, akkor ez inkább valami plátói dolog, ami gyakori eset :)
2022. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!