Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi homofób ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób ember?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, csak zavar, hogy az emberiség elég nagy arányban elutasító a melegekkel kapcsolatban...
2015. jún. 22. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
70%
Remélhetőleg egyszer tényleg provokálódsz, aztán mikor nekik rontasz vaddisznó módjára, ők a lomha mozgásodat kihasználva kicseleznek és kiontják a beled pillangókéssel.:D De akkor is csak egy hulladékkal lenne kevesebb...:/
2015. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
3%
38-as a börtön a heteroknak büntetés. A melegeknek szanatórium.
2015. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
3%
41-es alig várom. Találkozzunk!!!
2015. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
69%

43-as!


Tehát már 4 szer ültél börtönben. Azt tölt el apai büszkeséggel hogy a fiaid már ba*sznak. Bármikor megszeged a törvény ha épp úgy tartja kedved és nem kell félned a lebukástól. Hát gratulálok. Már bocs de nem tőled fogok elfogadni tanácsokat arra vonatkozólag hogy melegként hogy éljek. Egy törvényszegő elvtelen ember vagy a saját elmondásod alapján. Én az egyik előttem szólóval ellentétben nem kívánom azt hogy késeljenek meg. Te alapból úgyis elintézed majd hogy ötödszörre is bezárjanak. Én csak azt kívánom hogy soha ne kelljen ilyen emberrel találkoznom akik ennyire az emberiség alját képviseli.

2015. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó. Akkor ne feleselj az ilyen emberrel. Tényleg jobb ha nem talákkozól vele. A világban mindenhol az az elv uralkodik, hogy az erősebb kutya baszik. Ő köllel szerez magának igazat. És ha nem álsz ki vele kiröhög. Nem megbántani akarlak de itt ő az erősebb kutya. És még ráadásúl baszik is. Bármennyire egyedinek érzed magad egyszer maghalsz. A te genetikád nem öroklődik tovább. De az övé igen.
2015. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
78%

Most nézem, a 48%os emberke az ÉN adófizetői pénzemből ment a börtönbe naplopni? Ráadásul 4szer??

Úgy látszik, nem a verés az egyetlen dolog, amivel tartozol nekem (ha-ha)

Jó példa ez az x gyerekének, akik gondolom szintén közveszélyes bűnözők lesznek, és mennek majd a az ÉN adófizetői pénzemen a börtönbe naplopni.

Ebben a szituációban a helyes döntés az lett volna, hogy nem örökíted tovább a génjeidet. Vagy adhattad volna örökbe is a gyerekeidet, hogy legalább esélyük lett volna egy emberhez méltó életre.. A hetero szülők úgyis szeretik ezt az örökbeadós megoldást, nem? Aztán fáj nekik, ha a nyomorteli árvaházakból egy jól szituált meleg pár akarja kivenni az elhajított gyerekeiket.

(Még mielőtt megszólalnál: egy börtönviselt embernek nincs joga ítélkezni afelől, hogy ki jó szülő és ki nem)


Megjegyzem, már az ókori emberek is túlléptek agyilag azon a nonszenszen, hogy a fizikai erő uralja világot, de mint látom, nem, ide még nem ért el a több ezer éves tanulság... Talán majd pár generáció múlva.

2015. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem tudhatod miért ült börtönben. Mondjuk azt nem értem hogy az ókori emberek miérf miként nem az erő dominált? Birodalmak épültek a hatalmas katonai erőre és őltek meg több százezer embert. Ha ez az erő eltünt akkor összeomlott a birodalom mert jött egy erősebb aki leigázta. Ma sincs másképp. Ma az erőhöz a technika is párosul és azok a hatalmak uralják más nemzetek javait akik ezt az erőt bevetik és tudnak akár egy egész népeket kiírtani. A mai nagyhatalmak is katonai erővel támogatják a gazdasági erejüket. Ezért nem értem amit írsz. Csak azok a nemzetek tudtak fennmaradni akik ha kellet puszta kézzel öltek hogy kivívják függetlenségüket vagy fölényüket.
2015. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
76%

45!


Ha az ő genetikája öröklődne tovább csak akkor magyarországon elszaporodnának az ogrék.

A másik hogy heteróktól születnek a melegek. Ez hogy lehet akkor.

ÉS bocs de tovább örökítem a genetikámat, mert van gyerekem, vérszerinti, és meleg vagyok.

2015. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
69%

Rendes ember nem kerül börtönbe, olyan ember pedig, aki ezek után meg akarja őrizni a méltóságát, nem kerül vissza még háromszor.

Pont nem érdekel, hogy miért kerültél börtönbe, de gondolom köze volt az erőszak-fétisedhez. De, mint mondtam: tényleg nem érdekel.


Az ókorban sem, és most sem a legerősebb adta ki a parancsot, hanem a legokosabb... Aki értett a stratégiához... Aki a legjobban tudta használni az eszét... Érted. Az okos ember felhasználja a buta, de erős embert, hogy elérje, amit akar.

Ha már ókor: utána kéne nézned az ókori homoszexualitásnak - meglepő dolgokat fogsz találni :)

(Engem Spárta esküvői szokása döbbentett meg legjobban)


"azok a hatalmak uralják más nemzetek javait akik ezt az erőt bevetik és tudnak akár egy egész népeket kiírtani."

Amerikára gondolsz, ugye? - gondolom igen, ők szítják mindig a feszültséget..

[link]

Azért nem az USA-é az egyeduralom (sőt, nem fogadnék rá, hogy még sokáig fogja magát tartani); könyörgöm, Japánnak még hadserege sincs jóformán, nem hogy puszta kézzel kitépje ellensége szívét a mellkasából.

Áhh olvasd el a cikket, egész jól le vannak írva a dolgok.


"ÉS bocs de tovább örökítem a genetikámat, mert van gyerekem, vérszerinti, és meleg vagyok."

Oh, akkor az "ogréval" folytatott vitánk ezen részét le is zárhatjuk. Pompát! :)

(Mellesleg gratulálok! :D)

2015. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
28%
Amugy mr. 48% es mr. 77%.....Ekes pelda vagytok arra, hogy meleg es hetero is ugyanolyan ember, jelen esetben ugyanolyan alpari, debil, ostoba kreten.
2015. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!