Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba és nem tudom mit tegyek. (meleg kérdés) Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

A 20as éveimben járó meleg srác vagyok, a legjobb barátom is tudja rólam, amikor elmondtam neki nem változott semmi, nagyon jól fogadta.Pedig előtte nagyon elutasító volt és folyamat ment a "mocskos bu.zizás". Úgy érzem, hogy a barátságunk is erősebb azóta, nincs olyan téma amit ne tudnánk megbeszélni.Nagyon közel állunk egymáshoz, kb mindent együtt csinálunk. (Azt még hozzá tenném, hogy elég zárkózott vagyok és még magam sem tudtam elfogadni a másságomat)


Viszont akadt egy igen nagy probléma, ahogy teltek a hetek, hónapok egyre jobban észrevettem, hogy mintha valami változna. Egyre többet gondoltam rá, mindig vele akartam lenni és mindig érdekelt mi van vele. Szépen lassan kezdtem rájönni, hogy bizony én többet érzek már iránta mint barátság.


Jelenleg most olyan szinten vagyok, hogy egész nap csak Ő jár a fejemben, csak arról tudok fantáziálni milyen lenne vele. Érdeklődve hallgatom és figyelem mi történik vele, mindig figyelek rá, hogy jól érezze magát.


Tudom, hogy nem helyes és nagyon utálom is magam ezért, de egyszerűen nem tudom elfojtani az érzelmeimet. Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat mivel számomra Ő az egyik legfontosabb ember az életemben. De úgy érzem megőrülök, hogy ezt nem oszthatom meg vele. Nem tudom meddig vagyok képes ezt tovább folytatni ebben a formában. Elmúlik ez valamikor?


Első sorban tanácsokat várnék, hogy mi tévő legyek ebben a helyzetben, esetleg olyanok tapasztalatait és történeteit, akik átéltek hasonló szituációt.



2022. márc. 6. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
De érzek, nagyon is.
2022. márc. 8. 18:22
 32/73 anonim ***** válasza:
100%

#26 de igazi attól, tudom tapasztaltam, szerencsére nem a saját bőrömön, de rossz volt kívülről nézni. Mivel az egyik fél szerelmes lett a másik nem, a vallomás után szép lassan megromlott a kapcsolat, teljesen más szemmel néztek egymásra.


Igen tudom, hogy lehet tovább lépni, tapasztaltam azt is, hogy sokat sírt utána, nehezen bízott meg hosszú ideig.


Ezt írtam is, hogy a hazugság mindig fáj az igazság egyszer, szal igen, így mivel nem lesz beleszólása, miután elmondta, el kell fogadnia, amit a másik fél dönt, ezzel együtt élni.

2022. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés:


Megfogadtam az itt kapott tanácsokat és ismerkedtem az elmúlt kb. két hétben. Meséltem is a haveromnak, hogy próbálkozok srácoknál, ezt érdeklődve hallgatta.

Majd egyik napon látta a telefonomban, hogy valaki szíveket írt nekem. Egyből elkezdett kérdezgetni, hogy ki az aki ilyeneket ír nekem. Nem akartam neki erről beszélni, meg hát egy kicsit húztam is az agyát, hátha kiderül valami. Negyed órán keresztül csak az ment h "jaj mondd már el, nekem bármit elmondhatsz". Én is meglepődtem milyen kíváncsi lett hirtelen, csak mosolygott és nem hagyott békén, végig nyaggatott, amíg el nem mondtam neki, hogy ki írt nekem.

Ennyi történt azóta, semmi erőlelépés.. :(

2022. márc. 19. 11:43
 34/73 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, azért mellékesként megjegyezhetted volna, hogy muszáj ismerkedned, mert vágysz arra, hogy valakihez hozzábújj! Vágysz az ölelésre!
2022. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
94%
A #34-nek igaza van, ezt hozzátehetted volna még. Milyen kíváncsi lett hirtelen :D
2022. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
Na majd ezt is megpróbálom. ;)
2022. márc. 19. 14:07
 37/73 anonim ***** válasza:
100%
#34-es otletet probald meg kivancsi vagyok mit fog hozza szolni. Bar eleg erdekes hogy ennyire erdekli ki ah a szemely. Esetleh feltekeny volt mikor elmondtad ki vagy tok normalisan viselkedett es mosolygott? Ha lesz fejlemeny mindenkepp ird :D szurkolok neked nagyon!
2022. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:

Féltékeny volt szerintem, kicsit fel is húzta magát, hogy nem mondtam el elsőre neki. :D Bár az is lehet, hogy csak ennyire kíváncsi.


Az elmúlt napokban is kb végig együtt voltunk. Sokszor tapogatjuk egymást, most azt vettem észre, hogy többet is mint eddig. Volt ölelés is, meg odabújás is.

Most csak úgy sodródok az árral.


Nagyon köszi mégegyszer mindenkinek!

2022. márc. 21. 23:57
 39/73 anonim ***** válasza:
94%
Tehat akkor eselyes hogy lesz valami koztetek? Ugy erzed? Valamint azert szerintem a tapogatason is latszik hogy barati vagy sem. Egy hetero (ha nm olelkezesrol van szo) nem tapogat mas fiukat
2022. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ha tovább alakul a dolog megírod nekünk is. 😁
2022. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!