Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi homofób ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób ember?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, csak zavar, hogy az emberiség elég nagy arányban elutasító a melegekkel kapcsolatban...
2015. jún. 22. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
12%
Nini milyen kis harci-homi
2015. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
65%
Én meleg vagyok, de pszt! Ne mondd el senkinek :DD Anyukám nagyon benne van a spirituális dolgokban, ő azzal magyarázza a másságot (nem minden esetben igaz ez, természetesen. A másságot pedig nem feltétlenül a melegekre kell érteni. Vegyük a feketéket, az alkoholistákat, tatara) hogy előző életükben homofóbok, rasszisták voltak. Most kaptak egy esélyt, ha annyira értenek ahhoz, hogy mondják "ez egy betegség" és "miért nem dönt úgy hogy nőkkel randizik" akkor mutassák meg hogy kell. A homofóboknál pedig pont fordítva, előző életében ő is "más" volt és őt bántották. A haragot pedig magával hozta.
2015. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
4%
10-es Ezt amit írtál te sem gondolod komolyan. Mert csa kiabálnak aztán belenyugszanak mert nektek ez jár hogy vonulhassatok. Szerinted ha nem lennének kordonok és nem lenne egy rendőr sem jelen meddig vonulnátok. Egy sarkot sem mert akkora lenne az összecsapás. Ha nem védene titeket rendőrség ebben az országban sosem vonulnátok fel.
2015. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
71%
Te 13-as nagyon rugózol ezen a "vonulgatáson"... Pedig a homoszexuálisok töredéke van csak ott jelen, ráadásul évente max egyszer... Nagy a pofád, de nem vagyok benne biztos, hogy ha elbontanák a kordont, majd te nekimész egy 100 kilós kigyúrt homokosnak, majd a 40 kilós 14 éves kissrácnak fogsz nekiesni, akire addig a kordon mögött hegyezted a fas zod... Mert hát mindenki tudja, miért látogatod a felvonulásokat, miért száll a menet után minden gondolatod. Agresszív pederaszta perverz állat.:)
2015. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
9%
14-es. 196 cm és 110 kilo vagyok. Lehet ha rád fújok és meghalsz. Engem te ne kostolgas hogy szeretnék homoszexuális lenni mert nem tetszik a vonulgatás. Alig várom hogy szembe kerüljek egy 100 kilos homokossal. De ha kiüt akkor te élveznéd hogy utána megdug? Kis homok. Kérd már te is hogy ne legyen kordon meg rendőrség. Akkor hamar ellehetne dönteni. Különben annyit hogy 3 házasságon vagyok túl és öt fiam van. És képzeld egy sem homokos. Mindeggyik akkora mint én. Szerintem nem örülnél a velük való találkozásnak. Tudod mit az is érdekes hogy 5 fiamból négy már állandóan lányt dug. Ugyan miért?
2015. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
27%

#13 ha nem lenne Magyarországon rendőrség akárcsak 1 napig, itt megszűnne az élet minden formája.

Viccelsz, ilyen mennyiségű elfojtott agresszióval, mint ami ebben a népben van, nem csak a melegek kapnának, hanem konkrétan mindenki...

Rossz példa volt.. Szörnyű példa :D

2015. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
80%

Én nem lennék rá büszke, hogy ekkora zsírdisznó állat vagyok az összes porontyommal együtt, de hát sok bódottágot Matisz papa.:D

Akkor nem is értem, miért kell állandóan kijárkálni meglesni a homoszexuális felvonulást. Dugjatok inkább hasonló dagadék csajokat egész nap, másra úgysem vagytok alkalmasak... Sokasodjatok, hogy legyen elég ember verekedni a sorban a segélykéért...

2015. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
75%
15, a testsúly megvolt, most írnál egy IQ-t is, ha megkérlek? :)
2015. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
4%
Na 17'es nagyon megijedtem. De azt hiszem ha nem vagy 100 kilo ma is a fejem fölé emellek és messzire hajitanálak. Szeretnéd megismerni az erőmet?
2015. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
72%

A Maunika só bezárt, most gyk-n gyülekeznek a parasztok... fantasztikus.

"Hőőőőő úgye'doblak kettépattanol kicsköcskög"

Nem lehetne abbahagyni ezt a kritikán aluli viselkedést, és emberek módjára megbeszélni a problémáinkat?


(Igen, valszeg én vagyok a hülye, hogy ezt igénylem, de azért mégis próbálkozzunk.)

2015. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!