Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi homofób ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób ember?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, csak zavar, hogy az emberiség elég nagy arányban elutasító a melegekkel kapcsolatban...
2015. jún. 22. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
69%

Én csak szeretek elszórakozni az ilyen primitív ogrékkel..:D

De mára elég is volt, már fáj a rekeszizmom. Meg rá is fér egy kis pihenés, mielőtt beszharik a nagy erőlködésben, és ezzel veszít 30 kilót.

2015. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
69%

Én is a "kedves" 15-ös sorszámú delikvenshez szólnék.

NEKED komolyan ezek a sikereid eddigi szánalmasan egyszerű életedből? Hogy az ötből négy fiad állandóan dugják a csajokat? Ha lehet, akkor ne ugassál ilyen szintű műveltséggel, amivel az anyatermészet megáldott, ugyanis rengeteg meleg sokkal többet tett le az asztalra, és változtatta meg mások életét, mint amit te a halálod napjáig egyáltalán eltudsz képzelni. Egyszerűen hátborzongató a tudat, hogy vannak olyan alpári suttyók, mint te, akik a fiaik szexuális teljesítményével kérkednek.

2015. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
3%
Majd ha nen személyeskedik a kis homokos. Én nem úgy gondolja hogy egy heterónak kötelessége bármit eltűrni, mert az ő mássága mutogatni való!
2015. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
3%
Mond már el nekem azért mert valaki hmokos az mivel változtatta meg az én életemet? Miért alpári mert csajokkal dugnak a fiaim és ez nekem büszkeség?
2015. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
14%
Egyet ne felejts el kis homokos. Míg te elmész egyszer meg én is. Te kihalsz mert seggből nem jön gyerek. Nekem meg addigra 15-20 unokám lesz.
2015. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
75%
Kérlek ne fenyegess, mert még a végén rosszat fogok álmodni.
2015. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
83%
Ennek az a magyarázata, hogy én megismételhetetlen vagyok. Te pedig könnyen reprodukálható selejtes fröccsöntött műanyag a purgyéjaiddal egyetemben. Lehettek egymillióan is, fele annyit sem értek, mint én. De mostmár ideje lenne elhúznod pihenni-pihegni egyet, mert megáll a szíved aztán nem fogsz tudni fajfenntartani. Dugd meg a tehén asszonyt is, nehogy elfogyjon a rokonság.
2015. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
2%
27-es te ezzel a szöveggel nem vagy beképzelt kis barom. Te még ettől a másságodat csak kordonok mögött mered mutatni. Mert azok nélkül ha velem találkoznál már nem csak rosszat álmodnál. Nem én tartok az utcán attól hogy mit látnak meg belőlem hanem te. Nem úgy gondolod hogy neked jobb ez így?
2015. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
73%
28: Mondja a névtelen kommentelő :)
2015. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
83%
28-as te nem névtelen kommentelő vagy? Megadod a neved és címed.
2015. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!